Pes nechce být sám doma

Vypadá to, že pro Vašeho psa je docela velký problém zůstat o samotě. Že se doma trápí, štěká, naříká, vyje a když se vrátíte, tak ani neví, jestli má mít radost a kouká smutně a s výčitkou. Že z psychické nouze (nebo za trest) už dokonce doma začal dělat loužičky?

Nenechejte ho v tom! Řešte to.

Pořídit LÁSKU 64

LÁSKA 64 Při odloučení a změnách je podpůrný čistě přírodní přípravek, který napomáhá zlepšení procesu návyku na odchody a příchody majitelů. Je ideálním doplňkem pro nácvik zvládání samoty a změn. Napomáhá rozvolnění úzkostných emocí a zlepšuje proces adaptace.

JAK POZNÁME ŽE MÁ PES PROBLÉM SE SAMOTOU?

Nejčastěji takto zoufalí pejsci doma něco rozkoušou, zničí, rozbijí, počůrají, nebo pokálejí. Někteří pouze pláčou, štěkají, vyjí a volají své majitele zpátky domů. Bohužel někteří jsou tak nešťastní, že si i ubližují, okusují se, nebo provádějí jiné uvolňující aktivity (olizují se, přisají se a cumlají svou kůži).

JAKÉ PEJSKY TOTO NEJČASTĚJI TRÁPÍ?

Ti, kteří se s majitelem dostatečně nenaučili, že s odchodem nemizí všechna jistota, opora a nezhroutí se svět. Pejsci, kteří několikrát za život změnili majitele, odešel jim parťák, nebo partner.

CO KDYŽ JE SAMOTA MOC VELKÝ STRAŠÁK?

Někdy je každodenní dlouhá doba, kdy se zvíře samo moc velkým strašákem a stav je tedy moc vážný, pes prožívá s každým odchodem majitele trauma. Pro tyto pejsky je vhodná kombinace přípravku LÁSKA 64 Při odloučení a změnách spolu s přípravkem LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži.

JAK LZE DÁLE ZVÍŘETI POMOCI PŘI ZVLÁDÁNÍ SAMOTY?

Nenechávat psa samotného déle, než momentálně dokáže. Případně zajistit například sousedy v důchodu, ke kterým bude pejsek chodit do školky na hlídání. Pod vedením psího trenéra provádět nácviky samoty, zajistit dostatečné pohybové i mentální aktivity jako například hersenwerk a jiné aktivity, kde bude mít pejsek úspěch.

KAM A JAK APLIKOVAT?

Přípravek vtírejte psovi do srsti

Olejový přípravek LÁSKA 64 se vtírá do srsti a kůže. Nejčastěji je zvířetem vybírána boční strana krku, boky a třísla. Dávku oleje odměřenou v dlaních jemně vetřete do chlupů a kůže. Pokud pejsek preferuje (nastavuje) nějaké místo na těle, tak využijte jeho volby a jemně vtírejte tam. Přípravek je vhodné vtírat 1 x denně ráno. V případě potřeby lze denní dávku rozdělit na dvě aplikace (ráno a večer).

HLAVNÍ INGREDIENCE

Acacia Decurrens (mimosa) a Citrus aurantium (neroli)

Je unikátní kombinace dvou účinných látek, které jsou zvířaty vybráni při metodě zoofarmakognozie v případě ztrát, separace a opuštění.

Jasminum grandiflorum (jasmín)

Opojná vůně jasmínu a jeho složení napomáhá stabilizaci emocí, uvolnění nervové soustavy a ulevuje psům, kteří potřebují uvolnit endorfiny, tak například ničí a demolují.

LÁSKA 64 - Při odloučení a změnách Pomáhá psům zvládat stavy odloučení, ať již důvodu pravidelných odchodů do práce nebo do školy, nebo z důvodu životní změny. 333 Kč

Pořídit LÁSKU 64

LÁSKA 64 - Při odloučení a změnách Pomáhá psům zvládat stavy odloučení, ať již důvodu pravidelných odchodů do práce nebo do školy, nebo z důvodu životní změny. 333 Kč

Pořídit LÁSKU 64

Co si o LÁSCE 64 myslí naši zákazníci

Spokojenost....! Rychlost dodání!Olej na separačku používám, ale jak moc funguje ví jen můj pes... ale používám ho, zdá se klidnější :)... Druhý INTENZIVNÍ BOSWELIE se přiznám, že používám na své bolavé ruce a to zabírá...

Simona

U nás zlepšení patrné. Ne že by to byla skoková změna, ale je fakt, že Samík je takový umírněnější, jakoby více přemýšlí a méně jedná v té úzkostné nouzi. A asi to pomohlo nějak i mě, že už na něj nepřenáším tolik strachu, co zase provede.

Jitka Kluková

Nevěděla jsem si rady, který produkt koupit. Přes chat mi bylo porazeno i s návodem. Rady jsem moc ocenila a celému týmu moc Děkuji. Koupila jsem dokonalou lásku 64. Moc nám pomohla, vše je na nejlepší cestě. Hezký den a mnoho spokojených zákazníků

Chci pořídit LÁSKU 64 - Při odloučení a změnách >