IDEÁLNÍ KOMBINACE PRO CHVÍLE RELAXACE A ODPOČINKU

LEVANDULOVÝ OLEJ A SPRCHOVÉ MÁSLO SLADKÝ SPÁNEK

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

708

Popis produktu

Máte za sebou náročný den, potřebujete uvolnit napětí a dopřát si kvalitní spánek ? Pak je tato kombinace tou správnou volbou!

V balíčku plném relaxace najdete: LEVANDULE TERAPEUTICKÝ OLEJ – 100 ml a SLADKÝ SPÁNEK PŘÍRODNÍ SPRCHOVÉ MÁSLO – 200 ml.

Přírodní sprchové máslo s čistou jadranskou solí a rostlinnými silicemi s přirozeně uklidňujícími a relaxačními účinky přináší klid pro snadné usínání a nerušený spánek. Meduňka, cedr, levandule a santal vám připraví krásnou a nerušenou noc. Přírodní sprchové máslo pro sladký spánek si oblíbíte, pokud vám dělá problém usnout nebo se často v noci probouzíte. Pravidelné používání směsi vám pomůže být po ránu a během dne vyrovnanější a odolnější vůči stresu. Nejspíše i pro vás se přírodní sprchové máslo stane velmi osobní záležitostí, k níž se budete tak rádi vracet.

Levandulový terapeutický olej je znám pro své uklidňující, dezinfekční, regenerační a protizánětlivé účinky. Levandule je snad nejznámější rostlinou aromaterapie. Kromě krásné romantizující vůně přináší prospěch v mnoha oblastech tělesného i psychického zdraví. Je to především osvědčený relaxant, takže přináší úlevu a uklidnění pro svaly i psychiku. Také napomáhá při zmírnění bolesti.


Způsob použití

Sprchové máslo sladký spánek: Sprchové máslo naneste na mokrou pokožku. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší či větší množství. Pomalu rozetřete máslo po celém těle pro vytvoření jemné emulze. Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Následně osprchujte.

Levandule terapeutický olej: Dvakrát denně nebo podle potřeby použijte obvyklým způsobem – jemně vetřete do pokožky.

Tip pro večerní intenzivní kúru: Použijte terapeutický olej před sprchováním nebo koupelí. Přiměřené množství jemně vetřete do kůže na hrudi, pažích, ramenou, případně na nohách. Poté se osprchujte nebo vykoupejte s teplejší vodou a použijte zážitkové sprchové máslo. Po osušení můžete pro zdůraznění efektu znovu do kůže jemně vetřít terapeutický olej.

Upozornění

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „pro chvíle relaxace a odpočinku- zvýhodněný balíček“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Složení

Sprchové máslo sladký spánek: aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, sodium chloride, maris sal (jadranská krystalová sůl), prunus dulcis (mandlový olej); 100% rostlinné silice: Cupressus sempervirens (cedr), Melissa officinalis (meduňka), Lavandula angustifolia (levandule), Santalum alba (santal). Alergeny v silicích dle EU:) d-limonene, citronellol, geraniol, linalool.

Levandule terapeutický olej: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Helianthus annus - slunečnicový olej, Vitamín E, Lavandula angustifolia - levandule úzkolistá (esenciální olej). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Meduňka lékařská

Meduňkový čaj z listů snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání. Nově se uznávají protivirové účinky, zvláště u herpesvirů (opary). Z listů se rovněž připravuje meduňkový likér. Nať se používá v lidovém lékařství jako hypnotikum a sedativum. Používá se také jako koření. V kuchyni se pro svou citrusovou vůni za čerstva přidává do míchaných nápojů a ovocných salátů.

Sbírá se list nebo celá nať – zásadně před květem. Je třeba sušit ji rychle, ne však na slunci, vhodné jsou nízké teploty. Tradičně se používá vnitřně výluh samostatně nebo ve směsi, hlavně s kozlíkem a chmelovými šišticemi.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis)

Mandloň obecná (Prunus dulcis) je strom z rozsáhlého rodu Prunus, kam patří také broskvoň, třešeň nebo švestka. Plodem mandloně je peckovice se zeleným chlupatým povrchem. Uvnitř se skrývá zploštělé semeno s dírkovaným povrchem. Z mandlí je lisován mandlový olej.

Velmi jemný olej pro péči o kůži. Vyživuje, regeneruje, zvláčňuje, vyhlazuje a chrání kůži. Zklidňuje podráždění, je vhodný pro citlivou kůži, velmi dobře snášen k použití kolem očí.

Hodí se pro lokální použití na vysušená či podrážděná místa nebo podle individuálních potřeb pokaždé, když zjišťujeme, že je kůže zvířete příliš suchá či napjatá.

Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný i pro péči a ošetření kůže bezsrstých plemen.

Více z Dokonalé Lásky