Zvýhodněný balíček

Hormonální nerovnováha a falešná březost feny

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

597

50 ml LÁSKA D02 Hydrosol Růže + LÁSKA 62 Hormonální nerovnováha a falešná březost 30 ml

Popis produktu

Kombinace těchto dvou přípravků je určena pro samice (feny) při projevech falešné březosti, uzavření, stavech deprese a apatie z důvodu hormonální nerovnováhy. Samotný hydrosol růže významně napomáhá při redukci adrenalinu a je výborným relaxantem.

Hydrosol růže a LÁSKA 62 v kombinaci působí na regulaci pohlavních hormonů fen.

 

 


Způsob použití

Jak používat přípravek LÁSKA 62 Hormonální nerovnováha a falešná březost:
Aplikační dávka 1 ml (cca 40kapek) na 5kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatku či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do podpaží a nebo do oblasti třísel. Vhodná je i aplikace do oblasti mléčné lišty. V případě zájmu může zvíře olíznout mastné ruce, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.
Pro dosažení terapeutického efektu může být dostačující i menší než uvedená dávka, toto je však dost individuální.

Nastříkejte si na ruku LÁSKA D02 hydrosol růže. Pokud se fena bojí zvuku dávkovače, tak odšroubujte kryt lahvičky a hydrosol odlévejte. Nechte jí, ať se s látkou na ruce seznámí, očichá, případně olízne. Nespěchejte. Pokud naznačuje, že chce rukou s hydrosolem hladit, pak to proveďte, avšak velmi jemně a pomalu. Fenku hlaďte zpočátku spíše otočenou rukou, tedy ne dlaní. Vtírejte látku do míst, které nabízí. Pokud chce látku olizovat (popíjet), pak jí to dopřejte. Předávkování hydrosolem není možné

 

Upozornění

Veterinární přípravky určené pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Přípravky nenahrazují veterinární péči. Přípravky nejsou náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Zvýhodněný balíček – hormonální nerovnováha a falešná březost feny“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA D02 Hydrosol Růže: Rosa damascena hydrosol.
LÁSKA 62 Hormonální nerovnováha a falešná březost: Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: Matricaria recutita - heřmánek, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenykl, Aniba rosaeodora - růžové dřevo, Rosa damascena - růže, Santalum album - santal.

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Zjistit více

Fenykl

Účinná bylina proti nadýmání umí taky pomoci při kašli a ke zlepšení trávení. Rovněž zvyšuje tvorbu mateřského mléka. Málokdo ale ví, že posiluje funkci sleziny a ledvin a zevně uklidňuje podrážděné oči.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky