PROPOJENÍ

partnerská terapie

zvýhodněná kolekce dvou terapeutických olejů

Hodnoceno 3.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

859

LÁSKA J27 Opojení 20 ml + LÁSKA 26 Dokonalý muž 100 ml.

Popis produktu

Balíček obsahuje: LÁSKA J27 OPOJENÍ – terapeutický olej 20 ml a LÁSKA 26 DOKONALÝ MUŽ – terapeutický olej 100 ml.

Opojení je pro NI a Dokonalý muž pro NĚJ. Ale velmi často muž a žena nacházejí přínos pro osobnost a také potěšení ve směsi těchto dvou olejů. Zvláště pro společné intimní chvíle je to dost dobrá inspirace.

Dopřejte si terapii se společnými prožitky a prospěchem!

Opojení a Dokonalý muž. Terapeutické oleje ve zvýhodnění kolekci.

OPOJENÍ zdůrazňuje osobnost ženy. Účinnou přírodní látkou je opíhled skvělý, jiným názvem také „španělská třešeň“. Přináší sladce kořeněnou vznešenou vůni a tonizující, až povzbuzující účinek. Přitom poskytuje příjemné uvolnění, nadhled a odlehčující radostné pocity. Je prospěšný i pro pleť – tonizuje, příjemně vypíná a zvláčňuje. Vhodné pro ženy a odvážnější muže.

DOKONALÝ MUŽ je kompozice účinných přírodních látek přinášející podporu v rozvoji osobnosti a zvládání emocí. Ve směsi figuruje vetiver a patchouli, takže tento olej jednak rozvíjí mužskou osobnost a zároveň přitahuje i zájem ženy. Obě tyto přírodní látky jsou známé účinkem posilujícím imunitu a obranyschopnost.


Způsob použití

Dvakrát denně nebo podle potřeby použijte obvyklým způsobem – jemně vetřete do pokožky.

Tip pro večerní intenzivní kúru: Použijte terapeutický olej před sprchováním nebo koupelí. Přiměřené množství jemně vetřete do kůže na hrudi, pažích, ramenou, případně na nohách. Poté se osprchujte nebo vykoupejte s teplejší vodou a použijte zážitkové sprchové máslo. Po osušení můžete pro zdůraznění efektu znovu do kůže jemně vetřít terapeutický olej.

LÁSKA J26: Sdílená terapie se psem – Tento olej je také velmi vhodný pro sdílenou terapii se svým psem. Na naše psy velmi často přenášíme svá trápení, obavy, tenze. Většinou společná terapie zabírá lépe u obou!

Upozornění

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


Hodnocení zákazníků

  1. Z

    Tohle jediné mi narozdíl od všeho ostatního nesedlo, vůně opojení je pro mě příliš “barevná”, i když nevím, co by udělala při kontaktu s kůží…

    Hodnocení 3 z 5

    Zuzana V. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní Dokonalý muž Vetiver a Opojení

Složení

LÁSKA J26: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Vitamín E, Esenciální oleje: Vetiveria zizanioides – vetiver, Pogostemon cablin - patchouli, Majorana hortensis – majoránka, Cymbopogon citratus– lemongrass, Jasminum grandiflorum – jasmín, Rosa damascena - růže, Santalum album – santal. 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

LÁSKA J27: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Vitamín E, Mimusops elengi - opíhled skvělý (esenciální olej), Santalum album - santal (esenciální olej). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Opíhled skvělý

Zapotovité (Sapotaceae) je čeleď vyšších dvouděložných rostlin z řádu vřesovcotvaré (Ericales). Jsou to charakteristické stromy nížinných tropických deštných pralesů celého světa, význačné dužnatými plody, bílým mléčným latexem a střídavými spirálně uspořádanými listy, často nahloučenými na koncích větví. Mnohé druhy poskytují jedlé ovoce.

Některé druhy jsou pěstovány v tropech jako okrasné stromy, zejména Chrysophyllum oliviforme a Mimusops elengi.

Vetiver

Vousatka (Bothriochloa) je rod trav, tedy z čeledi lipnicovitých (Poaceae). Jedná se o vytrvalé byliny. Jsou trsnaté nebo výběžkaté, či s oddenky nebo poléhavé. Stébla dorůstají výšek zpravidla 15-200 cm. Čepele listů jsou zpravidla ploché, na vnější straně listu se při bázi čepele nachází jazýček. Květy jsou v kláscích, které tvoří klasy, zpravidla několik klasů, které jsou prstovitě rozprostřené, vzácně se klas znovu větví a vzniká tak lata.

Patchouli (pačule obecná)

Něžně zdůrazňuje zemité tóny a tím příjemně dolaďuje sladkost i hořkost ostatních složek. Přináší do směsi spirituální nádech a osobitou hloubku. Je to uklidňující a konejšivá látka.

Patchouli (Pogostemon cablin) poskytuje skvělé účinky na kůži, tradičně je tento esenciální olej využíván ve východní medicíně ve směsích pro léčbu suché pokožky, dermatitid a jiných potíží. A jak uvádějí četné vědecké studie, patchouli disponuje značným antivirotickým a antibakteriálním účinkem.

Více z Dokonalé Lásky