KONEC ROKU A VÁŠ PES

Připravte se. Toto období je náročné a zahrnuje ty nejtěžší zkoušky psí odolnosti vůči stresu nebo strachu. A ani pro nás, co milujeme zvířata, to není zrovna to nejlepší. Pokusme se však být inspirací a vzorem pro naše psy a nenechme si zkazit náladu petardama, dělobuchama a bujarými spoluobčany. Ať už je pes ve stresu nebo má strach či dokonce prožívá paniku a úzkost - Dokonalá Láska je zde proto, abyste nemuseli sahat po zatěžujících farmaceutikách a především proto, abyste Vašemu psovi dopřáli co nejvíce komfortu - i na konci roku.

Upozornění:

JAK POZNÁM, ŽE JE PEJSEK ZDRAVÝ A JEN ROZRUŠEN? Hladina stresu je určena rozdílnými projevy. Většina pejsků je schopna si brát pamlsky, na rachejtle kouká z okna, ale cukne sebou. Když spí, tak ho rána probudí, ale poté zase v klidu usne. Dokáže se rychle uklidnit a zase si hrát. Psi s problémem se projevují zcela jinak.

Lepší spolu

A k tomu jsme pro posílení účinku dali do nabídky přírodní komplexní sedativum – třezalkový olej. A to za speciální zvýhodněnou cenu.

Dobrý tip: VIDEOSEMINÁŘ PES A KONEC ROKU

Představíme si celou řadu fungujících tipů a doporučení, která zaberou nejen na konci roku, ale i obecně, když potřebujeme uklidnit psa.
Budeme se zabývat i vhodnou podporou přírodními látkami.
Na problematiku se podíváme i veterinárním pohledem.

Ale budeme se zabývat také sami sebou. Tím, co můžeme konkrétně my udělat, aby se náš pes cítil lépe.

POŘIĎTE SI VIDEOZÁZNAM SEMINÁŘE PES A KONEC ROKU

S JAKÝMI LÉKY NEPOUŽÍVAT LÁSKA A02 TŘEZALKOVÝ OLEJ?

Třezalka vyvolává zvýšenou enzymatickou aktivitu enzymu cytochromu P4503A4 (CYP3A4) a tím snižuje plazmatickou hladinu některých účinných látek v léčivu. Například Ambroxoli, theofyllin/aminopyhllin, metylxantin, lansoprazol, omeprazol, pantoprazol, amiodaron, digitoxin, diltiazemi, felodipinum, nifedipinum, nimodipinum, nitrendipinum, Verapamil, losartanum, erytromycin, sulfametoxazol, buprenorfin, dextrometorfan, fentanyl, kodein, meloxicam, paracetamol, citalopram, diazepam, midazolam, cyklofosfamid, cyklosporin, paklitaxel, terbinafin, ivermektin aj.

Pro další dotazy neváhejte Vy, nebo váš veterinární lékař kontaktovat poradnu Dokonalé Lásky na emailu poradna@dokonalalaska.cz, nebo na telefonu +420 603 421 744 .

KDE NAJDU ÚČINNOU LÁTKU LÉKU, KTERÝ MŮJ PEJSEK UŽÍVÁ?

Na krabičkách, platech či příbalovém letáku naleznete název a pod ním účinnou látku.

Např: Theoplus 100 mg (Theophyllinum monohydricum)

Pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

Kdykoliv můžete zavolat nebo napsat do naší odborné poradny

email: poradna@dokonalalaska.cz
tel.: +420 603 421 744 (9 – 19 h)

JAK SE NEZBLÁZNIT NA KONCI ROKU A PŘEŽÍT SE PSEM SILVESTR?

Připravili jsme pro Vás praktickou příručku plnou rad, tipů a triků, jak s pejskem zvládnete konec roku.

Stáhnout příručku

.

Co říkají o LÁSCE 50 a LÁSCE 52 naši zákazníci:

Dobrý deň, v piatok som obdržala od Vás zásielku olejčekov - Na rychlé uklidnení a Pro zdravé zuby a ďásne. Včera bola u nás silná búrka, tak som ho hned aj vyskúšala. Psík bol kludný, netriasol sa, nebál sa. Som veľmi rada, že mu aspoň takto vieme pomôcť, lebo nič iné nezabralo. Ďakujem Vám veľmi pekne za super olejček :)

Erika Kukankova

Funguje nám od Vás olejiček na rychlé zklidnění. 100% Za bouřky úplně není nutný, ale ohňostroj je tutovka. Na Silvestra by se bez toho obě zblaznily. Aplikuji několikrát během večera a noci, dokud to venku neztichne. Doporučuji.

Liz El

Nám loni na Silvestra taky moc pomohl. Naše psí holka spala, ani se nehnula :)

Lucie Holomelová

Zatím vyzkoušeno na veterine, ale musím říct, že naprostá spokojenost. Naše fenka si tam užila své a nedivím se, že tam rozklepe celý dům. 5 kapek na mou dlaň a do necelé minuty si na mě lehla a byla v klidu.

