ADOPTOVALI JSME PSA

Video záznam přednášky

Hodnoceno 4.71 z 5 na základě 7 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 7)

350

Popis produktu

ADOPTOVALI JSME PSA

Přednášející: Michal Babka
Cena video záznamu přednášky: 350 Kč
Délka přednášky: 2 hodiny 40 minut

Zveme vás na webinář „Adoptovali jsme psa“.

Nebude to jen o tom, jak se k takovému pejskovi chovat a jakou podporu mu poskytnout. Zamyslíme se i nad tím, z jakých situací se psi ocitnou ve stavu nouze, kdy potřebují pomoc a domov. A jak toto můžeme my sami ve společnosti ovlivňovat.

Bude to velmi zajímavý webinář se zajímavými hosty a navštívíme i velmi zajímavá místa. Podíváme se například, jak vypadá ráj pro zachráněné psy. Ale i tam, kde je to útulek jen názvem a přitom jde o “byznys na slámě”.

Povíme si, jak můžeme podpořit socializaci adoptovaného pejska.
Dozvíme se, jak můžeme psovi poskytnout podporu přírodními látkami.
Zaměříme se především na problémy psů, kteří prožili ve své minulosti psychické trauma a nesou si s sebou celou řadu symptomů – strachových, úzkostných, stresových…
Ale špatná minulosti, nevlídné zacházení, nedostatek kvalitní potravy, to samozřejmě může mít dopady nejen na psychiku. Proto se budeme věnovat i zdraví tělesnému.

Představíme výborné poradce a trenéry v regionech, kteří mohou pomoci s dalším rozvojem pejska. Také odtajníme náš seznam doporučených a prověřených fyzioterapeutů.
Řekneme si konkrétně, jak můžeme adoptovanému pejskovi co nejvíce ulevit a udělat mu dobře.
Budeme se zabývat i kastrací a vhodnou péčí před tou událostí a po ní.

Připravte se na dvě a půl hodiny, které prospějí nejen adoptovaným a zachráněným psům, ale snad i lidské společnosti.

Důležité:
E-mailem vám dorazí odkaz pro shlížení webináře.
Videozáznam je vám pak trvale k dispozici v prostředí YouTube.

Z obsahu:

z obsahu webináře

Z obsahu webináře Adoptovali jsme psa


Hodnocení zákazníků

 1. K

  Tohoto webináře jsem se účastnila naživo a opět to bylo něco velmi silného. Nemyslím jen mnoho nových a zajímavých informací, ale také silné emoce a mnoho pravdy, která někdy zabolí. Děkuji lidem z Dok. lásky za skvělou práci pro lepší osudy pejsků a jiných zvířátek.

  Hodnocení 5 z 5

  Karolína

 2. Z

  Jste skvělí. Nevím co bych dělala. Můj pejsek nemohl dýchat a vy jste mi pomohli s vaší dok.láskou 14 boswélií. Už jsem to poradila svým kamarádkám a jsme šťastné,že se našim pejskům ulevilo. Do té doby jsem nic o boswélií neslyšela. Děkuji Zdenka Š.👍🐕❤😁🥰🍀

  Hodnocení 5 z 5

  Zdenka Šalagová

 3. H

  Trochu jsem se tématu webináře bála, ale nakonec musím konstatovat, že to bylo skvěle zpracované a rozhodně to stojí za to. Neskutečné díky a uznání paní z jezevčíků v nouzi. To mě fakt dostalo. Potvrzujeme skvělou zkušenost s krizovou lahvičkou a těšíme se na ten nový uklidňující zásyp. Zdraví Helča a dočaskáři.

  Hodnocení 5 z 5

  Helena

 4. M

  Děkujeme za skvělé téma, super informace, které je potřeba vědět a šířit dál. A my se se všema našima zachráněnýma dušičkama objednáváme na fyzioterapii. Ještě jednou děkujeme!

  Hodnocení 5 z 5

  Magda

 5. S

  Kontakt od De De

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa Čermáková

 6. K

  Obsahově i délkou tak akorát, uvítala bych více informací o problematickém chování psů a o zkušenostech se zvládáním takového psa, ale to je asi obtížné – každý adopťák je jiný, nicméně by to bylo fajn. Také je asi obtížné zvládání “jiných” reakcí psa zobecňovat. Pokud jsem správně pochopila, je v tomto případě možno využít Vaší poradnu. Takže za mě spokojenost.

  Hodnocení 4 z 5

  Kateřina

 7. D

  profesionálně připravené,náročné na čas-zkrátila bych minim.o podrobný rozbor přípravků.Navštívila bych aspoň jednu rodinu s adopťáčky,je potřeba lidem ukázat,že adopce psího stařečka-stařenky není žádný problém.

  Hodnocení 4 z 5

  Dana

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více z Dokonalé Lásky