Jaspis obrázkový

broušený polodrahokam

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

od 70

  • min 25 g
  • min 55 g
Vyčistit

Popis produktu

Znamení zvěrokruhu:
Panna, Ryby, Vodnář

Čakra: 3. čakra

Zdraví:
Alergie, Činnost jater, Imunitní systém, Klidný spánek, Ledviny, Žlučník

Psychika:
Empatie, Energie, Kreativita, Strach

Energie:
Sounáležitost s přírodou

Jaspisy tvoří vlivem obsahu velkého množství příměsí pestrobarevnou skupinu kamenů. Z hlediska složení jde o odrůdu chalcedonu, což je obecný název pro vláknitý kryptokrystalický křemen. Obrázkový jaspis pochází z Namibie.

Krásný jako obrázek. Tento druh jaspisu se vybarvuje do hnědých odstínů a vděčí jim železitým oxidům. Jeho barevné partie často vykreslují zajímavé „obrázkové“ motivy, odtud také samotný název.

Obrázkový (nebo také krajinný) jaspis v nás podporuje kreativitu a sounáležitost s přírodou. Rozptyluje strach z budoucnosti. Ve spánku nám pomáhá ke šťastným snům, díky kterým se ráno probouzíme odpočatí a plní energie. Zvyšuje naší empatii a soucit se všemi, kteří strádají.

Jaspis krajinný posiluje imunitní systém, zlepšuje funkci jater, ledvin a žlučníku, pomáhá při alergiích.

Upozornění

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Popis údajných vlastností kamene, které se netýkají jeho fyzikálních a chemických vlastností, je podle obecně šířených a dostupných informací o tradičním lidovém využití kamene, jež nejsou vědecky prokázány, a proto také není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb. Pamatujte, že použití kamenů a minerálů nenahrazuje klasickou lékařskou péči a lékařské ošetření.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jaspis obrázkový“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Může vás také zajímat:

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky