Zvýhodněný set

Hormonální nerovnováha a falešná březost feny

Láska D02 Hydrosol růže + Láska 62 Hormonální nerovnováha a falešná březost

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

597

Osvědčená kombinace přírodních přípravků ve zvýhodněném setu. Pomáhá při projevech falešné březosti, stavech deprese a hormonální nerovnováze.

Popis produktu

Kombinace těchto dvou přípravků je určena pro samice (feny) při projevech falešné březosti, uzavření, stavech deprese a apatie z důvodu hormonální nerovnováhy. Samotný hydrosol růže významně napomáhá při redukci adrenalinu a je výborným relaxantem.

Hydrosol růže a LÁSKA 62 v kombinaci působí na regulaci pohlavních hormonů fen.

 

 


Způsob použití

Jak používat přípravek LÁSKA 62 Hormonální nerovnováha a falešná březost:
Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky, či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do podpaží a nebo do třísel. Vhodná je i aplikace do oblasti mléčné lišty. V případě zájmu může zvíře olíznout mastné ruce, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.
Pro dosažení terapeutického efektu může být dostačující i menší než uvedená dávka, toto je však dost individuální.

Nastříkejte si na ruku LÁSKA D02 hydrosol růže. Pokud se fena bojí zvuku dávkovače, tak odšroubujte kryt lahvičky a hydrosol odlévejte. Nechte ji, ať se s látkou na ruce seznámí, očichá, případně olízne. Nespěchejte. Pokud naznačuje, že chce rukou s hydrosolem hladit, pak to proveďte, avšak velmi jemně a pomalu. Fenku hlaďte zpočátku spíše otočenou rukou, tedy ne dlaní. Vtírejte látku do míst, které nabízí. Pokud chce látku olizovat (popíjet), pak jí to dopřejte. Předávkování hydrosolem není možné

 

Upozornění

SLOŽENÍ:

LÁSKA D02 Hydrosol Růže: Rosa damascena hydrosol.
LÁSKA 62 Hormonální nerovnováha a falešná březost: Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: Matricaria recutita – heřmánek, Pelargonium graveolens – geranium, Foeniculum vulgare – fenykl, Aniba rosaeodora – růžové dřevo, Rosa damascena – růže, Santalum album – santal.

Veterinární přípravky určené pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Přípravky nenahrazují veterinární péči. Přípravky nejsou náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

  1. P

    Zafungovalo téměř okamžitě, maximální spokojenost 😃

    Hodnocení 5 z 5

    Pavla (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA D02 Hydrosol Růže: Rosa damascena hydrosol.
LÁSKA 62 Hormonální nerovnováha a falešná březost: Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: Matricaria recutita - heřmánek, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenykl, Aniba rosaeodora - růžové dřevo, Rosa damascena - růže, Santalum album - santal.

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Zjistit více

Fenykl

Účinná bylina proti nadýmání umí taky pomoci při kašli a ke zlepšení trávení. Rovněž zvyšuje tvorbu mateřského mléka. Málokdo ale ví, že posiluje funkci sleziny a ledvin a zevně uklidňuje podrážděné oči.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA