PROPOJENÍ

partnerská terapie

zvýhodněná kolekce dvou terapeutických olejů

Hodnoceno 4.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

859

LÁSKA J27 Opojení 20 ml + LÁSKA J26 Dokonalý muž 100 ml.

Popis produktu

Balíček obsahuje: LÁSKA J27 OPOJENÍ – terapeutický olej 20 ml a LÁSKA 26 DOKONALÝ MUŽ – terapeutický olej 100 ml.

Opojení je pro NI a Dokonalý muž pro NĚJ. Ale velmi často muž a žena nacházejí přínos pro osobnost a také potěšení ve směsi těchto dvou olejů. Zvláště pro společné intimní chvíle je to dost dobrá inspirace.

Dopřejte si terapii se společnými prožitky a prospěchem!

Opojení a Dokonalý muž. Terapeutické oleje ve zvýhodnění kolekci.

OPOJENÍ zdůrazňuje osobnost ženy. Účinnou přírodní látkou je opíhled skvělý, jiným názvem také „španělská třešeň“. Přináší sladce kořeněnou vznešenou vůni a tonizující, až povzbuzující účinek. Přitom poskytuje příjemné uvolnění, nadhled a odlehčující radostné pocity. Je prospěšný i pro pleť – tonizuje, příjemně vypíná a zvláčňuje. Vhodné pro ženy a odvážnější muže.

DOKONALÝ MUŽ je kompozice účinných přírodních látek přinášející podporu v rozvoji osobnosti a zvládání emocí. Ve směsi figuruje vetiver a patchouli, takže tento olej jednak rozvíjí mužskou osobnost a zároveň přitahuje i zájem ženy. Obě tyto přírodní látky jsou známé účinkem posilujícím imunitu a obranyschopnost.


Způsob použití

Dvakrát denně nebo podle potřeby použijte obvyklým způsobem – jemně vetřete do pokožky.

Tip pro večerní intenzivní kúru: Použijte terapeutický olej před sprchováním nebo koupelí. Přiměřené množství jemně vetřete do kůže na hrudi, pažích, ramenou, případně na nohách. Poté se osprchujte nebo vykoupejte s teplejší vodou a použijte zážitkové sprchové máslo. Po osušení můžete pro zdůraznění efektu znovu do kůže jemně vetřít terapeutický olej.

LÁSKA J26: Sdílená terapie se psem – Tento olej je také velmi vhodný pro sdílenou terapii se svým psem. Na naše psy velmi často přenášíme svá trápení, obavy, tenze. Většinou společná terapie zabírá lépe u obou!

Upozornění

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


2 recenze PROPOJENÍ – partnerská terapie – zvýhodněná kolekce dvou terapeutických olejů

  1. Z

    Tohle jediné mi narozdíl od všeho ostatního nesedlo, vůně opojení je pro mě příliš “barevná”, i když nevím, co by udělala při kontaktu s kůží…

    Hodnocení 3 z 5

    Zuzana V. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní Dokonalý muž Vetiver a Opojení

Dary přírody

SLOŽENÍ

LÁSKA J26: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Vitamín E, Esenciální oleje: Vetiveria zizanioides – vetiver, Pogostemon cablin - patchouli, Majorana hortensis – majoránka, Cymbopogon citratus– lemongrass, Jasminum grandiflorum – jasmín, Rosa damascena - růže, Santalum album – santal. 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

LÁSKA J27: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Vitamín E, Mimusops elengi - opíhled skvělý (esenciální olej), Santalum album - santal (esenciální olej). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Opíhled skvělý

Kloktadlo z kúry opíhledu se používá při bolestech zubů a dásní, proti krvácivosti. Vůně květů snižuje bolest hlavy, uklidňuje.

Zjistit více

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA