Jak se vypořádat se záněty v uších?

U některých pejsků a plemen je problematika ušních zánětů bohužel častá. V naší praxi se nám ukazuje, že toto bývá mnohdy spojeno s celkovým stavem zažívání a psychiky zvířete. Z našich přípravků bych Vám mohla doporučit přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu pro prevenci a údržbu.

Dobrý den, byla jsem na Vás odkázána z Vašich internetových stránek Dokonalá láska. Máme Patterdale teriérku a pořád bojujeme se záněty uší. Vyléčíme jedno ucho a zánět se přestěhuje do druhého. Zrovna dnes jsme jeli na kontrolu s levým uchem po kvasinkové infekci už doléčeným a můžeme začít s léčbou druhého. Granule máme hypoalergenní, protože má pravděpodobně alergii na kuřecí maso. Mohla byste mi doporučit nějaký Váš přípravek, začínáme být už zoufalí. Popravdě jsem trochu skeptická, ale pokud by mělo konečně něco pomoct… Děkuji za odpověď.

Naše odpověď:

Dobrý den,

u některých pejsků a plemen je problematika ušních zánětů bohužel častá. V naší praxi se nám ukazuje, že toto bývá mnohdy spojeno s celkovým stavem zažívání a psychiky zvířete. Z našich přípravků bych Vám mohla doporučit přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu pro prevenci a údržbu.

Pro řešení problému je vhodný přípravek LÁSKA 04 Péče o uši v intenzivním režimu v kombinaci se Zeleným jílem, který sníží zarudnutí a svědivost. Zelený jíl aplikujte lehkým zasypání do ucha a na ušní boltec.

Všechny výše uvedené přípravky aplikujte také na tlapky, kam se bakterie přenášejí při drbání uší, a tak vzniká začarovaný kruh.

Pro celkovou terapii je vhodné pejskovi nabízet Chlorellu, která má za úkol obnovu střevních bakterii.

Byla pro vás tato odpověď přínosná?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
6

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments