LÁSKA 182

PODPORA PSYCHIKY

Podpůrný bylinný sprej pro opeřence

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

od 263

 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Podpůrný bylinný sprej pro ptactvo. Pro přímý postřik peří a těla a pro obohacení vody k napájení či koupeli. Pro podporu psychické pohody, uklidnění a zlepšení adaptačních procesů. Přírodní účinné látky poskytují harmonizační a relaxační účinek na psychiku a nervovou soustavu.


Způsob použití

Zevně: postřikem na peří a tělo. Dávka = stisknutí rozprašovače. Provádějte 1× až 3× denně podle
intenzity problému a odezvy zvířete. Velmi malé ptactvo (např. kanár, zebřička, chůvička) – 1 až
2 dávky, drobné ptactvo (např. andulka, papoušek mniší, agapornis) – 3 dávky, středně velcí ptáci (např. korela, alexandr malý, papoušek senegalský) – 5 dávek, velcí ptáci (např. papoušek šedý, ara, loskuták, krkavec) – 10 dávek. Při použití do napáječky nebo koupátka použijte 3 dávky na 100 ml vody.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Směs čistě přírodních hydrosolů (květových vod) bez syntetických příměsí a konzervantů: meduňka lékařská (Melissa officinalis), heřmánek lékařský (Matricaria recutita), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia).

Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Před prvním použitím proveďte naprázdno několik úvodních stisknutí sprejového dávkovače.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby


4 recenze LÁSKA 182 PODPORA PSYCHIKY

 1. L

  Super výrobek, spokojenost.

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie Jírovcová (ověřený vlastník)

 2. T

  S výrobkem jsem spokojená, pomáhá, papoušek není tak uřvaný a neklidný když přepeřuje nebo má “své dny” a zlobí. Objednávám si pravidelně a nadále budu.

  Hodnocení 5 z 5

  Taťána Š. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Směs čistě přírodních hydrosolů (květových vod) bez syntetických příměsí a konzervantů: meduňka lékařská, heřmánek lékařský, kadidlovník pravý, levandule úzkolistá

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Meduňka lékařská

Příznivě působí na lidskou psychiku, podporuje normální funkci dýchacího systému, pozitivně ovlivňuje trávení. Je skvělý antioidant, posiluje kognitivní mozkové schopnosti.

Zjistit více

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky