LÁSKA A02 TŘEZALKOVÝ OLEJ

s hyperforinem a hypericinem

sedace / podpora spánku

Hodnoceno 4.80 z 5 na základě 10 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 11)

od 392

 • 50 ml
 • 100 ml
 • 500 ml
Vyčistit

Popis produktu

Olejový macerát určený ke vtírání do srsti a kůže je určen pro psy s projevy posttraumatického stavu nebo při akutním traumatu. Je preferován zvířaty s depresí a při akutním úzkostném stavu. Je vhodný pro epileptiky jako sedativní látka. Ulevuje od bolesti neurologického původu.

Olej je fotosenzitivní, proto není vhodné ho aplikovat vetřením před přítomností zvířete na sluníčku nebo v době přímého slunečního záření.


Způsob použití

1× denně nabízejte přípravek ke vtírání do kůže a srsti, případně z dlaní nebo misky k inhalaci a možnému dobrovolnému olizování. Maximální denní podaná dávka: 40 kapek na 5 kg hmotnosti zvířete. Nepodávejte déle jak 30 dní.

S JAKÝMI LÉKY NEPOUŽÍVAT LÁSKA A02 TŘEZALKOVÝ OLEJ?

Třezalka vyvolává zvýšenou enzymatickou aktivitu enzymu cytochromu P4503A4 (CYP3A4) a tím snižuje plazmatickou hladinu některých účinných látek v léčivu. Například Ambroxoli, theofyllin/aminopyhllin, metylxantin, lansoprazol, omeprazol, pantoprazol, amiodaron, digitoxin, diltiazemi, felodipinum, nifedipinum, nimodipinum, nitrendipinum, Verapamil, losartanum, erytromycin, sulfametoxazol, buprenorfin, dextrometorfan, fentanyl, kodein, meloxicam, paracetamol, citalopram, diazepam, midazolam, cyklofosfamid, cyklosporin, paklitaxel, terbinafin, ivermektin aj.

Pro další dotazy neváhejte Vy, nebo váš veterinární lékař kontaktovat poradnu Dokonalé Lásky na emailu poradna@dokonalalaska.cz, nebo na telefonu +420 603 421 744 .

KDE NAJDU ÚČINNOU LÁTKU LÉKU, KTERÝ MŮJ PEJSEK UŽÍVÁ?

Na krabičkách, platech či příbalovém letáku naleznete název a pod ním účinnou látku.

Např: Theoplus 100 mg (Theophyllinum monohydricum)

Pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace. Přípravek nepodávejte při onemocnění srdce, jater a ledvin. Nenechávejte olizovat v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky. Pokud pes užívá léky, obraťte se na poradnu Dokonalé Lásky. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Používáme dlouhodobě pro traumatizovaného bíglíka z laboratoře a každý den je lepší a lepší. Na olej se vyloženě těší krásně, celkem klidně a dlouho spí (asi poprvé za svůj život a odpočinek je také důležitý při adaptaci na změny)

  Hodnocení 5 z 5

  Hana P. (ověřený vlastník)

 2. T

  O 80procent klidnější přežití silvestra u všech 7hafanu♥️

  Hodnocení 5 z 5

  Trskova Eva (ověřený vlastník)

 3. A

  Při dlouhodobém užívání je viditelné zlepšení!

  Hodnocení 5 z 5

  Adéla (ověřený vlastník)

 4. J

  kvalitní výrobek, který působí okamžitě po aplikování.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana R. (ověřený vlastník)

 5. E

  Vase dokonala laska, je opravdu dokonala.Klonouk folu a hluboce se klanim i stemi co jsem jim vas doporucila.A vase chivani a postoje k zakaznikum, nikdo vas nepredcia nedostihne jak vy se chovate k vasim zakaznikum se nechova nikdo tak laskave a laskyplne, jako vasi zamestnanci,a i ti co jsou u telefonu , trpelivi, lasky plni, hotovi andele.Moc vam vsichni dekujeme za vasi trpelivost,a lasky plnost ke vsem zakaznikum.Velke fiky za zachranu zivotu a pomoc nasim skvelym partakum, kamaradum, a mazlickum, kterym neustale pomahate, a da se rict i hodne zachranujete zivoty.Velke diky, a hodne sil ve vasi praci.

  Hodnocení 5 z 5

  Emilie

 6. A

  Naprostá spokojenost, silvestr s minimem stresových reakcí. Jo, nějaká reakce na ohňostroje a petardy byla, ale nervozita a pobíhání minimálně. První nový rok s pejskem, kdy nějaké obavy byly a dopadlo to super!!! Děkuji a doporučuji!!

  Hodnocení 5 z 5

  Alena

 7. V

  Náš pes podání odmítá.

  Hodnocení 3 z 5

  Vendula J. (ověřený vlastník)

 8. I

  Moc děkuji za tento výrobek .

  Ivana

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další rostlinné oleje

Složení

Hypericum perforatum, olivový olej

Třezalka tečkovaná

Třezalkový olej (Oleum Hyperici) je tradiční medicínská podoba třezalky. Je používán k domácímu léčení spálenin, drobných zranění a různých kožních neduhů, vnitřně pak při potížích s trávením (dyspepsie). Olej obsahující hypericin a hyperforin je také výkonným sedativem. Při přípravě v domácích podmínkách se čerstvé třezalkové květy napěchují do zavařovací sklenice a zalijí olejem. Většinou se doporučuje olej olivový, občas je používán i lněný nebo kvalitní slunečnicový. Sklenice se uzavře a postaví na několik týdnů na slunce. Po vylouhování se olej zcedí. Uchovává se v uzavřené tmavé nádobě. Trvanlivost je minimálně jeden rok. Ve veterinární péči se používá buď tekuté podobě nebo ve formě masti.

Poradna

Jak zklidnit psa na konci roku a v kritických situacích

Více z Dokonalé Lásky