JAK NA OSPALKY, VÝTOKY A POŠKOZENOU KŮŽI POD OKEM?

Častý výtok z oka poškozuje srst a kůži pod okem, kde se usadí a postupně oxiduje. To způsobuje poškození a špatný růst srsti a rozcitlivělou kůži. Nejedná se jen o estetický problém, psovi je to nepříjemné.

Ale máme pro vás jednoduchý fígl, který překvapivě funguje!

Pořídit Zvýhodněný balíček Láska 05 Péče o oči + Láska A03 Mandlový olej

LÁSKA 05 Péče o oči je čistě přírodní směs rostlinných hydrosolů chrpy a heřmánku pro péči o oční okolí s pozitivními vlastnostmi pro kondici zraku a očního orgánu. Velmi jemným způsobem dekontaminuje, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

Láska A03 Mandlový olej má na kůži a srst zvláčňující a regenerační účinky. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. A účinně zabraňuje usazování a oxidaci slzného výtoku na srsti a kůži pod okem.

Každý den

Každý den zaschlý ospalek a místo výtoku provlhčete odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči.

Dvakrát týdně

Dvakrát týdně očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje Láska A03, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů. Tento malý fígl zajistí, že slza bude po chlupech stékat, nezoxiduje a nebude docházet k pigmentové změně na zatěžovaných chlupech.

Prevence

Pokud jsou chlupy od slz již zničené, je nutné je takto ošetřovat také. Tím pádem se nově narůstající chlup již nezabarví.

Hlavní ingredience

Chrpa polní

Účinné látky chrpy pomáhají s nejrůznějšími problémy očních orgánů. Zvířata tuto bylinu ve volné přírodě vyhledávají pro podporu regenerace, při únavě očí, počínajícím šedém zákalu a obecně při zhoršujícím se zraku.

Heřmánek lékařský

Účinné látky heřmánku podporují hojení a působí protizánětlivě. Heřmánek je vynikající přírodní antiflogistikum především při zánětu spojivek. Pomáhá při alergiích, ekzémech, při svědění.

Mandlový olej

Patří k cenným rostlinným olejům. Vyrábí se z mandlí, semen stromu zvaného mandloň. Původem tento ušlechtilý a krásný strom, který zdobí bílé až růžové květy, pochází z Číny. Dnes se pěstuje hlavně ve vinařských oblastí v zemích kolem Středozemního moře.  Mandle samy o sobě obsahují vysoké množství cenných látek a kvalitní, za studena lisovaný olej si je uchovává. Jedná se zejména o vitamín E s omlazujícími účinky, vitaminy A a F (skupina esenciálních mastných kyselin – linolová, linolenová a arachidonová), skupinu vitamínů B, draslík, síru, vápník, fosfor, hořčík, měď a další zdraví prospěšné látky, jaké je například glycerin.

Láska 05 + Láska A03 Mandlový olej Zvýhodněná kombinace osvědčených čistě přírodních přípravků pro kompletní péči o psí oči a okolí.

Pořídit Zvýhodněný balíček Láska 05 Péče o oči + Láska A03 Mandlový olej

Láska 05 + Láska A03 Mandlový olej Zvýhodněná kombinace osvědčených čistě přírodních přípravků pro kompletní péči o psí oči a okolí.

Pořídit Zvýhodněný balíček Láska 05 Péče o oči + Láska A03 Mandlový olej

Spokojení zákazníci

V zimním období mou malou Bei trápí očíčka. Často jí z nich tečou slzy a tvoří se nadměrné ospalinky, které také dráždí oční okolí. Díky přípravku Péče o oči od Dokonalé lásky, se příznaky výrazně zmírnily. Bailey, pokud si může sama vybrat, preferuje Dokonalou lásku.

Kateřina Vršanová

Produkt na čištění u očí nám vyhovuje, protože je přírodní. A je to znát, náš Joel sám nastavuje, když vidí, že mám lahvičku. Ostatním čivavákům to také dělá dobře a je jim to příjemné. Ospalky i takovou tu dráhu po výtoku to zvládá fakt perfektně.

Karolína Dumbrová

Bora (labradoodle) mávala často výtok z očí, ale odkedy jej ich pravidelne ošetrujeme prípravkom Péče o oči, výtoky úplne zmizli a dokonca sa stratili aj čierne škvrny v očnom okolí.

MVDr. Zuzana Stražanová

Koupila jsem od Vás další přípravek, na očička a po týdnu používání vidím jak se mu očka sklidnily. Mockrát děkujeme. A jen tak dál!

Ivana Rozkydalová

Funguje a krásně voní. Prověřené u všech tří westíků. Používám i pro sebe na odličování.

Simča

Nám se zase výborně osvědčily kapky "péče o oči",účinné řešeni pro pejsany ,kteří trpi slzenim očí stejně jako brabantíci.

Liduška Kuchařová

A ešte na záver večera predsa len jedna vec. Máme od vás aj hydrolát na oči pre našu 9 ročnú maltezáčku, ktorá má žiaľ od šteniatka problém s jedným očkom. A teda len druhý deň používania a očko je celkom iné. Ráno a večer čistíme a natrieme vašim olejčekom . Ďakujem, škoda že som nekúpila skôr.

Svetlana Avtanas
Chci si pořídit Zvýhodněný balíček >