Dokonalý muž

Zvýhodněná kolekce

terapeutický olej, parfém a sprchové máslo

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

1,108

 LÁSKA J26 DOKONALÝ MUŽ – terapeutický olej 100 ml + LÁSKA J06 Dokonalý muž – přírodní parfém + LÁSKA J16 Dokonalý muž – přírodní sprchové máslo 200 ml

Popis produktu

Kolekce obsahuje: LÁSKA J26 DOKONALÝ MUŽ – terapeutický olej 100 ml, LÁSKA J06 Dokonalý muž – přírodní parfém a LÁSKA J16 Dokonalý muž – přírodní sprchové máslo 200 ml.

Kompozice účinných přírodních látek přináší podporu v rozvoji osobnosti a zvládání emocí.

Ve směsi figuruje vetiver a patchouli, takže tento olej jednak rozvíjí mužskou osobnost a zároveň přitahuje i zájem ženy. Obě tyto přírodní látky jsou známé účinkem posilujícím imunitu a obranyschopnost.

Dopřejte si důmyslnější terapii společně s hlubokými prožitky!

Terapeutický olej a luxusní sprchové máslo ve zvýhodněné kolekci.


Způsob použití

Jak používat terapeutický olej?

Dvakrát denně nebo podle potřeby použijte obvyklým způsobem – jemně vetřete do pokožky.

Tip pro večerní intenzivní kúru: Použijte terapeutický olej před sprchováním nebo koupelí. Přiměřené množství jemně vetřete do kůže na hrudi, pažích, ramenou, případně na nohách. Poté se osprchujte nebo vykoupejte s teplejší vodou a použijte zážitkové sprchové máslo. Po osušení můžete pro zdůraznění efektu znovu do kůže jemně vetřít terapeutický olej.

Jak používat luxusní sprchové máslo?

Na vlhkou pokožku rozetřete potřebné množství másla. Podle toho, jak intenzivního působení chcete docílit, naberte menší hrudku jedním či dvěma prsty, nebo větší třemi prsty. Jemnými pohyby dlaní pomalu roztírejte máslo po celém těle, a vytvoříte tak jemnou emulzi.

Podle nálady či požadované síly výkonu účinných látek zvolte množství másla a dobu působení na pleti. Poté osprchujte. Vhodný přípravek pro posílení účinku a další péči je určen terapeutický olej.

Jak používat parfém?

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Terapeutický olej: Mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis), Vitamín E, Esenciální oleje: Vetiver zizanioides – vetiver, Patchouli (Pogostemon cablin), Majoránka (Majorana hortensis), Citronová tráva (Cymbopogon citratus), Jasmín velkokvětý (Jasminum grandiflorum), Růže (Rosa damascena), Santalové dřevo (Santalum album). 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Sprchové máslo: Aqua, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Maris Sal (Jadranská krystalová sůl), Mandlový olej (Prunus dulcis); 100% rostlinné silice: Vetiver zizanioides (vetiver), Santalové dřevo (Santalum album).

Terapeutický parfém: Santalové dřevo (Santalum album), Vetiver (Chrysopogon zizanioides).

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla.

 

Doba použitelnosti: viz etiketa


Balíček pro dokonalého muže


4 recenze Dokonalý muž – zvýhodněná kolekce terapeutický olej, parfém a sprchové máslo

 1. B

  Ta vůně mne naprosto…překvapila. Mile, samozřejmě. 🙂 Když jsem si přičichla, uvědomila jsem si, že se těším, až si ji manžel vyzkouší a několikrát jsem se k ní znovu vrátila. :)) Abych znovu zopakovala s údivem: ,,Páni.”

  Hodnocení 5 z 5

  Bohumila Kovárníková Svitáková (ověřený vlastník)

 2. L

  Krásná mužská vůně!

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Terapeutický olej: Prunus amygdalus dulcis - mandlový olej, Vitamín E, Esenciální oleje: Vetiveria zizanioides – vetiver, Pogostemon cablin - patchouli, Majorana hortensis – majoránka, Cymbopogon citratus– lemongrass, Jasminum grandiflorum – jasmín, Rosa damascena - růže, Santalum album – santal. 100 % přírodních složek. Bez parabenů, silikonů, barviv a syntetických doplňků.

Sprchové máslo: Aqua, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sorbitol, maris sal (jadranská krystalová sůl), Prunus dulcis (mandlový olej); 100% rostlinné silice: Vetiveria zizanioides (vetiver), Santalum album (santalové dřevo).

Terapeutický parfém: Santalum album, Chrysopogon zizanioides

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Užijte si to v koupelně

Snažím se žít tak, abych neškodil a dopřával druhým to, co mám sám rád. Koušu pejsky do ucha, nekřičím, většinou se nerozčiluju, pouštím desky a také komponuji z přírodních látek sprchová...
Přečtěte si více

Jak přečkat zimu s Láskou?

Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla...
Přečtěte si více