Vašeho psa trápí svědění a neustále se drbe?

Na chronické svědění pes reaguje drbáním a posléze i vylizováním a vykusováním. Svědění trápí mnoho psů, ale skoro vždy je na vině stejný problém.

NEJČASTĚJŠÍ PŘÍČINOU SVĚDĚNÍ A DRBÁNÍ U PSA JE ALERGIE

Příznaky alergie jsou dost rozmanité. Ale takřka vždy je přítomno svědění, zcitlivění a začervenání kůže. Svědění vede psy ke škrabání, vylizování či vykusování.

Zčervenání kůže můžeme pozorovat kdekoliv na těle, ale nejvíce postižené oblasti bývají vnitřní strany ušních boltců, okolí očí, čenichu a tlamy, podpaží, meziprstí nebo břicho. Dále je třeba sledovat zhoršení kvality srsti nebo její vypadávání, zčervenání očí nebo zánět uší, ztrátu váhy a zvracení, nadýmání nebo průjem.

Podle kvalifikovaného odhadu ve psí populaci 15 až 20 procent psů trpí alergií.

U alergie bohužel hovoříme o celoživotním problému. Svěděním a dalšími projevy znepříjemňuje vašemu psovi život, a to je samozřejmě nutné řešit.

POMOC A ÚLEVA Z ČISTÉ PŘÍRODY

Pomoc pro psy s alergií existuje a poskytuje ji příroda ve své vlídné moudrosti. Jsou to dary přírody v podobě léčivých bylin a dřevin, z nichž jsou získávány silice a oleje s jedinečnými vlastnostmi a působením na zvířecí organismus. Vždyť toto je pro zvířata v přírodě tak přirozené! Když mají nějaký zdravotní problém, vyhledají vhodnou rostlinu pro pomoc.

Naši psi ale tuto přirozenou možnost nemají, a tak je na nás, abychom jim vyšli vstříc v jejich přirozených potřebách.

ÚLEVA OD SVĚDĚNÍ A DRBÁNÍ A DALŠÍCH PROJEVŮ ALERGIE
A v mnoha případech i dlouhodobé zlepšení!

Je to kombinace dvou nejoblíbenějších přípravků pro úlevu a pomoc při alergii, které se osvědčily v praxi. Se zásypem Láska 25 ulevujete a komfortizujete kůži. Směs léčivých bylin Láska B36 je optimální systémová podpora zevnitř. A společně v synergii dělají maximum pro zmírnění projevů alergie a celkové zlepšení, které velmi často bývá dlouhodobé.


Co této přírodní léčbě říkají ti, co vyzkoušeli?
  • Naprosto zazracny pripravek, nase Boo mela s kuzi problemy uz kdyz jsme ji adoptovali z utulku. Veterinarem doporuceny olej z lososa do jidla kozisek zjemnil, ale pokozka byla nadale vysusena a Boo se stale drbala, skrabala a prilezitostne okusovala. Zeleny jil (taktez od Dokonale Lasky) ji pomohl hojit, ale prece jen je navrzeny na drobne ranky a vysusoval. Tento zasyp zmirnil jeji potize po jedine (!!!) aplikaci. Protoze je pravdepodobne krizena s lednim medvedem, s koupanim vyckavame, ale sampon pro alergicka stvoreni od DL mame a velmi se tesim, az ho pouzijeme. Dekujeme!

Šárka

  • Skvělý výrobek,konečně první léto moje fenka neměla rozdrápaný krk od svědění.Má alergii na nějaké trávy,vyzkoušela jsem vše možné,až váš přípravek jí pomohl.Krásně voní,snadná aplikace,už sama nastavuje krček, abych jí posypala.

Ivana

  • Vyborna vec. Mam skoro 12 letou civinku Bekinku, po nekolika vaznych operacich. Uz druhy rok musela brat apoquel, protoze ji porad svedilo brisko a nezjistilo se proc. Zasyp jsem chtela zkusit aspon, jestli by ji nepomohl a je rovnez skvely. Dokonce mi pripada, ze se ji trosinku zmensily srusty v jizvach na brisku. Mam doma nerozdelane plato apoquelu a nejspis ho vratim zpatky na veterinu.

Iveta Pehalová

A mnoho dalších zkušeností najdete na Heurece, Facebooku nebo v recenzích u této zvýhodněné sady Pro základní péči o psa s alergii a atopií

Tento přírodní balíček obsahuje zelený jíl, heřmánkový hydrosol a elektrochemicky aktivovanou strukturovanou vodu. Kombinace těchto tří darů přírody pomáhá redukovat výskyt a množení bakterií, zklidňuje alergickou reakci, pomáhá při hojení a zmírňuje zánět. Především ulevuje od svědění. Takže se vašemu čtyřnohému parťákovi velmi rychle uleví a pravidelným používáním drbání můžete úplně minimalizovat.


optimální kombinace dvou osvědčených čistě přírodních veterinárních přípravků

 

#1

Jemný přírodní zásyp
Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení

Tahle pomůcka pro péči o psy alergiky si už získala dobré jméno a oblibu u mnoha pejskařů. Konečně pomoc, která je čistě přírodní a nezatěžuje organismus psa jako kortikoidy nebo jiná bohužel běžná řešení chronických problémů.

Psi na tomto zásypu oceňují způsob aplikace. Říkáme tomu „mazlivá terapie“. Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná.

A co je také příjemné? Že díky příjemné formě můžete zásyp použít i vícekrát za den a ulevit tak i v momentálním diskomfortu.

Láska 25 – to jsou dary čisté přírody. Nic navíc. 100 % přírodních složek

#2

Bylinná směs k vnitřnímu užívání
Láska B36 Při alergii a atopii

Pravidelné užívání bylinné směsi Láska B36 Při alergii a atopii vede ke zmírnění reakcí i projevů a je stabilní systémovou podporou.

Účinné rostlinné látky pomáhají zmírňovat projevy alergie, jako jsou otoky, svědění, kožní problémy, ztráta srsti, záněty očí a uší. Užívání směsi také napomáhá regeneraci jater, stimuluje žlučník a podporuje pročišťování krve. Příznivě působí na dýchání a obnovuje sliznice dýchacích cest a napomáhá správné činnosti imunitního systému.

Používání bylinné směsi je velice jednoduché! Bylinnou směs ve stanovené dávce přidáváte přímo do potravy. Dávku můžete před podáním trochu provlhčit.

Láska B36 – to jsou dary čisté přírody. Nic navíc. 100 % přírodních složek

 

POMOC A ÚLEVU PŘI ALERGII PRO VAŠEHO PSA POŘÍDÍTE ZDE