Jaspis zebra

broušený polodrahokam / minimálně 230 g

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

455

3 skladem

Popis produktu

Jaspis zebra, broušený polodrahokam
minimálně 230 g

Doposud je považován za jeden z nejvzácnějších jaspisů – kámen štěstí. Je též kamenem ochrany, zvláště na cestách, odvrací psychické útoky, negativní magii, pohlcuje negativní energii a rozptyluje negativní myšlenky. Položen pod polštář zahání noční můry, noční vize a strach ze tmy. Dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch a štěstí ve všech podnicích.

Upozornění

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Popis údajných vlastností kamene, které se netýkají jeho fyzikálních a chemických vlastností, je podle obecně šířených a dostupných informací o tradičním lidovém využití kamene, jež nejsou vědecky prokázány, a proto také není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb. Pamatujte, že použití kamenů a minerálů nenahrazuje klasickou lékařskou péči a lékařské ošetření.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jaspis zebra“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Může vás také zajímat:

Více z Dokonalé Lásky