Marsi Večeřová

DEKUJI!!! Kapicky laska 50 na zklidneni,vyborny... na me to tedy nefunguje,coz je skoda :-D ale na psa vyborne...slysi ranu,rozklepe se,dam ji cuchnout a v tu chvili se uklidni a spokojene pospava ... vypada, ze bysme tentokrat mohli prezit svatky a silvestr bez stresu...

Nikola Potušňáková

krásný nový rok... Přežili jsme to celkem dobře sice občas bláznila, ale nešílela jako vloni

Šárka Huptychová

Dnes sme prvý raz použili olej na upokojenie. Bola búrka. Krátka, ale silná. Hrmelo tak, že sme sa báli aj my =D . Náš strachopud sa pchal aj tam, kde nemá šancu sa zmestiť. Na dlaň som kvapla pár kvapiek. Rozotrela do obidvoch rúk. Nechala ho ovoniavať. Najskôr z diaľky, potom som dala ruky až k papuľke. O pár sekúnd prestal uhýbať hlavou. O pár minút zostal ležať na mieste. Ešte som kvapla medzi uši. A rukami, na ktorých som mala rozotretý olej, som ho hladkala okolo hlavy. Nech sa zvyšky oleja dostanú na srsť a môže olej vdychovať dlhšie. Pri silnom údere hromu sa mykol a pomaly sa potuloval po dome. Ale to bolo všetko. Žiadny panický strach. Žiadne schovávanie sa do kútov, za nábytok, za starý sporák... Takže prvá skúsenosť úžasná. Ďakujeme pekne za nášho psíka aj za nás.

Sylvia Smatanová

Vas olejicek je jedinecny! Dekujeme

Bára Doleželová

Kapičky pro rychle zklidnění - záchrana pri každé bouřce či ohňostroji.

Barča Holcová

Mám už druhé kapky a max spokojenost. Můj pes má obrovské strachy z ran, bouřek, petard a ohňostrojů a po kapkách už nemám strach že nám umře, je mnohem klidnější a ikdyž se bojí stále, rychle se uklidní. Děkujeme

Bohuna Koukolová

Máme doma DL proti stresu při bouřce a skvělé. Jiné přípravky jako relax, calming nepomohly. Fenka je klidnější. Trošku se třepe ale neslintá a nemá zrychlené dýchání. Úleva tak o 80%.

Eliška Růžičková

Co udělá s bíglem Violka:)

Kateřina Šulcová

Je Silvestr, bydlíme v centru města a naše láska je spokojená a nic jí nebudí. Kapičky z Violi Odoraty funguji! Miluje je!

If Fi

Opravdu ten olejíček funguje. Naší fenku zklidní i na Silvestra u petad, ní a často hlídame kamarádce psa a ten při bouřce je v takovém stresu, že od strachu jakoby ochrne na zadní nožky. Takže i my doma i jeho panička olejíček používáme se začátkem bouřky a je po problémech. Mohou ho používat i lidé. Když jsem ve stresu natřu si ho kolem nosu, nebo nakapu na papír.kapesník a chvíli čichám. Fakt super. Můžu jenom doporučit.

Olga Ferková

Maximální spokojenost s kapkami pro rychlé zklidnění! Aplikuji při bouřce a před startem agility!

Petra Jindrová

Také mám váš olejicek proti stresu a nic lepšího pro pejska není

Soňa Cigánková

Také bych chtěla poděkovat DOKONALÉ LÁSCE, včera mi olejíček NA RYCHLÉ ZKLIDNĚNÍ, od nich koupený velice pomohl, máš pejsek se bojí bouřky a po rychlém působení to velice dobře zvládl

Táňa Soumarová

David Hůrka, naše mladší jezevčinka mívala trauma z cestování a zvracívala. Od Dokonalá láska jsem jí koupila olejíček na zklidnění a postupně si zvykala, zvracení přestávalo, až zcela přestalo a nyní cestuje v pohodě a i ráda. Olejíček neměla ráda, tak jsem ho nakapala do dlaní a trochu otřela čumáček a pár kapek kápla na deku, kterou holkám dáváme na sedačku. Když zvracení přestávalo, tak se mi párkrát stalo, že jsem na olejíček zapomněla a to se většinou znovu pozvracela. Hodně působí i psychika, jezdit na příjemná místa, u nás to byl les a kupodivu i cvičák.

Ivanka Rejmanová

Som nadšená, naša naša fenka nezvracia v aute. Bolo to hrozné, jedna miluje voziť sa v aute, užíva si cestu, pozoruje okolie, druhá žiaľ stále zvracala. Po použití kvapiek "pro rýchle sklidnení" máme po probléme. Predtým auto obchádzala, keď videla že ide do auta utekala sa schovať. Odkedy jej nebýva zle v aute, začína sa aj ona tešiť na výlet. Chce to ešte trocha tréningu a bude to super.

Helena Kušnierová
Další tipy na zklidnění a komfortizaci vašeho psa na konci roku a v jiných stresových situacích najdete v článku >>