PRO MAMINKY A MIMINKA

Zvýhodněný set - olej, květová voda a tělové máslo

heřmánkový olej , heřmánkový hydrosol a reparační bambucké tělové máslo

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

997

Zvýhodněný set je kombinací čistě přírodních přípravků pro řešení konkrétního problému i pro pravidelnou péči.

Popis produktu

Zvýhodněný set je kombinací čistě přírodních přípravků pro řešení konkrétního problému i pro pravidelnou péči.

Při různých zánětech, pro úlevu od bolesti, pro podporu hojení, při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Pro lepší usínání a kvalitní spánek. Pro uvolnění a uklidnění psychiky a nervové soustavy. Při podráždění a nervozitě. Při spasticitě a křečích. Pro podporu reparace jizev a pro redukci strií. Při tvrdnutí a praskání kůže na patách nebo loktech.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol (květová voda)
je vhodný pro nejjemnější péči i pro miminka.

LÁSKA J29 Heřmánek olej
je vhodný pro silnější působení.

REPARAČNÍ BAMBUCKÉ MÁSLO
je perfektní pro péči o pokožku před porodem i po porodu.

Hlavní hvězdou v čistě přírodním složení setu Pro maminky i miminka je heřmánek lékařský (Matricaria recutita).

Heřmánek je všestranně nápomocný při různých zánětech (oční, ušní, krční, zažívací, svalové), ulevuje od bolesti, podporuje hojení. Je s úspěchem používán při alergiích, ekzémech, dermatitidách. Napomáhá lepšímu usínání a kvalitnímu spánku. Může být pomocí při migréně a také při závratích. Jako velmi účinný relaxant přináší uvolnění a uklidnění pro psychiku a nervovou soustavu. Je velmi vhodný při podráždění a nervozitě. Má významné protikřečové účinky.

Láska D03 Heřmánek hydrosol je nejjemnější extrakce heřmánku lékařského. Jedná se o prvotní frakci prosté parovodní destilace, což je nejpřirozenější a nejčistší způsob získávání květové vody. Heřmánkový hydrosol (květová voda) je čirá vodná substance, nezpůsobuje zabarvení, ani zamaštění. Díky výjimečné šetrnosti jej lze bez rizik používat i v péči o miminka.

Láska J29 Heřmánkový olej je určený k péči o pokožku celého těla. Sáhneme po něm v situacích, kdy potřebujeme výraznější účinek a působení heřmánku lékařského.


2 recenze PRO MAMINKY A MIMINKA

  1. Je to dárek pro dceru k svátku, který má až v září. Takže uvidím reakci.

    Hodnocení 5 z 5

    Jaroslava Palová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

Reparační bambucké máslo: Bambucké máslo (karité) a rostlinné esenciální oleje: Daucus carota (semena černé mrkve), Rosmarinus officinalis (rozmarýna), Citrus nobilis (tangerinka)
Balení v dóze / Obsah: 60g

Heřmánek hydrosol: Matricaria recutita (heřmánek lékařský) hydrosol.

Heřmánek terapeutický olej: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Helianthus annus - slunečnicový olej, Vitamín E, Matricaria recutita - heřmánek lékařský (esenciální olej). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na antioxidanty a vitamín A, který posiluje zrak.

Zjistit více

Rozmarýn

Stimuluje mysl a mozek, posiluje mentální schopnosti. Zlepšuje paměť, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, chrání před nervovým vyčerpáním. Významný antioxidant, zpomaluje projevy stárnutí.

Zjistit více

Tangerinka

Blahodárně působí na pleť, zpomaluje stárnutí. Je bohatá na vitamíny C, chrání před nádorovým bujením. Její vůně pomáhá osvěžit mysl a soustředit se. Působí antistresově a proti špatné náladě.

Zjistit více

Bambucké máslo

Bambucké máslo vzniká rozvařením ořechů máslovníku, jejich pražením, drcením a proplachováním, dokud se nezíská tuk. Ten má bohaté využití nejen v kosmetice. Pomáhá vyživovat pleť, přirozeně obnovuje kolagen, působí protizánětlivě při ekzémech nebo lupénce. Zároveň je díky vysokému obsahu E účinným antioxidantem.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA