POMŮŽEME VÁM VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ DÁREK!

Vánoce se blíží. No ano, naši pejskové si přeci také zaslouží dárky. Dokonalá Láska má široký sortiment, ale nebojte se - spolu to zvládneme. A poradíme Vám, jak překvapit a zaručeně potěšit i dvounožce. Vybrané přípravky pak dárkově zabalíme a ještě Vám přidáme něco navíc…

DOPORUČENÉ DÁRKY PRO KAŽDÉHO PEJSKA I PEJSKAŘE

TIP #1

LÁSKA 31 Balzám na tlapky pro ochranu a péči

Dárek, s nímž nemůžete udělat chybu. Skvělý, čistě přírodní balzám na tlapky, ale i na čumáček nebo otlaky. Anebo pomůže i na popraskané paty člověka. Nádherná vůně i účinek heřmánku a růžového dřeva.

TIP #2

LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně – pro pejsky

LÁSKA 01 je čistě přírodní osvědčený přípravek pro pravidelnou péči. Jednička na trhu v péči o zuby a dásně pejsků, navíc čistě přírodním produktem vyráběným v Česku.

TIP #3

LÁSKA 14 Intenzivní boswelie

LÁSKA 14 Intenzivní boswelie udělá dobře a potěší každého stárnoucího pejska. Je to mazání na bolavé tělo, skvělý relaxant, psychická podpora.

A také přípravek, který často sdílí lidé se svými pejsky. Protože to samé, čím LÁSKA 14 Intenzivní boswelie ulevuje a dělá dobře pejskům, delá dobře i nám, lidem.

Přineste radost tomu, koho milujete - je to jednoduché!

1

Vyberte si z doporučených dárků, nebo se poraďte s námi.

Sami si zvolte, co je Vám příjemnější:

telefon – 607 123 301
email – darek@dokonalalaska.cz
chat – ten vidíte vpravo dole, stačí napsat!

2

Objednávku pro Vás vánočně zabalíme a přidáme křupavý dárek pro Vašeho pejska.

Vše připravené přímo pod stromeček a pro Vašeho pejska ještě navíc extra vypečený dárek – sušenky pro psí lásky. Samozřejmě také čistě přírodní.

3

Stačí když v pokladně, do komentáře objednávky, vložíte tajné heslo:

Jestli chcete vybrané dárky krásně zabalit a přidat křupavý dárek, tak před dokončením nákupu zadejte do komentáře objednávky: VANOCESLASKOU

DOPORUČENÉ DÁRKY PRO NÁS LIDI

NOVINKA

LÁSKA J22 JASMÍN - terapeutický olej

Jasmín je králem smyslných vůní pro slavnostní, pozitivní pocit i vášeň. Vhodný především pro ženu, ale i pro silné muže.

Přináší prospěch především při práci s emocemi a naladěním psychiky. Významný stabilizátor emocí, takže přijde vhod ve chvílích psychického diskomfortu. Skvělý pro povznesení, lepší zvládání situací jako je nazlobenost, podrážděnost nebo zklamání.

NOVINKA

LÁSKA J26 DOKONALÝ MUŽ - terapeutický olej

Skvělý tip na dárek pro muže a pány, to je terapeutický olej DOKONALÝ MUŽ. Kompozice účinných přírodních látek přináší podporu v rozvoji osobnosti a zvládání emocí.

Ve směsi figuruje vetiver a pačuli, takže tento olej jednak rozvíjí mužskou osobnost a zároveň přitahuje zájem ženy. Obě přírodní látky jsou známé účinkem posilujícím imunitu a obranyschopnost. Kultivuje vousy.

Stále nevíte, jestli se rozhodnete správně?

PRO SICHR

Dárkový poukaz

Jste fanoušky dárkových poukazů, nechť si každý vybere to pravé pro sebe sám? Pak máme skvělou zprávu! Najdete je i v naší nabídce.

Máte doma kočičku, potkánka nebo morčátko, kteří čekají na dárek pod stromečkem?

MŇAU

Přírodní péče o kočky

Výběr toho nejlepšího pro Vaši kočičku.

PÍSK

Přírodní péče o potkany

Osvědčená péče pro každého potkana.

KVÍK

Přírodní péče o morčata

Tipy, které každé morče ocení.