LÁSKA 181

PEŘÍ A KONDICE

Podpůrný bylinný sprej pro opeřence

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

od 266

  • 50 ml
  • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Podpůrný bylinný sprej pro ptactvo. Pro přímý postřik peří a těla a pro obohacení vody k napájení
či koupeli. Přispívá k dobré celkové tělesné kondici a prevenci pro zdraví. Napomáhá hojení a regeneraci po zatěžujících stavech. Podporuje růst a kvalitu opeření. Při sebepoškozování (trhání peří) kombinujte s přípravkem Láska 182 PODPORA PSYCHIKY.


Způsob použití

Zevně: postřikem na peří a tělo. Dávka = stisknutí rozprašovače. Provádějte 1× až 3× denně podle
intenzity problému a odezvy zvířete. Velmi malé ptactvo (např. kanár, zebřička, chůvička) – 1 až
2 dávky, drobné ptactvo (např. andulka, papoušek mniší, agapornis) – 3 dávky, středně velcí ptáci (např. korela, alexandr malý, papoušek senegalský) – 5 dávek, velcí ptáci (např. papoušek šedý, ara, loskuták, krkavec) – 10 dávek. Při použití do napáječky nebo koupátka použijte 3 dávky na 100 ml vody.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Směs čistě přírodních hydrosolů (květových vod) bez syntetických příměsí a konzervantů: smil italský (Helichrysum italicum), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), heřmánek lékařský (Matricaria recutita), heřmánek římský (Chamaemelum nobile), pelargonie vonná (Pelargonium).

Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Před prvním použitím proveďte naprázdno několik úvodních stisknutí sprejového dávkovače.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby


3 recenze LÁSKA 181 PEŘÍ A KONDICE

  1. F

    máme aru araraunu a zlomila si par peří a po měsíci používání skvěle funguje

    Hodnocení 5 z 5

    Filip (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Směs čistě přírodních hydrosolů (květových vod) bez syntetických příměsí a konzervantů: smil italský, levandule úzkolistá, heřmánek lékařský, heřmánek římský, pelargonie vonná.

Heřmánek římský – rmenec

Působí proti stresu, nespavosti, zmírňuje žaludeční obtíže. Stejně jako heřmánek pravý má protizánětlivé účinky, zejména při nachlazení, napomáhá hojení ran.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Smil italský

Je silný bojovník s nachlazením, napomáhá rychlejšímu hojení ran, zklidňuje migrénu. Tiší bolesti, podporuje činnost jater.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky