LÁSKA 112

PROTI PARAZITŮM PLÍSNÍM

Přírodní zásyp pro kočky

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

250

Popis produktu

Přírodní zásyp proti parazitům a plísním pro kočky, fretky, hlodavce a ježky.

Čistě přírodní antiparazitální, dekontaminační a antifungální pudrový zásyp pro malé šelmy, hlodavce a ježky. Působí proti klíšťatům, blechám, napomáhá ochraně před kožními parazity. Je vhodný jako podpora při protiplísňové léčbě. Snadná a rychlá aplikace přímo do srsti zvířete bez zvlhčení. Vhodné aplikovat při léčbě dermatologických obtíží spojených s infektem. Napomáhá zlepšení komfortu alergického zvířete (napomáhá zmírnění pocitu svědění). Kůži ani srst neznečišťuje, přebytek zásypu lze snadno odstranit pročesáním či vyfoukáním.


Způsob použití

Nanášejte zásyp v jemné vrstvě do srsti a jemně vmasírujte k pokožce. Aplikujte 1x až 2x týdně. Při celodenním pobytu venku lze aplikovat obden. V případě potřeby silnějšího účinku nechte zásyp ve větší dávce působit na pokožce delší dobu (až 20 minut) a přebytečné množství pak vyčešte. Lze aplikovat pomocí štětce. V případě použití proti plísni aplikujte na postižená místa.

Orientační dávkování (záleží na velikosti zvířete i na typu a hustotě osrstění): ježek – 1/4 čajové lžička (0,15 g), fretka – 1/2 lžičky (0,25 g), kočka – 1 zarovnaná lžička (0,5 g).

Upozornění

Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Nenahrazuje péči veterináře a jím doporučená léčiva. Chraňte před kontaktem sliznice a oči. Nepoužívejte u samic v průběhu těhotenství či kojení. Může dočasně obarvit srst zvířete. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “LÁSKA 112 PROTI PARAZITŮM Přírodní zásyp”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Složení

Zelený jíl, Azadirachta indica (nimba) - sušený extrakt, Aloe vera barbadensis – sušený extrakt, Lavandula angustifolia (levandule) - esenciální olej, Nepeta cataria (šanta) - esenciální olej.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Poradna

Přírodní péče o kočky

Z magazínu

Čistá příroda pro kočičí národ

I pro kočky existují čistě přírodní veterinární přípravky. Není jich tolik jako pro psy a má to svůj důvod. Kočky jsou mimořádně citlivá stvoření a ne všechny látky dokáží bezpečně metabolizovat. Do koček (až na některé plemenné výjimky) nic nevtíráme, nemažeme je, nekoupeme – pokud si o to samy kočky neřeknou. Veterinární výrobce, který je poctivý a je u něj bezpečí na prvním místě,...
Přečtěte si více

Umí se kočky samy léčit?

Je možné, že se zvířata mohou sama léčit? Ano, lze to takto říci. Zvířata, která jsou v čichovém zařízení vybavena takzvaným vomeronasálním orgánem, mají schopnost rozlišovat chemické látky přírodního původu a poznat, jestli jsou v jejich aktuálním zdravotním stavu pro ně užitečné. Této skupině zvířat říkáme „makrosmáti“. Patří k nim psi, vlci, koně, krávy a...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky