IDEÁLNÍ KOMBINACE PRO CHVÍLE RELAXACE A ODPOČINKU

LEVANDULOVÝ OLEJ A SPRCHOVÉ MÁSLO SLADKÝ SPÁNEK

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

708

Popis produktu

Máte za sebou náročný den, potřebujete uvolnit napětí a dopřát si kvalitní spánek ? Pak je tato kombinace tou správnou volbou!

V balíčku plném relaxace najdete: LEVANDULE TERAPEUTICKÝ OLEJ – 100 ml a SLADKÝ SPÁNEK PŘÍRODNÍ SPRCHOVÉ MÁSLO – 200 ml.

Přírodní sprchové máslo s čistou jadranskou solí a rostlinnými silicemi s přirozeně uklidňujícími a relaxačními účinky přináší klid pro snadné usínání a nerušený spánek. Meduňka, cedr, levandule a santal vám připraví krásnou a nerušenou noc. Přírodní sprchové máslo pro sladký spánek si oblíbíte, pokud vám dělá problém usnout nebo se často v noci probouzíte. Pravidelné používání směsi vám pomůže být po ránu a během dne vyrovnanější a odolnější vůči stresu. Nejspíše i pro vás se přírodní sprchové máslo stane velmi osobní záležitostí, k níž se budete tak rádi vracet.

Levandulový terapeutický olej je znám pro své uklidňující, dezinfekční, regenerační a protizánětlivé účinky. Levandule je snad nejznámější rostlinou aromaterapie. Kromě krásné romantizující vůně přináší prospěch v mnoha oblastech tělesného i psychického zdraví. Je to především osvědčený relaxant, takže přináší úlevu a uklidnění pro svaly i psychiku. Také napomáhá při zmírnění bolesti.


Způsob použití

Sprchové máslo sladký spánek: Sprchové máslo naneste na mokrou pokožku. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší či větší množství. Pomalu rozetřete máslo po celém těle pro vytvoření jemné emulze. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Následně osprchujte.

Levandule terapeutický olej: Dvakrát denně nebo podle potřeby použijte obvyklým způsobem – jemně vetřete do pokožky.

Tip pro večerní intenzivní kúru: Použijte terapeutický olej před sprchováním nebo koupelí. Přiměřené množství jemně vetřete do kůže na hrudi, pažích, ramenou, případně na nohách. Poté se osprchujte nebo vykoupejte s teplejší vodou a použijte zážitkové sprchové máslo. Po osušení můžete pro zdůraznění efektu znovu do kůže jemně vetřít terapeutický olej.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Sprchové máslo sladký spánek: aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); 100% rostlinné silice: Cupressus sempervirens (cedr), Melissa officinalis (meduňka), Lavandula angustifolia (levandule), Santalum alba (santal). Alergeny v silicích dle EU: d-limonene, citronellol, geraniol, linalool.

Levandule terapeutický olej: Prunus amygdalus dulcis – mandlový olej, Helianthus annus – slunečnicový olej, Vitamín E, Lavandula angustifolia – levandule úzkolistá (esenciální olej). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „pro chvíle relaxace a odpočinku- zvýhodněný balíček“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Sprchové máslo sladký spánek: aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); 100% rostlinné silice: Cupressus sempervirens (cedr), Melissa officinalis (meduňka), Lavandula angustifolia (levandule), Santalum alba (santal). Alergeny v silicích dle EU: d-limonene, citronellol, geraniol, linalool.

Levandule terapeutický olej: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Helianthus annus - slunečnicový olej, Vitamín E, Lavandula angustifolia - levandule úzkolistá (esenciální olej). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Meduňka lékařská

Příznivě působí na lidskou psychiku, podporuje normální funkci dýchacího systému, pozitivně ovlivňuje trávení. Je skvělý antioidant, posiluje kognitivní mozkové schopnosti.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky