SEPARAČNÍ ÚZKOST - Když pes nezvládá odloučení

I váš pes má problém zůstat o samotě?
Možná se doma trápí, štěká, naříká, vyje. A když se vrátíte, tak ani neví, jestli má mít radost, kouká smutně a s výčitkou. Nebo se běží schovat, protože něco rozkousal a ví, že nebudete mít radost.
Přerostlo to v pomočování a kálení doma, i když je čerstvě vyvenčený? Pak jde o problém se společným jmenovatelem – separační úzkost.
Nenechejte ho v tom! Řešte to. Pomozte mu, aby netrpěl.
My pomůžeme vám...

Pořídit přírodní přípravek Láska 64

LÁSKA 64 Při odloučení a změnách je čistě přírodní přípravek pro pomoc při separační úzkosti. Napomáhá zlepšení procesu návyku na odchody a příchody majitelů. Je ideálním doplňkem pro nácvik zvládání samoty a změn.

Napomáhá rozvolnění úzkostných emocí a zlepšuje proces adaptace.

JAK POZNÁME ŽE MÁ PES PROBLÉM SE SAMOTOU?

Nejčastěji takto zoufalí pejsci doma něco rozkoušou, zničí, rozbijí, počůrají, nebo pokálejí. Někteří pouze pláčou, štěkají, vyjí a volají své majitele zpátky domů. Bohužel někteří jsou tak nešťastní, že si i ubližují, okusují se, nebo provádějí jiné uvolňující aktivity (olizují se, přisají se a cumlají svou kůži).

U JAKÝCH PSŮ JE SEPARAČNÍ ÚZKOST BĚŽNĚJŠÍ?

• Psi, kteří se s majitelem dostatečně nenaučili, že s odchodem nemizí všechna jistota, opora a nezhroutí se svět. • Psi, kteří několikrát za život změnili majitele, odešel jim parťák, nebo partner. • Psi po traumatu, s chronickou psychickou poruchou, se špatnou minulostí.

JAK JEŠTĚ POMOCI PŘI ZVLÁDÁNÍ SAMOTY?

Nenechávejte psa samotného déle, než momentálně dokáže. Případně zajistěte například sousedy v důchodu, ke kterým bude pejsek chodit do školky na hlídání. Pod vedením psího trenéra nacvičujte samotu. Zajistěte vždy dostatečné pohybové i mentální aktivity.

JAK POUŽÍVAT ČISTĚ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVEK LÁSKA 64?

Přípravek vtírejte do srsti a kůže

Přípravek Láska 64 jemně vtírejte do srsti a kůže. Nejčastěji zvíře k aplikaci nabízí boční stranu krku, boky a třísla. Pokud pes preferuje (nastavuje) nějaké místo na těle, tak využijte jeho volby a jemně vtírejte. Přípravek je vhodné aplikovat 1 x denně, ráno. V případě potřeby lze denní dávku rozdělit na dvě aplikace (ráno a odpoledne či večer).

HLAVNÍ INGREDIENCE - DARY PŘÍRODY

Mimosa a neroli

Unikátní kombinace dvou účinných látek, které si zvířata vybírají při metodě zoofarmakognozie v případě ztrát, separace a opuštění. Mimosa (Acacia Decurrens) a Neroli (Citrus aurantium).

Jasmín velkokvětý

Účinné látky jasmínu (Jasminum grandiflorum) napomáhají stabilizaci emocí, uvolnění nervové soustavy a ulevují psům při separační úzkosti.

Kadidlovník (Boswelie)

Kadidlovníky (Boswellia carterii, Boswellia serrata) jsou skvělé, a staletími prověřené, harmonizanty psychiky, nervů i svalstva.

Majoránka

Zvířata majoránku (Majorana hortensis) vybírají na základě pudové analýzy pro posílení odolnosti a obranyschopnosti. Také jako výkonný relaxant, pro uklidnění a rozvolnění.

Cedr atlas

Cedr (Cedrus atlantica) navozuje zklidnění a pomáhá bojovat proti negativitě. Je vhodný při stresu, pro zklidnění, pro meditace a rozjímání. Především je to však velmi výkonný adaptogen a pomáhá schopnosti přizpůsobovat se dané situaci a stavu.

Santal

Na psychiku a nervovou soustavu psa působí santalový olej (Santalum album) významně harmonizačně.

Láska 64 Při odloučení a změnách Pomoc při separační úzkosti. Pomáhá psům zvládat stavy odloučení, ať již důvodu pravidelných odchodů do práce, školy, nebo z důvodu životní změny. Stejně jako při pobytu v psím hotelu, odjezdu na dovolenou či při práci z domova, kdy trávíte se psem většinu času a občas prostě potřebujete odejít. 343 Kč

Pořídit přírodní přípravek Láska 64

Láska 64 Při odloučení a změnách Pomoc při separační úzkosti. Pomáhá psům zvládat stavy odloučení, ať již důvodu pravidelných odchodů do práce, školy, nebo z důvodu životní změny. Stejně jako při pobytu v psím hotelu, odjezdu na dovolenou či při práci z domova, kdy trávíte se psem většinu času a občas prostě potřebujete odejít. 343 Kč

Pořídit přírodní přípravek Láska 64

SEPARAČNÍ ÚZKOSZ U PSŮ V HORŠÍM STAVU, s chronickou poruchou, po traumatu nebo se špatnou minulostí

To je samozřejmě vážnější problém a vyžaduje speciální přístup a terapii. V některých případech je každodenní odchod a dlouhá samota velkým strašákem a realitou s fatálními důsledky.

Pro psy v horším stavu, s chronickou poruchou, po traumatu nebo se špatnou minulostí je optimální kombinace přípravku LÁSKA 64 se zvýhodněným setem POSÍLENÁ TERAPIE pro úlevu, uklidnění a komfortizaci psychiky.

Co o přípravku Láska 64 říkají ostatní?

Spokojenost....! Rychlost dodání!Olej na separačku používám, ale jak moc funguje ví jen můj pes... ale používám ho, zdá se klidnější :)... Druhý INTENZIVNÍ BOSWELIE se přiznám, že používám na své bolavé ruce a to zabírá...

Simona

U nás zlepšení patrné. Ne že by to byla skoková změna, ale je fakt, že Samík je takový umírněnější, jakoby více přemýšlí a méně jedná v té úzkostné nouzi. A asi to pomohlo nějak i mě, že už na něj nepřenáším tolik strachu, co zase provede.

Jitka Kluková

Nevěděla jsem si rady, který produkt koupit. Přes chat mi bylo porazeno i s návodem. Rady jsem moc ocenila a celému týmu moc Děkuji. Koupila jsem dokonalou lásku 64. Moc nám pomohla, vše je na nejlepší cestě. Hezký den a mnoho spokojených zákazníků

Chci pořídit přírodní přípravek Láska 64 Při odloučení a změnách >