PRO MAMINKY A MIMINKA

Zvýhodněný set /

heřmánkový olej a hydrosol + reparační bambucké máslo

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

997

Zvýhodněný set je kombinací čistě přírodních přípravků pro řešení konrétního problému i pro pravidelnou péči.
Při různých zánětech, pro úlevu od bolesti, pro podporu hojení, při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Pro lepší usínání a kvalitní spánek. Pro uvolnění a uklidnění psychiky a nervové soustavy. Při podráždění a nervozitě. Při spasticitě a křečích. Pro podporu reparace jizev a pro redukci strií. Při tvrdnutí a praskání kůže na patách nebo loktech.

Popis produktu

Zvýhodněný set je kombinací čistě přírodních přípravků pro řešení konrétního problému i pro pravidelnou péči.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol (květová voda)
je vhodný pro nejjemnější péči i pro miminka.

LÁSKA J29 Heřmánek olej
je vhodný pro silnější působení.

REPARAČNÍ BAMBUCKÉ MÁSLO
je perfektní pro péči o pokožku před porodem i po porodu.

Hlavní hvězdou v čistě přírodním složení setu Pro maminky i miminka je heřmánek lékařský (Matricaria recutita).

Heřmánek je všestranně nápomocný při různých zánětech (oční, ušní, krční, zažívací, svalové), ulevuje od bolesti, podporuje hojení. Je s úspěchem používán při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Napomáhá lepšímu usínání a kvalitnímu spánku. Může být pomocí při migréně a také při závratích. Jako velmi účinný relaxant přináší uvolnění a uklidnění pro psychiku a nervovou soustavu. Je velmi vhodný při podráždění a nervozitě. Má významné protikřečové účinky.

Láska D03 Heřmánek hydrosol je nejjemnější extrakce heřmánku lékařského. Jedná se o prvotní frakci prosté parovodní destilace, což je nejpřirozenější a nejčistší způsob získávání květové vody. Heřmánkový hydrosol (květová voda) je čirá vodná substance, nezpůsobuje zabarvení, ani zamaštění. Díky výjimečné šetrnosti jej lze bez rizik používat i v péči o miminka.

Láska J29 Heřmánkový olej je určený k péči o pokožku celého těla. Sáhneme po něm v situacích, kdy potřebujeme výraznější účinek a působení heřmánku lékařského.


Hodnocení zákazníků

  1. J

    Je to dárek pro dceru k svátku, který má až v září. Takže uvidím reakci.

    Hodnocení 5 z 5

    Jaroslava Palová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Složení

Čistě přírodní složení!

Heřmánek pravý

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Mrkev

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná v kultivované varietě jako kořenová zelenina. Pro získávání esenciálního oleje s významným prospěchem pro zdraví zvířat je však používána černá divoká mrkev, respektive její semena.

Olej ze semen černé mrkve pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže a chrání kožní buňky proti nežádoucím procesům. Je to agentní adaptogen, který svoji činnost zaměřuje na poškozenou nebo anomální buňku. 

Rozmarýna

Rozmarýna (Rosmarinus) je rod rostlin z čeledi hluchavkovitých. Jsou to stálezelené aromatické polokeře nebo keře s úzce kopinatými nebo čárkovitými listy, rozšířené ve středomořské oblasti a severozápadní Africe. Rod zahrnuje pouze několik málo druhů a jejich přirozených kříženců.

Esenciální olej rozmarýny (Rosmarinus officinalis) je významný antioxidant se schopností neutralizovat volné radikály a také stimuluje obnovu kožních buněk. Díky těmto vlastnostem působí rozmarýn jako omlazovač kůže a ochrana před projevy stárnutí, jako jsou například zvrásnění a ztráta pružnosti. 

Tangerinka

Tangerinka (Citrus nobilis) je kříženec klementinky (Citrus clementina) a tangela (tangelo je křížencem stromu Citrus paradisi a Citrus reticulata). Obsahuje antioxidanty a flavonoidy, které zlepšují účinnost vitaminu C a mohou napomáhat ochraně buňky před nádorovým bujením. Tangerinka stimuluje metabolické funkce.

V praxi se osvědčuje v péči o problematickou pokožku. Zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a vyvažuje produkci kožního mazu.

Bambucké máslo

Bambucké máslo je hvězdou čistě přírodní kosmetiky a péče o kůži.

Pochází z plodů stromu jménem Máslovník africký, který plodí až po zhruba dvaceti letech růstu a pak je poskytuje dalších 200 let. Na větvích rostou žluté bobule přibližně o velikosti švestky. V ní jsou uložena jedno nebo dvě hnědočervená semena, která jsou žádanou surovinou pro výrobu bambuckého másla.

Obsahuje přírodní antioxidační látky – vitamíny A, E, F a nenasycené mastné kyseliny, které skvěle hydratují pokožku. Pokožku zklidňuje a zjemňuje.

Ověřené vědecké studie potvrzují efekt bambuckého másla při prevenci transepidermální ztráty vody (výparu z nejsvrchnější vrstvy pokožky), což je nejčastější příčina suché pokožky a jiných nepříjemných projevů.

Klinická studie British Journal of Dermatology prokázala, že bambucké máslo napomáhá přirozené tvorbě kolagenu. Kolagen a elastin jsou proteiny, které dodávají pokožce houževnatost, pevnost a pružnost.