Přírodní jemná péče o psí oči

Častý výtok z oka poškozuje srst a kůži pod okem, kde se usadí a postupně oxiduje. To způsobuje poškození a špatný růst srsti a rozcitlivělou kůži. Nejedná se jen o estetický problém, psovi je to nepříjemné. Ale máme pro vás jednoduchý fígl, který překvapivě funguje - při péči o oči a oční okolí použijte k přípravku LÁSKA 05 ještě Mandlový olej (LÁSKA A02).

Pořídit Zvýhodněný balíček LÁSKA 05 + Mandlový olej

LÁSKA 05 je čistě přírodní směs rostlinných hydrosolů chrpy a heřmánku pro péči o oční okolí s pozitivními vlastnostmi pro kondici zraku a očního orgánu. Velmi jemným způsobem dekontaminuje, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

Mandlový olej má na kůži a srst zvláčňující a regenerační účinky. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. A účinně zabraňuje usazování a oxidaci slzného výtoku na srsti a kůži pod okem.

Receptura pro každodenní péči

Jemné florální vody jsou pro psí oko šetrné, a tak můžete přípravek používat ke každodenní hygieně očního okolí nebo výplachům očí, například po delším pobytu v prašném prostředí.

Synergický efekt

Přírodní látky v Lásce 05 a mandlovém oleji se skvěle doplňují.

Optimální pro péči o oční okolí

Psí oko, stejně jako to lidské, patří mezi nejcitlivější orgány. Obsažené účinné látky čistí, ale nedráždí, hydratují a příznivě působí na kožní buňky v nejbližším okolí očí.

Hlavní ingredience

Chrpa polní

Účinné látky chrpy pomáhají s nejrůznějšími problémy očních orgánů. Zvířata tuto bylinu ve volné přírodě vyhledávají při zeleném zákalu, při únavě očí a obecně při zhoršujícím se zraku.

Heřmánek lékařský

Účinné látky heřmánku podporují hojení a působí protizánětlivě. Heřmánek je vynikající přírodní antiflogistikum především při zánětu spojivek. Pomáhá při alergiích, ekzémech, při svědění.

LÁSKA 05 + Mandlový olej zvýhodněný balíček pro kompletní péči o psí oči a jejich okolí

Pořídit Zvýhodněný balíček LÁSKA 05 + Mandlový olej

LÁSKA 05 + Mandlový olej zvýhodněný balíček pro kompletní péči o psí oči a jejich okolí

Pořídit Zvýhodněný balíček LÁSKA 05 + Mandlový olej

Spokojení zákazníci

V zimním období mou malou Bei trápí očíčka. Často jí z nich tečou slzy a tvoří se nadměrné ospalinky, které také dráždí oční okolí. Díky přípravku Péče o oči od Dokonalé lásky, se příznaky výrazně zmírnily. Bailey, pokud si může sama vybrat, preferuje Dokonalou lásku.

Kateřina Vršanová

Produkt na čištění u očí nám vyhovuje, protože je přírodní. A je to znát, náš Joel sám nastavuje, když vidí, že mám lahvičku. Ostatním čivavákům to také dělá dobře a je jim to příjemné. Ospalky i takovou tu dráhu po výtoku to zvládá fakt perfektně.

Karolína Dumbrová

Bora (labradoodle) mávala často výtok z očí, ale odkedy jej ich pravidelne ošetrujeme prípravkom Péče o oči, výtoky úplne zmizli a dokonca sa stratili aj čierne škvrny v očnom okolí.

MVDr. Zuzana Stražanová

Koupila jsem od Vás další přípravek, na očička a po týdnu používání vidím jak se mu očka sklidnily. Mockrát děkujeme. A jen tak dál!

Ivana Rozkydalová

Funguje a krásně voní. Prověřené u všech tří westíků. Používám i pro sebe na odličování.

Simča

Nám se zase výborně osvědčily kapky "péče o oči",účinné řešeni pro pejsany ,kteří trpi slzenim očí stejně jako brabantíci.

Liduška Kuchařová

A ešte na záver večera predsa len jedna vec. Máme od vás aj hydrolát na oči pre našu 9 ročnú maltezáčku, ktorá má žiaľ od šteniatka problém s jedným očkom. A teda len druhý deň používania a očko je celkom iné. Ráno a večer čistíme a natrieme vašim olejčekom . Ďakujem, škoda že som nekúpila skôr.

Svetlana Avtanas
Chci si pořídit Zvýhodněný balíček >