Balíček pro tým lidí v útulku

z řady balíčků pro útulky

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

1,224

LÁSKA J02 Jasmín 5ml, LÁSKA J04 Zelený čaj 5ml, LÁSKA J07 Opojení 5ml

Popis produktu

Pojďme udělat radost i těm, na kterých chod útulků, azylů, depozit a neziskových organizací stojí. Tento balíček je určen speciálně pro ně 😉

Balíček obsahuje:

LÁSKA J02 Jasmín přírodní parfém 5ml, LÁSKA J04 Zelený čaj přírodní parfém 5ml a LÁSKA J07 Opojení přírodní parfém 5ml

LÁSKA J02 Jasmín přírodní parfém 5ml vyráběný tradiční metodou disponuje hlubokým komplexem vůní s bohatými tóny sladkého jasmínu a santalového dřeva. Jestliže růže je královnou květin, pak jasmín je králem. Toto rčení neplatí jen o vůni, ale i mezi terapeuty. Jasmín, podobně jako růže, figuruje v mnoha aromaterapeutických recepturách. Nádherně svůdná vůně jasmínového parfému je tím intenzivnější, čím více se blíží noc – stejně jako v přírodě. To je nádherná vlastnost ryze přírodního parfému, že se chová jako původní rostlina. Nejvýznamnější terapeutický význam parfému: dosažení emocionální rovnováhy.

LÁSKA J04 Zelený čaj přírodní parfém 5ml je charakteristická vůně pro dodání energie a posílení a přitom je tak jemná. Parfémová kompozice se vyznačuje základem zeleného čaje v síle absolue, hlava jsou citrusové tóny. Dojem a působení jsou vhodné před mentálním či psychickým výkonem jako stimulant i po něm pro uvolnění, osvěžení a načerpání nové energie.

LÁSKA J07 Opojení přírodní parfém 5ml je typická vůně a prožitek, na který se nezapomíná. Stanete se tím, kdo svému okolí věnuje něco navíc, kdo určuje náladu, kdo má nenápadná pouta opojení, který přitahuje k sobě to dobré. K této vůni si nemusíte hledat cestu, ona si ji bezpochyby najde sama. Parfumerská kompozice Opojení disponuje velmi příjemnou jen lehce kořeněnou vůní, která nezastře opojně nasládlý ráz květin a pižma. Ta vůně je opojná a přitom přináší bystré povznesení mysli a probuzení smyslů. Pro ženu se stane vhodným společníkem pro úspěšný den nebo i slavnostnější chvíle. Pro slavnostní nebo spirituální chvíle je vhodná i pro muže.

 


Způsob použití

LÁSKA J02 Jasmín přírodní parfém 5ml: Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

LÁSKA J04 Zelený čaj přírodní parfém 5ml: Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

LÁSKA J07 Opojení přírodní parfém 5ml: Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

 

Upozornění

Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balíček pro tým lidí v útulku“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Složení

LÁSKA J02 Jasmín přírodní parfém 5ml: Santalum album, Jasminum grandiflorum L.

LÁSKA J04 Zelený čaj přírodní parfém 5ml: Parfémová kompozice, jojobový olej.

LÁSKA J07 Opojení přírodní parfém 5ml: Mimusops elengi (opíhled skvělý), Santal album

Jasmín

Jasmín (latinsky Jasminum grandiflorum) je rod rostlin patřící do čeledě olivovníkovité (Oleaceae).

Tento olej je již tisíce let používán pro dosažení emocionální rovnováhy. Jasmínový olej bývá úspěšně nasazován v boji proti depresi a úzkosti a vítězí cestou euforie a štěstí.

Opíhled skvělý

Zapotovité (Sapotaceae) je čeleď vyšších dvouděložných rostlin z řádu vřesovcotvaré (Ericales). Jsou to charakteristické stromy nížinných tropických deštných pralesů celého světa, význačné dužnatými plody, bílým mléčným latexem a střídavými spirálně uspořádanými listy, často nahloučenými na koncích větví. Mnohé druhy poskytují jedlé ovoce.

Některé druhy jsou pěstovány v tropech jako okrasné stromy, zejména Chrysophyllum oliviforme a Mimusops elengi.