KONEC ROKU A VÁŠ PES

Připravte se. Toto období je náročné a zahrnuje ty nejtěžší zkoušky psí odolnosti vůči stresu nebo strachu. A ani pro nás, co milujeme zvířata, to není zrovna to nejlepší. Pokusme se však být inspirací a vzorem pro naše psy a nenechme si zkazit náladu petardama, dělobuchama a bujarými spoluobčany. Dokonalá Láska je zde proto, abyste nemuseli sahat po zatěžujících farmaceutikách a především proto, abyste Vašemu psovi dopřáli co nejvíce komfortu - i na konci roku.

Lepší spolu

A k tomu jsme pro posílení účinku dali do nabídky přírodní komplexní sedativum – třezalkový olej. A to za speciální zvýhodněnou cenu.

S JAKÝMI LÉKY NEPOUŽÍVAT LÁSKA A02 TŘEZALKOVÝ OLEJ?

Třezalka vyvolává zvýšenou enzymatickou aktivitu enzymu cytochromu P4503A4 (CYP3A4) a tím snižuje plazmatickou hladinu některých účinných látek v léčivu. Například Ambroxoli, theofyllin/aminopyhllin, metylxantin, lansoprazol, omeprazol, pantoprazol, amiodaron, digitoxin, diltiazemi, felodipinum, nifedipinum, nimodipinum, nitrendipinum, Verapamil, losartanum, erytromycin, sulfametoxazol, buprenorfin, dextrometorfan, fentanyl, kodein, meloxicam, paracetamol, citalopram, diazepam, midazolam, cyklofosfamid, cyklosporin, paklitaxel, terbinafin, ivermektin aj.

Pro další dotazy neváhejte Vy, nebo váš veterinární lékař kontaktovat poradnu Dokonalé Lásky na emailu poradna@dokonalalaska.cz, nebo na telefonu +420 603 421 744 .

KDE NAJDU ÚČINNOU LÁTKU LÉKU, KTERÝ MŮJ PEJSEK UŽÍVÁ?

Na krabičkách, platech či příbalovém letáku naleznete název a pod ním účinnou látku.

Např: Theoplus 100 mg (Theophyllinum monohydricum)

Pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

Kdykoliv můžete zavolat nebo napsat do naší odborné poradny

email: poradna@dokonalalaska.cz
tel.: +420 731 381 380 (9 – 19 h)

JAK SE NEZBLÁZNIT NA KONCI ROKU A PŘEŽÍT SE PSEM SILVESTR?

Připravili jsme pro Vás praktickou příručku plnou rad, tipů a triků, jak s pejskem zvládnete konec roku.

Stáhnout příručku

Další tipy na zklidnění a komfortizaci vašeho psa na konci roku a v jiných stresových situacích najdete v článku >>