Heliotrop

broušený polodrahokam

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

od 90

  • min 25 g
  • min 40 g
Vyčistit

Popis produktu

Heliotrop, broušený polodrahokam

Znamení zvěrokruhu:
Štír, Vodnář

Čakra: 1. čakra, 4. čakra

Heliotrop je nádherný polodrahokam pocházející z pohoří Barbeton v Jihoafrické republice. Je tvořen křemennou hmotou, v níž se často vyskytují drobné úlomky jaspisu, některé kameny obsahují navíc ještě zrna pyritu. 

Díky svému složení se heliotrop pyšní zajímavou skladbou barev. Křemenná část mu dodává šedozelený základ a ten pak krásně doplňují červené zóny zmíněného jaspisu. 

Heliotrop je odolný kámen, pouze zrna pyritu se nesmí čistit chemickými prostředky, hrozí zmatnění povrchu.

Upozornění

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Popis údajných vlastností kamene, které se netýkají jeho fyzikálních a chemických vlastností, je podle obecně šířených a dostupných informací o tradičním lidovém využití kamene, jež nejsou vědecky prokázány, a proto také není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb. Pamatujte, že použití kamenů a minerálů nenahrazuje klasickou lékařskou péči a lékařské ošetření.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Heliotrop“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Může vás také zajímat:

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky