LÁSKA 99 Příprava na sezónu

Příprava na sezónu

Dárkový balíček

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

1,012

LÁSKA B03 Zelený ječmen 50 g + LÁSKA B01 Chlorella 50 g + LÁSKA B04 Zelený jíl 100 g + LÁSKA 14 Intenzivní Boswellie 30 ml

Popis produktu

Speciální podpůrný balíček Dokonalé Lásky pro přípravu zvířete na výkon a nápor sportovní a výstavní sezóny. Určeno pro malé a středně velké psy. Přípravnou kúru provozujte 10 dnů.

Balíček obsahuje: 50 g LÁSKA B03 Zelený ječmen, 50 g LÁSKA B01 Chlorella, 100 g LÁSKA B04 Zelený jíl, 30 ml LÁSKA 14 Intenzivní Boswellie

Balení: Papírová krabička s průhledným víkem.


Způsob použití

Vnitřní užívání zelených surovin: Připravte směs antioxidantů a probiotik.

Zelený ječmen a chlorella v poměru 1:2. Tedy 1 díl zeleného ječmene a 2 díly chlorelly. Tuto směs smíchejte s trochou vody a nabídněte jej zvířeti k samovolnému příjmu. Nebo přidejte do běžné krmné dávky.

Množství směsi pro malého psa zhruba 1/2 čajové lžičky. Pro středně velkého psa zhruba 1 čajová lžička a pro velkého psa 2 čajové lžičky. Dávku lze upravovat dle potřeby. Maximální denní dávka by neměla překročit dvojnásobek uvedeného množství.

Pokud bude mít pes zájem se v sypkých surovinách válet, umožněte mu to. Vhodné je směs nasypat na koberec (deku) s vyšším chlupem a vytvořit tak zvířeti válecí místo, kde o sebe může pečovat.

Aplikace zeleného jílu:

Zelený jíl je vhodný pro navázání volných radikálů, které se v těle po zimě vyskytují. Zvířata v přírodě se takto detoxikují válením a pojídáním této horniny. Zelený jíl lze aplikovat například důkladným vmasírováním do srsti a kůže. Z důvodu vysoké prašnosti je vhodné provádět toto ošetření venku.

Jako velice vhodné se ukazuje vytvoření válecího místa stejně jako u směsi zeleného ječmene a chlorelly. Pokud má zvíře zájem, může zelený jíl také pojídat. Minimální ani maximální denní dávka není u vnějšího užití stanovena. V případě vyššího vnitřního příjmu je možný výskyt trávicích obtíží v podobě zácpy.

Boswelie:

Intenzivní Boswelie je unikátní směs tří látek, které mají příznivé účinky jak na psychiku, tak na tělo zvířete. Směs má vlastnosti psychického harmonizantu (stabilizuje mozek excitovaný událostí, aktivitou) a svalového relaxantu s podporou proti bolestem.

Směs je vhodná pro relaxaci těla po výkonu. Do dlaní naneste požadované množství, nechte zvíře seznámit se s jeho vůní a vlastnostmi. Pokud má zvíře v pořádku trávení tuků, můžete směs nabídnout také k olíznutí z rukou. Pokud zvíře vyhodnotí, že vyžaduje aplikaci vetřením na potřebné místo, dopřejte mu ji dle jeho zájmu.

V případě, že zvíře nepreferuje žádné z míst na svém těle směs vetřete do třísel, podpaží, bočních stran krku až k uším a také na kořen ocasu.

Pokud nespotřebujete všechen zelený ječmen, nebo chlorellu lze suroviny dále po čase opět nabízet zvířeti k samovolnému příjmu, nebo jej užít pro jinou spotřebu.

Zelený jíl a přípravek Láska 14 Intenzivní boswelie lze používat i nadále pro kontinuální péči. Balíček optimálního výběru LÁSKA 99 Příprava na sezónu.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Sušený mladý ječmen(Hordeum vulgare), sušená Chlorella pyrenoidosa, Zelený jíl, Mandlový olej, Boswellia serrata – esenciální olej, Boswellia carterii – esenciální olej, Commiphora myrrha – resin, vitamín E.

Veterinární přípravek určený pro psy a koně. Složením vhodný pro epileptiky. Neobsahuje alkohol. Pouze pro vnější použití. Nepodávejte vnitřně v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, nebo u fen v případě březosti a kojení, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „LÁSKA 99 Příprava na sezónu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

Sušený mladý ječmen/Hordeum vulgare, sušená Chlorella pyrenoidosa, Zelený jíl, Mandlový olej, Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

Ječmen setý

Má vysoký obsah vitamínu B, který zpomaluje šedivění. Chrání před záněty, pečuje o správnou funkci trávicího i kardiovaskulárního systému.

Zjistit více

Chlorella

Posiluje imunitu, zlepšuje trávení, pomáhá správné funkci jater a detoxikaci. Podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA