Pro harmonizaci psychiky

pro pejsky

s epilepsií

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

430

Není skladem

Popis produktu

Přípravek přináší zklidnění a harmonizaci psychiky pejska, pomáhá odstraňovat strach, úzkost, depresi, nervozitu a stavy poděšenosti. Působí na nervovou soustavu pejska, aktivuje neuronové svazy, harmonizuje psychiku psa bez sedativních účinků, vhodně podporuje mozkovou činnost. Je určen pro pejsky s epilepsií nebo pro pejsky, kteří trpí záchvaty a nemohou užívat přípravek Proti strachu a úzkosti ze základní nabídky.


Způsob použití

Pro difuzér – 1 kapka na každých 5 kg hmotnosti pejska – nakapejte na filtr a upevněte do difuzéru. Užívejte 1x až 2x denně 1 až 2 hodiny.

Pro užití v terénu – 1 kapka na každé 3 kg hmotnosti pejska – nakapejte do dlaní a vytvořte z nich masku, kterou přiložíte pejskovi na tlaminku. 2x až 5x denně po dobu jedné minuty nebo užijte v kritické situaci.

V případě nutnosti trvalého každodenního užívání proveďte každé dva měsíce týdenní přestávku.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pro harmonizaci psychiky pro pejsky s epilepsií”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další pomocníci pro pejsky s epilepsií

Přírodní pomoc při epileptickém záchvatu

Složení

100% terapeutické silice - boswellia carterii, boswellia serrata, citrus aurantinum amara, citrus paradisi.

Kadidlo

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

Citroník kyselý

Rozpouští usazeniny v těle, čímž pročišťuje organizmus. Navíc stimuluje lymfatický systém. Citrus (Citrus, česky nepřesně citroník) je běžné označení a zároveň rozsáhlý botanický rod rostlin z čeledi routovité (Rutaceae), které pochází z tropické a subtropické jihovýchodní Asie. Slovo citrus pochází z starořeckého kedros nebo latinského cedrus, těmito slovy byly označovány rostliny s vonnými listy nebo dřevem.

Poradna

Epilepsie u psa

Více z Dokonalé Lásky