Konec roku řešíte na poslední chvíli?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

Přichází nejnáročnější období roku pro psy a jejich páníčky. Taky špatně snášíte Silvestra? Ať už je pes ve stresu nebo má panický strach, přírodní přípravky Dokonalá láska mu pomůžou vstoupit do nového letopočtu s klidem a bez zatěžujících farmaceutik. Hlavní je vybrat správně optimální podporu. To záleží na stavu psa. Vyberte:

Stres a obavy u jinak zdravého psa

  • U zdravého psa se hladina stresu dokáže rychle po  rozrušení zklidnit
  • Uklidnění můžete podpořit přírodními přípravky, aby nedocházelo k traumatu.

Pes se špatnou minulostí nebo s chronickou poruchou

  • Pes se špatnou minulostí nedokáže ani přijímat pamlsky, nechce si hrát, sliní
  • Stres může spustit epileptický záchvat, zhoršit další nemoci

Set uklidnění psychiky

.

Co říkají o LÁSCE 50, LÁSCE 51 a LÁSCE 52 naši zákazníci:

Funguje nám od Vás olejiček na rychlé zklidnění. 100% Za bouřky úplně není nutný, ale ohňostroj je tutovka. Na Silvestra by se bez toho obě zblaznily. Aplikuji několikrát během večera a noci, dokud to venku neztichne. Doporučuji.

Liz El

Nám loni na Silvestra taky moc pomohl. Naše psí holka spala, ani se nehnula :)

Lucie Holomelová

Zatím vyzkoušeno na veterine, ale musím říct, že naprostá spokojenost. Naše fenka si tam užila své a nedivím se, že tam rozklepe celý dům. 5 kapek na mou dlaň a do necelé minuty si na mě lehla a byla v klidu.

Marsi Večeřová

DEKUJI!!! Kapicky laska 50 na zklidneni,vyborny... na me to tedy nefunguje,coz je skoda :-D ale na psa vyborne...slysi ranu,rozklepe se,dam ji cuchnout a v tu chvili se uklidni a spokojene pospava ... vypada, ze bysme tentokrat mohli prezit svatky a silvestr bez stresu...

Nikola Potušňáková

krásný nový rok... Přežili jsme to celkem dobře sice občas bláznila, ale nešílela jako vloni

Šárka Huptychová

Kapičky pro rychle zklidnění - záchrana pri každé bouřce či ohňostroji.

Barča Holcová

Mám už druhé kapky a max spokojenost. Můj pes má obrovské strachy z ran, bouřek, petard a ohňostrojů a po kapkách už nemám strach že nám umře, je mnohem klidnější a ikdyž se bojí stále, rychle se uklidní. Děkujeme

Bohuna Koukolová

Je Silvestr, bydlíme v centru města a naše láska je spokojená a nic jí nebudí. Kapičky z Violi Odoraty funguji! Miluje je!

If Fi

Opravdu ten olejíček funguje. Naší fenku zklidní i na Silvestra u petad, ní a často hlídame kamarádce psa a ten při bouřce je v takovém stresu, že od strachu jakoby ochrne na zadní nožky. Takže i my doma i jeho panička olejíček používáme se začátkem bouřky a je po problémech. Mohou ho používat i lidé. Když jsem ve stresu natřu si ho kolem nosu, nebo nakapu na papír.kapesník a chvíli čichám. Fakt super. Můžu jenom doporučit.

Olga Ferková

Také bych chtěla poděkovat DOKONALÉ LÁSCE, včera mi olejíček NA RYCHLÉ ZKLIDNĚNÍ, od nich koupený velice pomohl, máš pejsek se bojí bouřky a po rychlém působení to velice dobře zvládl

Táňa Soumarová

David Hůrka, naše mladší jezevčinka mívala trauma z cestování a zvracívala. Od Dokonalá láska jsem jí koupila olejíček na zklidnění a postupně si zvykala, zvracení přestávalo, až zcela přestalo a nyní cestuje v pohodě a i ráda. Olejíček neměla ráda, tak jsem ho nakapala do dlaní a trochu otřela čumáček a pár kapek kápla na deku, kterou holkám dáváme na sedačku. Když zvracení přestávalo, tak se mi párkrát stalo, že jsem na olejíček zapomněla a to se většinou znovu pozvracela. Hodně působí i psychika, jezdit na příjemná místa, u nás to byl les a kupodivu i cvičák.

Ivanka Rejmanová

Úplně úžasná věc. Na základě doporučení od veterinářky jsme si objednali uklidňující zásyp a on funguje! Krásně voní, feně i moc chutná a hlavně pomáhá. Určitě jsme u Vás nenakupovali naposledy. Moc děkujeme!

Veronika L.