LÁSKA J29

HEŘMÁNEK

terapeutický olej

Hodnoceno 3.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

540

Pro uklidnění i podporu léčby

Popis produktu

PRO UKLIDNĚNÍ I PODPORU LÉČBY

Heřmánek jako osvědčený relaxant přináší nervové zklidnění, protikřečové účinky a celkovou úlevu pro tělo i mysl. Napomáhá zmírnění bolesti a zánětu. Podporuje regeneraci a zklidnění podrážděné a poškozené kůže. Je vhodný pro ženu, muže i dítě.

Objem: 100 ml


Způsob použití

Dvakrát denně nebo podle potřeby použijte obvyklým způsobem – jemně vetřete do pokožky.

Tip pro večerní intenzivní kúru: Použijte terapeutický olej před sprchováním nebo koupelí. Přiměřené množství jemně vetřete do kůže na hrudi, pažích, ramenou, případně na nohách. Poté se osprchujte nebo vykoupejte s teplejší vodou a použijte zážitkové sprchové máslo. Po osušení můžete pro zdůraznění efektu znovu do kůže jemně vetřít terapeutický olej.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Prunus amygdalus dulcis – mandlový olej, Helianthus annus – slunečnicový olej, Vitamín E, Matricaria recutita – heřmánek lékařský (esenciální olej).

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.


1 recenze LÁSKA J29 HEŘMÁNEK – terapeutický olej

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní Heřmánek

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Helianthus annus - slunečnicový olej, Vitamín E, Matricaria recutita - heřmánek lékařský (esenciální olej). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky