Na konec roku se připravte včas

Čistě přírodní přípravky s okamžitým i dlouhodobým účinkem, pro lepší zvládání Silvestra a jiných stresových situací. Nyní navíc s užitečným dárkem.

POŘÍDIT ZVÝHODNĚNÝ SET

Váš pes špatně snáší nenadálé zvuky, petardy a celé to prosincové napětí? Změňte to. Připravte se v předstihu! Výsledky jsou až překvapivě lepší, než když vše necháte na poslední chvíli. A to platí hlavně u psa s chronickou poruchou, v horším stavu nebo se špatnou zkušeností.

Tyto čistě přírodní přípravky pomůžou psovi prožít Silvestra bez stresu. Ale je nutné začít s přípravou včas. Tedy právě teď…

Když pořídíte tento zvýhodněný set nejpozději do 30.listopadu, abyste tak zvládli provést se psem terapii v předstihu, dostanete k nákupu DÁREK ZDARMA – videoseminář Pes a konec roku. Přístup k videosemináři obdržíte automaticky emailem po vytvoření a uhrazení objednávky.

Posílená terapie pro zklidnění a komfortizaci psychiky i nervové soustavy. Čistě přírodní přípravky v osvědčené kombinaci pomáhají při řešení traumatu, posttraumatických stavů, chronických poruchách psychiky a nervové soustavy.

Cílem terapie je lepší adaptace psa a schopnost lépe zvládat náročnější situace nebo změny prostředí. 

Pořiďte zvýhodněný set Posílená terapie s předstihem a získáte videoseminář zdarma.

Krizová lahvička láska 52

Používejte krizovou lahvičku v akutních chvílích diskomfortu. Violka ovlivňuje přenos nervových vzruchů, zlepšuje náladu, chování, učení i paměť. Přináší okamžité zklidnění a úlevu už při první aplikaci.

Uklidňující zásyp Láska 51

Přirodní zásyp působí jako relaxant a zklidňuje emoce při nadměrném rozrušení i strachu. Jemné vtírání do srsti psi milují, říkáme tomu mazlivá terapie.

Bylinná směs Láska B52

Bylinky podporují zklidňující účinek zevnitř. Jejich nástup je pozvolný, takže doporučujeme užívat dlouhodoběji a využít opravdu celé balení. Obsažené byliny disponují sedativním účinkem, zkvalitňují spánek a pomáhají odpočívat.

Čistě přírodní složení

Esenciální oleje

Esenciální oleje jsou hlavní účinné složky většiny čistě přírodních přípravků Dokonalé Lásky. Jsou získávají se parní destilací květů, listů, kořenů nebo kůry nejrůznějších rostlin a dřevin. Poskytují často až překvapivé účinky v šetrné souhře s organismem zvířete. Oproti konvenčním farmaceutikům je organismy, a to zvláště zvířecí, mnohem lépe snášejí, metabolizují i vylučují.

Léčivé byliny a dřeviny

Sušené byliny jsou tradičním a osvědčeným léčebným i preventivním prostředkem. Poskytují jemné, ale vyrovnané a stabilní působení. Díky nižší koncentraci látek jsou vhodné a bezpečné pro vnitřní užívání. Tato bylinná směs obsahuje mučenku pletní, kozlík lékařský, chmel otáčivý, oves setý, heřmánek lékařský, šišák bajkalský a smetánku lékařskou.

Viola odorata

Extrakt listu této rostliny využíváme pro konejšivou úlevu při traumatech a stresu. Také účinně snižuje kašel, komfortizuje srdeční činnost, napomáhá zklidnění dechu a urychluje hojení ran.

Zelený jíl

Jemnozrnná hornina mořského původu, která detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť. Má antibakteriální vlastnosti. urychluje hojení, zpomaluje stárnutí. Úžasná surovina a pomůcka pro mnohé situace. V našich zásypech je základem nosné báze.

POŘIĎTE CO NEJDŘÍVE, ať stihnete začít s účinnou terapií. Jako dárek dostanete ZDARMA VIDEOSEMINÁŘ Pes a konec roku s mnoha užitečnými radami a doporučeními.

POŘÍDIT ZVÝHODNĚNÝ SET

POŘIĎTE CO NEJDŘÍVE, ať stihnete začít s účinnou terapií. Jako dárek dostanete ZDARMA VIDEOSEMINÁŘ Pes a konec roku s mnoha užitečnými radami a doporučeními.

POŘÍDIT ZVÝHODNĚNÝ SET

Synergie účinků - osvědčená kombinace ve zvýhodněném setu