LÁSKA A02 TŘEZALKOVÝ OLEJ

s hyperforinem a hypericinem

sedace / podpora spánku

Hodnoceno 4.43 z 5 na základě 14 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 15)

od 542

 • 50 ml
 • 100 ml
 • 500 ml
Vyčistit

Popis produktu

Olejový macerát určený ke vtírání do srsti a kůže je určen pro psy s projevy posttraumatického stavu nebo při akutním traumatu. Je preferován zvířaty s depresí a při akutním úzkostném stavu. Je vhodný pro epileptiky jako sedativní látka. Ulevuje od bolesti neurologického původu.

Olej je fotosenzitivní, proto není vhodné ho aplikovat vetřením před přítomností zvířete na sluníčku nebo v době přímého slunečního záření.


Způsob použití

1× denně nabízejte přípravek ke vtírání do kůže a srsti, případně z dlaní nebo misky k inhalaci a možnému dobrovolnému olizování. Maximální denní podaná dávka: 40 kapek na 5 kg hmotnosti zvířete. Nepodávejte déle jak 30 dní.

S JAKÝMI LÉKY NEPOUŽÍVAT LÁSKA A02 TŘEZALKOVÝ OLEJ?

Třezalka vyvolává zvýšenou enzymatickou aktivitu enzymu cytochromu P4503A4 (CYP3A4) a tím snižuje plazmatickou hladinu některých účinných látek v léčivu. Například Ambroxoli, theofyllin/aminopyhllin, metylxantin, lansoprazol, omeprazol, pantoprazol, amiodaron, digitoxin, diltiazemi, felodipinum, nifedipinum, nimodipinum, nitrendipinum, Verapamil, losartanum, erytromycin, sulfametoxazol, buprenorfin, dextrometorfan, fentanyl, kodein, meloxicam, paracetamol, citalopram, diazepam, midazolam, cyklofosfamid, cyklosporin, paklitaxel, terbinafin, ivermektin aj.

Pro další dotazy neváhejte Vy, nebo váš veterinární lékař kontaktovat poradnu Dokonalé Lásky na emailu poradna@dokonalalaska.cz, nebo na telefonu +420 603 421 744 .

KDE NAJDU ÚČINNOU LÁTKU LÉKU, KTERÝ MŮJ PEJSEK UŽÍVÁ?

Na krabičkách, platech či příbalovém letáku naleznete název a pod ním účinnou látku.

Např: Theoplus 100 mg (Theophyllinum monohydricum)

Pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace. Přípravek nepodávejte při onemocnění srdce, jater a ledvin. Nenechávejte olizovat v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky. Pokud pes užívá léky, obraťte se na poradnu Dokonalé Lásky. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby


15 recenzí LÁSKA A02 TŘEZALKOVÝ OLEJ s hyperforinem a hypericinem

 1. E

  Funguje, pes je klidnější, upřímně jsem nečekala nic, takže mne mile překvapilo jak to zafungovalo

  Hodnocení 4 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 2. H

  Používáme dlouhodobě pro traumatizovaného bíglíka z laboratoře a každý den je lepší a lepší. Na olej se vyloženě těší krásně, celkem klidně a dlouho spí (asi poprvé za svůj život a odpočinek je také důležitý při adaptaci na změny)

  Hodnocení 5 z 5

  Hana P. (ověřený vlastník)

 3. T

  O 80procent klidnější přežití silvestra u všech 7hafanu♥️

  Hodnocení 5 z 5

  Trskova Eva (ověřený vlastník)

 4. A

  Při dlouhodobém užívání je viditelné zlepšení!

  Hodnocení 5 z 5

  Adéla (ověřený vlastník)

 5. J

  kvalitní výrobek, který působí okamžitě po aplikování.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana R. (ověřený vlastník)

 6. E

  Vase dokonala laska, je opravdu dokonala.Klonouk folu a hluboce se klanim i stemi co jsem jim vas doporucila.A vase chivani a postoje k zakaznikum, nikdo vas nepredcia nedostihne jak vy se chovate k vasim zakaznikum se nechova nikdo tak laskave a laskyplne, jako vasi zamestnanci,a i ti co jsou u telefonu , trpelivi, lasky plni, hotovi andele.Moc vam vsichni dekujeme za vasi trpelivost,a lasky plnost ke vsem zakaznikum.Velke fiky za zachranu zivotu a pomoc nasim skvelym partakum, kamaradum, a mazlickum, kterym neustale pomahate, a da se rict i hodne zachranujete zivoty.Velke diky, a hodne sil ve vasi praci.

  Hodnocení 5 z 5

  Emilie

 7. A

  Zkoušíme zatím krátce, ale bohužel žádný efekt nevidím. Pejsek je na tom stále s chováním stejně.

  Hodnocení 3 z 5

  Aneta Kociánová (ověřený vlastník)

 8. Naprostá spokojenost, silvestr s minimem stresových reakcí. Jo, nějaká reakce na ohňostroje a petardy byla, ale nervozita a pobíhání minimálně. První nový rok s pejskem, kdy nějaké obavy byly a dopadlo to super!!! Děkuji a doporučuji!!

  Hodnocení 5 z 5

  Alena

 9. J

  Zkoušela jsem na čivavu, váha 2,70 a zatím žádný účinek. Bohužel to odmítá, ale v jídle jsem to zamaskovala. Nicméně zatím žádný účinek 🙂

  Hodnocení 2 z 5

  Jana M. (ověřený vlastník)

 10. V

  Náš pes podání odmítá.

  Hodnocení 3 z 5

  Vendula J. (ověřený vlastník)

 11. I

  Moc děkuji za tento výrobek .

  Ivana

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další rostlinné oleje

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Hypericum perforatum, olivový olej

Třezalka tečkovaná

Pomáhá bojovat s úzkostmi, strachem, smutkem. Účinně zvyšuje koncentraci, má blahodárný vliv na pleť, snižuje zánět. Využívá se i při nespavosti, harmonizuje trávení.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA