Pes nezvládá být sám doma

Má váš pes problém zůstat o samotě? Možná se doma trápí, štěká, naříká, vyje. A když se vrátíte, tak ani neví, jestli má mít radost, kouká smutně a s výčitkou. Nebo se běží schovat, protože něco rozkousal a ví, že nebudete mít radost.

Přerostlo to v pomočování a kálení doma, i když je čerstvě vyvenčený? Pak jde o problém se společným jmenovatelem – Separační úzkost.

Nenechejte ho v tom! Řešte to. Pomozte mu, aby netrpěl.

Pořídit LÁSKU 64

LÁSKA 64 Při odloučení a změnách je podpůrný, čistě přírodní přípravek, který napomáhá zlepšení procesu návyku na odchody a příchody majitelů. Je ideálním doplňkem pro nácvik zvládání samoty a změn. Napomáhá rozvolnění úzkostných emocí a zlepšuje proces adaptace.

JAK POZNÁME ŽE MÁ PES PROBLÉM SE SAMOTOU?

Nejčastěji takto zoufalí pejsci doma něco rozkoušou, zničí, rozbijí, počůrají, nebo pokálejí. Někteří pouze pláčou, štěkají, vyjí a volají své majitele zpátky domů. Bohužel někteří jsou tak nešťastní, že si i ubližují, okusují se, nebo provádějí jiné uvolňující aktivity (olizují se, přisají se a cumlají svou kůži).

JAKÉ PEJSKY TOTO NEJČASTĚJI TRÁPÍ?

Ti, kteří se s majitelem dostatečně nenaučili, že s odchodem nemizí všechna jistota, opora a nezhroutí se svět. Pejsci, kteří několikrát za život změnili majitele, odešel jim parťák, nebo partner.

CO KDYŽ JE SAMOTA MOC VELKÝ STRAŠÁK?

Někdy je každodenní odchod a dlouhá samota velkým strašákem. Pes prožívá bez majitele trauma. Pro tyto chlupáče je vhodná kombinace přípravku LÁSKA 64 Při odloučení a změnách spolu s přípravkem LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži.

JAK LZE DÁLE ZVÍŘETI POMOCI PŘI ZVLÁDÁNÍ SAMOTY?

Nenechávejte psa samotného déle, než momentálně dokáže. Případně zajistěte například sousedy v důchodu, ke kterým bude pejsek chodit do školky na hlídání. Pod vedením psího trenéra nacvičujte samotu. Zajistěte vždy dostatečné pohybové i mentální aktivity jako například hersenwerk nebo interaktivní hračky, kde bude mít pejsek úspěch.

KAM A JAK APLIKOVAT?

Přípravek vtírejte psovi do srsti

Olejový přípravek LÁSKA 64 se vtírá do srsti a kůže. Nejčastěji si zvíře vybírá boční stranu krku, boky a třísla. Dávku oleje odměřenou v dlaních jemně vetřete do chlupů a kůže. Pokud pejsek preferuje (nastavuje) nějaké místo na těle, tak využijte jeho volby a jemně vtírejte tam. Přípravek je vhodné vtírat 1 x denně ráno. V případě potřeby lze denní dávku rozdělit na dvě aplikace (ráno a večer).

HLAVNÍ INGREDIENCE

Acacia Decurrens (mimosa) a Citrus aurantium (neroli)

Je unikátní kombinace dvou účinných látek, které si zvířata vybírají při metodě zoofarmakognozie v případě ztrát, separace a opuštění.

Jasminum grandiflorum (jasmín)

Účinné látky jasmínu velkokvětého napomáhají stabilizaci emocí, uvolnění nervové soustavy a ulevují psům při separační úzkosti.

LÁSKA 64 - Při odloučení a změnách Pomáhá psům zvládat stavy odloučení, ať již důvodu pravidelných odchodů do práce, školy, nebo z důvodu životní změny. Stejně jako při pobytu v psím hotelu, odjezdu na dovolenou či při práci z domova, kdy trávíte se psem většinu času a občas prostě potřebujete odejít. 333 Kč

Pořídit LÁSKU 64

LÁSKA 64 - Při odloučení a změnách Pomáhá psům zvládat stavy odloučení, ať již důvodu pravidelných odchodů do práce, školy, nebo z důvodu životní změny. Stejně jako při pobytu v psím hotelu, odjezdu na dovolenou či při práci z domova, kdy trávíte se psem většinu času a občas prostě potřebujete odejít. 333 Kč

Pořídit LÁSKU 64

Co si o LÁSCE 64 myslí naši zákazníci

Spokojenost....! Rychlost dodání!Olej na separačku používám, ale jak moc funguje ví jen můj pes... ale používám ho, zdá se klidnější :)... Druhý INTENZIVNÍ BOSWELIE se přiznám, že používám na své bolavé ruce a to zabírá...

Simona

U nás zlepšení patrné. Ne že by to byla skoková změna, ale je fakt, že Samík je takový umírněnější, jakoby více přemýšlí a méně jedná v té úzkostné nouzi. A asi to pomohlo nějak i mě, že už na něj nepřenáším tolik strachu, co zase provede.

Jitka Kluková

Nevěděla jsem si rady, který produkt koupit. Přes chat mi bylo porazeno i s návodem. Rady jsem moc ocenila a celému týmu moc Děkuji. Koupila jsem dokonalou lásku 64. Moc nám pomohla, vše je na nejlepší cestě. Hezký den a mnoho spokojených zákazníků

Chci pořídit LÁSKU 64 - Při odloučení a změnách >