LÁSKA J50

Uklidňující olej

Terapeutický olej

Hodnoceno 4.71 z 5 na základě 38 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 38)

397

Popis produktu

UKLIDŇUJÍCÍ OLEJ PŘI STRESU, ÚZKOSTI A PRO PODPORU SPÁNKU.

Třezalkový oleomacerát se směsí esenciálních olejů pro podporu spánku a relaxace s uklidňujícím a harmonizačním působením. POMOC PRO UNAVENÝ A STRESEM STÍHANÝ ORGANISMUS aneb Jak si dáchnout.

Příroda poskytuje celou řadu účinných pomocníků. Tato směs čistě přírodních látek je sestavena pro potřeby člověka hledajícího uvolnění, klid a možnost posilujícího odpočinku. Někdy totiž k dosažení uklidnění potřebujeme podporu. A pro jakou jinou pomoc sáhnout než pro tu přírodní – účinnou a přitom šetrnou. A vy můžete nyní posoudit, jak dobře jsme tyto přírodní dary doladili v synergické směsi.

Velmi významnou složkou ve směsi je třezalkový olej. Třezalka tečkovaná je proslulá svými relaxačními účinky. Je to jedna z přírodních chemických látek podněcujících tvorbu kyseliny gama-aminomáselné (GABA), která je zodpovědná za uklidnění pro rozruchu z vnějších podnětů. Již naše prababičky věděly, že na odpočinek a usínání je třezalka nejlepší.

Esenciální olej šalvěje muškátové uvolňuje křeče, zmírňuje svalovou ztuhlost, bolesti a únavu, pomáhá proti nervozitě, neklidu a posiluje při nervovém vyčerpání. Šalvěj muškátová je přírodní antidepresivum.

Když se zaměřujeme na psychickou intervenci, pak v takovéto směsi nemohou chybět látky harmonizační. Ty působí na nervovou soustavu a psychiku specificky zklidňujícím způsobem, jakoby povznášejícím a přitom příjemně usazujícím. Tyto účinky a vůně nám jsou známy z chrámů a kostelů a poskytují je oleje a pryskyřice z boswelií (kadidlo) a myrhy.

Růže damascénská, neroli a tangerinka zastupují v této směsi úlohu výkonných stabilizátorů emocí. Tak se označují látky, které mají stejně vyváženou míru působení stimulačního i relaxačního. Asi nejvýkonnější z nich je damascénská růže, u níž i vědecké studie jasně prokazují razantní snížení hladiny adrenalinu v organismu.

Objem: 50 ml


Způsob použití

Používejte 1 x denně, večer, přibližně půl hodiny před ulehnutím ke spánku. Přiměřené množství oleje (2 až 5 ml) jemně vetřete do kůže v oblasti paží, ramen, stehen a mírně i v zátylku. Přípravek můžete také použít pro komfortizaci stavu při stresu či úzkosti.

Upozornění

Směs obsahuje oleomacerát třezalky tečkované, proto ji neaplikujte na přímém slunci, ani se po aplikaci nevystavujte přímému slunečnímu svitu alespoň po dobu 1 hodiny. Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla. Neaplikujte na sliznice. Není vhodné pro použití u kojících, nebo těhotných žen a dětí do 6 let.

Doba použitelnosti: 8 měsíců od data výroby.


Hodnocení zákazníků

 1. A

  Na uvolnění výborné 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 2. P

  Skvělé.

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla Schusterová (ověřený vlastník)

 3. E

  Zklidní ale že by přímo uspal to ne

  Hodnocení 4 z 5

  Eva Černá (ověřený vlastník)

 4. M

  Má okamžitý uklidňující efekt

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Černá (ověřený vlastník)

 5. M

  Jsem celkové klidnější a velmi dobře spím.

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela (ověřený vlastník)

 6. Z

  Koupila jsem synovi (2 roky) aby naše spinkáci rituály netrvali hodiny. Po prvním použití jsem zůstala paf, do 3 minut usnul. Ale pak se zazraky přestali konat a tak rychle usnuti už bylo vzácné. Ale našli jsme si nový rituál, používáme olejicek na masáž obličeje a nožiček. Což je příjemné pro zklidnění a do toho ty vůně působí relaxačně. Usínání je tak jemnější a i spánek je v noci klidnější.

  Hodnocení 5 z 5

  Zuzka (ověřený vlastník)

 7. A

  Krásná vůně a příjemné na tělo

  Hodnocení 5 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

 8. A

  Konečně spím.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 9. K

  Vyzkoušeno jednou a zatím naprostá bomba, jsem nervák, když mě čeká něco náročného a nemůžu spát. Ale musím říct, že jsem spala po olejničku, jak zabitá 🤣

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Naniova (ověřený vlastník)

 10. L

  Koupila jsem jako dárek

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 11. J

  Byla by vhodná pumpička. Ale jinak bych řekla, že olej opravdu funguje a dokáže člověka zrelaxovat

  Hodnocení 4 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 12. P

  Funguje.

  Hodnocení 4 z 5

  Petra K. (ověřený vlastník)

 13. K

  Krásně se po něm spinká, a báječně funguje i na ADHD dceru ve stresových situacích.

  Hodnocení 5 z 5

  Karolína

 14. K

  Sice jsem nikdy neměla problémy se spánkem, ale po 14 dnech používání uklidňujícího oleje mám mnohem hlubší spánek a ráno se probouzím opravdu odpočatá.

  Hodnocení 5 z 5

  Klára Z. (ověřený vlastník)

 15. P

  musím používat opatrně, spímpo nich jak dudek,že bych i zaspala do práce

  Hodnocení 4 z 5

  Pavlína (ověřený vlastník)

 16. J

  Skvělé!

  Hodnocení 5 z 5

  Jiřina M. (ověřený vlastník)

 17. O

  Opravdu to funguje, spím s olejem velmi dobře!!

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Siková (ověřený vlastník)

 18. P

  Vyspala sem se teda hodně dobře

  Hodnocení 5 z 5

  Patricia Pappová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další terapeutické oleje

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Třezalka tečkovaná - oleomacerát v olivovém oleji. Esenciální oleje: Santalum alba (santal), Salvia sclarea (šalvěj muškátová), Rosa damascena (růže damascénská), Citrus aurantium amara (neroli), Boswellia carterii (kadidlovník pravý), Commiphora myrrha (myrha), Citrus reticulata (tangerinka); vitamín E.

Třezalka tečkovaná

Pomáhá bojovat s úzkostmi, strachem, smutkem. Účinně zvyšuje koncentraci, má blahodárný vliv na pleť, snižuje zánět. Využívá se i při nespavosti, harmonizuje trávení.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Šalvěj muškátová

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku. Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky