Jaspis polychrom

broušený polodrahokam

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

od 210

  • min 110 g
  • min 180 g
  • min 60 g
Vyčistit

Popis produktu

Jaspis polychrom, broušený polodrahokam

Znamení zvěrokruhu:
Kozoroh, Panna, Ryby, Vodnář

Jaspisy tvoří vlivem obsahu velkého množství příměsí pestrobarevnou skupinu kamenů. Z hlediska složení jde o odrůdu chalcedonu, což je obecný název pro vláknitý kryptokrystalický křemen. Jaspis polychrom pochází z Madagaskaru. 

Jaspis polychrom získává díky příměsi železitého pigmentu nádhernou pastelovou kresbu, která ho řadí mezi vůbec nejvzácnější jaspisy. Objeven byl teprve nedávno, do Evropy se dostal až kolem roku 2002.

Upozornění

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Popis údajných vlastností kamene, které se netýkají jeho fyzikálních a chemických vlastností, je podle obecně šířených a dostupných informací o tradičním lidovém využití kamene, jež nejsou vědecky prokázány, a proto také není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb. Pamatujte, že použití kamenů a minerálů nenahrazuje klasickou lékařskou péči a lékařské ošetření.


Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „Jaspis polychrom“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Může vás také zajímat:

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky