LÁSKA B04 Zelený jíl

Úleva od svědění a podpora hojení

Hodnoceno 4.90 z 5 na základě 50 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 54)

od 144

 • 50 g
 • 100 g
Vyčistit

Popis produktu

Čistý přírodní jíl absorbuje nečistoty, napomáhá hojení ran, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech. Především ulevuje od svědění. V přiměřené dávce nanášejte na kůži sypáním nebo kosmetickým štětcem, případně jiným velmi jemným materiálem. Při vnitřním užití podporuje detoxifikaci a úlevu při žaludečních potížích.

Hlavní pojmy pro výběr zvířetem:

svědění kůže, přítomnost toxinů rostlinného původu v organismu, bakteriální a plísňové infekce, následky otravy, ektoparaziti, poranění kůže.

Umožňuje i velmi častou aplikaci a průběžnou úlevu!

Jelikož je naprosto bez zatěžujících nebo vedlejších efektů, můžete jej aplikovat kdykoliv a to i mnohokrát za den. A to je dost zásadní hlavně v případě problémů, které zvíře zatěžují úporným svěděním a jiným diskomfortem vedoucím většinou k nervozitě, stresu a podráždění zvířete.

Přípravek Láska B04 je vhodný pro všechna zvířata, a to i pro kočky a fretky. 


Způsob použití

Pro úlevu od svědění nanášejte na kůži v přiměřené dávce sypáním nebo kosmetickým štětcem, případně jiným velmi jemným materiálem.

Můžete použít i v případě poranění kůže. Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například některým z hydrosolů. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.

Použití a dávkování:
Pro podporu zažívání a při překyselení žaludku jej používáme naředěný, dobře promíchaný s troškou vody. Optimálně podávejte v misce k dobrovolnému vnitřnímu příjmu. Podání podle aktuální potřeby nebo 2 x denně po dobu 1 týdne.
malý pes = 1/4 až 1/3 čajové lžičky
středně velký pes = 1/3 až 1/2 čajové lžičky
velký pes = 1/2 čajové lžičky až 1 lžička

Upozornění

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Veterinární přípravek.

Doba použitelnosti: 3 roky od data výroby.


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Super výrobek. Pejskovi významně ulevil od svědění, škrábání a kousání paciček bylo ukončeno!

  Hodnocení 5 z 5

  Jindřich Homolka (ověřený vlastník)

 2. B

  Zelený jíl mi připadá jako malý přírodní zázrak. Uzdravila jsem díky němu doteď takřka zcela pacičku, která vypadala hodně špatně. Dál v léčbě pokračuji, ale velká část už je v pořádku, tak věřím, že to vyjde a bude zase jako dřív… Určitě doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Lesana Brázdová (ověřený vlastník)

 3. I

  Používáme kratší dobu, určitě pomáhá. Jen u nás to bude asi běh na dlouhou trať. Vždy se skoro zahojí, ale po čase se opět rozškrábe. Ranky vysouší, už nemokvají… Dorůstají chloupky…

  Hodnocení 5 z 5

  Irena (ověřený vlastník)

 4. M

  Rád bych se zeptal jak nejlépe aplikovat na kůži? Když jíl kočce nasypu na kůži a jemně “rozmažu” tak stačí aby seskočila na zem a všechen jíl odpadne a na kůži nic nezůstane. Děkuji

  Hodnocení 4 z 5

  Martin Š. (ověřený vlastník)

  • M

   Dobrý den. Jemně zapracujte prsty do kůže a srsti, hlouběji pod svrchní vrstu. takové vhlazení jemným drbáním.

   Michal Babka (manažer obchodu)

 5. I

  Zasypávám meziprstí mé feny, která si neustále líže tlapky, tím si je stále dráždí. Používám krátce, ale je to lepší.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta V. (ověřený vlastník)

 6. L

  Pěkně vysouší škrábance, na nic jiného jsme ho zatím nepoužívali.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Láska B04 Zelený jíl ve zvýhodněných praktických kombinacích

Zde najdete přehled zvýhodněných tématických setů. Jedná se o nejčastěji používané kombinace čistě přírodních přípravků pro různé účely.

Složení

Zelený jíl je jemnozrná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

Zelený jíl

Jíl je nezpevněná usazená hornina složená z více než 50 % jílovité složky. Tvoří ji jílové minerály, pelitové frakce s velikostí jednotlivých zrn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina může mít různou barvu závisející na obsahu příměsí. Jíly s 25 – 75 % vápenaté příměsi jsou označovány jako slíny. Jíly s významnou příměsí kalcitu a písku se označují jako šlíry. Zpevněním jílu vzniká jílovec a jílovitá břidlice.

Zatímco červená a fialová barva je způsobena přítomností trojmocného železa, zelenou barvu způsobuje dvojmocné železo.

Určité druhy jílu se používají v medicíně jako léčivé prostředky pro pleť (například zelený jíl, který má údajně absorpční, antioxidační a čisticí vlastnosti). Může se také použít proti rezistentním bakteriím.

Poradna

Každodenní péče o psa

Z magazínu

Soukromý: Příprava psa na sezónu

Kynologická sezóna, to je období, kdy je možné zúčastnit se snad každý víkend nějaké psí akce. Někdo dává přednost výstavám, jiný se chystá dobývat se svým parťákem úspěchy ve psích sportech a další plánují dlouhé procházky, plavání nebo běh se psem po boku. Je spousta možností, jak sdílet čas společně se svým psem. Přestože většinu psů...
Přečtěte si více