Unakit

broušený polodrahokam

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

od 70

  • min 25 g
  • min 40 g
Vyčistit

Popis produktu

Unakit, přezdíván kamenem vizí a extází, má zelený khaki podklad a na něm jsou okrová až oranžovo-hnědá zrnka. Jeho hlavními složkami jsou zelený epidot (křemičitan vápníku, hliníku a železa), růžové živce a křemen. Vzniká hydrotermální přeměnou pegmatitů. Unakit patří velikostně mezi menší kameny, je skvrnitý, většinou uhlazený a snadno dostupný. Díky svému vzhledu se používá na výrobu přírodních obkladů, sošek nebo šperků (náhrdelníky, náušnice, přívěsky, náramky) či jako amulet.

Znamení zvěrokruhu:
Býk, Rak, Ryby, Váhy

Čakra: 1. čakra, 2. čakra, 3. čakra, 4. čakra

Zdraví:
Menstruace, Prostata, Srdce a oběhový systém, Trávení a zažívání

Psychika:
Citlivost, Duševní rovnováha, Empatie, Mezilidské vztahy, Tolerance

Energie:
Jasné vědomí, Láska

Upozornění

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Popis údajných vlastností kamene, které se netýkají jeho fyzikálních a chemických vlastností, je podle obecně šířených a dostupných informací o tradičním lidovém využití kamene, jež nejsou vědecky prokázány, a proto také není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb. Pamatujte, že použití kamenů a minerálů nenahrazuje klasickou lékařskou péči a lékařské ošetření.


Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „Unakit“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Může vás také zajímat:

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky