PRO MAMINKY A MIMINKA

Zvýhodněný set /

heřmánkový olej a hydrosol + reparační bambucké máslo

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

997

Zvýhodněný set je kombinací čistě přírodních přípravků pro řešení konrétního problému i pro pravidelnou péči.
Při různých zánětech, pro úlevu od bolesti, pro podporu hojení, při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Pro lepší usínání a kvalitní spánek. Pro uvolnění a uklidnění psychiky a nervové soustavy. Při podráždění a nervozitě. Při spasticitě a křečích. Pro podporu reparace jizev a pro redukci strií. Při tvrdnutí a praskání kůže na patách nebo loktech.

Popis produktu

Zvýhodněný set je kombinací čistě přírodních přípravků pro řešení konrétního problému i pro pravidelnou péči.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol (květová voda)
je vhodný pro nejjemnější péči i pro miminka.

LÁSKA J29 Heřmánek olej
je vhodný pro silnější působení.

REPARAČNÍ BAMBUCKÉ MÁSLO
je perfektní pro péči o pokožku před porodem i po porodu.

Hlavní hvězdou v čistě přírodním složení setu Pro maminky i miminka je heřmánek lékařský (Matricaria recutita).

Heřmánek je všestranně nápomocný při různých zánětech (oční, ušní, krční, zažívací, svalové), ulevuje od bolesti, podporuje hojení. Je s úspěchem používán při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Napomáhá lepšímu usínání a kvalitnímu spánku. Může být pomocí při migréně a také při závratích. Jako velmi účinný relaxant přináší uvolnění a uklidnění pro psychiku a nervovou soustavu. Je velmi vhodný při podráždění a nervozitě. Má významné protikřečové účinky.

Láska D03 Heřmánek hydrosol je nejjemnější extrakce heřmánku lékařského. Jedná se o prvotní frakci prosté parovodní destilace, což je nejpřirozenější a nejčistší způsob získávání květové vody. Heřmánkový hydrosol (květová voda) je čirá vodná substance, nezpůsobuje zabarvení, ani zamaštění. Díky výjimečné šetrnosti jej lze bez rizik používat i v péči o miminka.

Láska J29 Heřmánkový olej je určený k péči o pokožku celého těla. Sáhneme po něm v situacích, kdy potřebujeme výraznější účinek a působení heřmánku lékařského.


Hodnocení zákazníků

  1. Je to dárek pro dceru k svátku, který má až v září. Takže uvidím reakci.

    Hodnocení 5 z 5

    Jaroslava Palová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

Čistě přírodní složení!

Heřmánek pravý

Pomáhá při rýme, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na vitamín A, který posiluje zrak.

Rozmarýna (Rosmarinus officinalis)

Stimuluje mysl a mozek, posiluje mentální schopnosti. Zlepšuje paměť, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, chrání před nervovým vyčerpáním. Významný antioxidant, zpomaluje projevy stárnutí.

Tangerinka

Blahodárně působí na pleť, zpomaluje stárnutí. Je bohatá na vitamíny C, chrání před nádorovým bujením. Její vůně pomáhá osvěžit mysl a soustředit se. Působí antistresově a proti špatné náladě.

Bambucké máslo

Bambucké máslo vzniká rozvařením ořechů máslovníku, jejich pražením, drcením a proplachováním, dokud se nezíská tuk. Ten má bohaté využití nejen v kosmetice. Pomáhá vyživovat pleť, přirozeně obnovuje kolagen, působí protizánětlivě při ekzémech nebo lupénce. Zároveň je díky vysokému obsahu E účinným antioxidantem.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA