Jak můžeme pomoci psovi při záchvatu?

U více než 30 % psů dojde při použití směsi k odvrácení záchvatu,
většinou je dosaženo alespoň značné zmírnění projevů. Když u psa vysledujete příznaky aury, přicházející nebo probíhající záchvat, použijte přípravek LÁSKA 40.

Pořídit LÁSKU 40

LÁSKA 40 je unikátní inhalační směs, která napomáhá zmírnění průběhu epileptického záchvatu, podporuje regeneraci a návrat do “normálního” stavu z poslední fáze záchvatu.

CO DĚLAT PŘI ZÁCHVATU?

Epileptický záchvat je pro všechny velice emočně zatěžující. Velice důležité je zachovat klid a být psovi oporou. Je vhodné při záchvatu zajistit, aby se zvíře nezranilo. Není vhodné jej nějak fixovat, aby nedošlo ke zranění.

TIP PRO VÁS

Jako vhodný doplněk je po křečovou fázi záchvatu ledovat místo na páteři. Jedná se o oblast desátého hrudního obratle až čtvrtého bederního obratle (T10 - L4).

SCHVÁLENO JAKO VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVEK

LÁSKA 40 Při epileptickém záchvatu lze kombinovat s veterinární lékovou medikací.

JAK SPRÁVNĚ APLIKOVAT?

INHALACE Z LAHVIČKY NEBO KUSU LÁTKY

Inhalační maska vytvořená z dlaní na které jste nakapali přípravek. Tento způsob je vhodný u psů, kteří nejsou při záchvatu agresivní a nekoušou. Není potřeba se přímo dotýkat čumáku, inhalace stačí ze vzdálenosti asi 5 cm. Inhalace z lahvičky je vhodná u psů, kteří v době záchvatu, nebo některé jeho fáze koušou a jsou agresivní.

HLAVNÍ INGREDIENCE

ESENCIÁLNÍ OLEJE A REZINOIDY RODU BOSWELLIA

Tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswellové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro snížení excitability vzrušivosti periferních nervů.

BAZALKA POSVÁTNÁ

Je bylina, která je ve východní známa také pod názvem Tulsi. Jedná se o jinou bylinu, než používáme v kuchyni. Nám evropanům je známa Bazalka sladká. Bazalka posvátná obsahuje látky, které působí protikřečově a sedativně, což napomáhá uvolnění během záchvatu.

LÁSKA 40 - Pomoc při záchvatu zmírňuje průběh epileptického záchvatu, podporuje regeneraci a návrat do normálního stavu 320 Kč

Pořídit LÁSKU 40

LÁSKA 40 - Pomoc při záchvatu zmírňuje průběh epileptického záchvatu, podporuje regeneraci a návrat do normálního stavu 320 Kč

Pořídit LÁSKU 40

TIP PRO PREVENTIVNÍ POUŽITÍ

LÁSKA 40 Při epileptickém záchvatu lze také použít jako preventivní pomoc pro epileptiky. 1 – 2 x týdně otevřete lahvičku a položte jí na zem. Nechte pejska směs očichat a v případě jeho zájmu mu umožněte inhalaci z lahvičky. Pejsek si může k lahvičce lehnout ve vzdálenosti pro něj vyhovující. Lahvičku nenechávejte otevřenou déle jak 15 minut.

Pokud nebude pejsek o lahvičku jevit zájem, ukliďte jí a proveďte nabídnutí například za 3 dny. Při jiném použití než při záchvatu musí být inhalace přípravku zcela dobrovolná.

SLOVO ODBORNÉ PORADNY:

Neurogenní záchvaty jsou u psů velice časté. Statistika bohužel poukazuje, že je jen zhruba 50% záchvatů epileptického původu (idiopatická epilepsie). Druhá polovina je nejčastěji způsobena jinými onemocněními, nebo diagnosami (symptomatická epilepsie). Z tohoto důvodu je vždy nutná maximální spolupráce s veterinárním lékařem a hledání příčiny záchvatu včetně vyhodnocení odezvy na terapii.

Michal Babka

Spokojení zákazníci

Našemu Adámkovi už několikrát pomohly kapičky při epileptickém záchvatu, resp. se záchvat vůbec nerozvinul, stačilo do dlaně nakapat a dát k čumáčku, pejsek se prodýchal a v klidu šel s ostatními pejsky na venčení, je to bomba, jsem strašně ráda za ně.

Denisa Pešáková

Musím vám moc pochválit kapky na zastavení ep. záchvatu. Minulý týden jsme je poprvé vyzkoušeli a fakt jsem koukala. Do minuty bylo po záchvatu. Děkuji

Eva Vlasáková

Hned po prvnim vyzkouseni Podpory pri zachvatu jsem videla ucinek. Tak kratky a "jemny" zachvat, jako s timto pripravkem, nas jezevcik snad jeste nemel. Dekujeme! :-)

Martina Baroňová

Dnes opět naše záchrana.. prostě TOP.. už to máme tak vycvičené, že záchvat trvá minutu maximálně...Dokonalá láska

Martina Kaba

Takové chvilky zažíváme pomalu každý měsíc,ale pomocí přípravku proti záchvatu trvjí chvilku a náš miláček je za chviličku v pořádku.

Blanka Přibylová

Kapky také již používáme,již jsem objednávala druhé.Jsem s jejich účinkem při záchvatu naší Berušky spokojená. Objednala jsem i podpůrný olej při epilepsii.

Ivka Sedmitečka

Dnes bylo zas jedeno to ráno kdy se mi srdce zastavilo. Minuta, a ona dokáže být tak nesnesitelně dlouhá, nekonečná. Ta beznaděj je vždycky ubíjející. Dnes sme měli další záchvat. Podle knih přesně ukázkový, po venčení a jídle ve fázi klidu. Když polevil první šok. Sáhla sem po kapkách, nakapala na ruku a dala k čumáku, po asi 3 vdechnutí, bylo vidět opravdu velký skok v chování. Z nekontrolovaných záškubů se to překlenulo na mírné a během 10 vteřin, záchvat ustal. Kapky u nás tedy zabrali na jedničku. Ještě kdyby byli nějaké které by ty záchvaty zrušili úplně. Všem kteří bojujete se stejným problémem doporučuji. I já jsem byla skeptická, ale teď už nelituji. Tak snad nás tenhle strašák EPILEPSIE brzo znovu nenavštíví.... NEMÁM JI RÁDA

Lucie Bulisová

Zdravíme a moc děkujeme za překvapení, které nám bylo zaslané. moc mě to potěšilo. Olejíček jsme hned aplikovali. Nutno říci, že už budeme 2 měsíce bez záchvatu. Léky bereme, ale kdykoliv vidím, že se zhoršuje vetřu jí kapku nad čumák a záchvat nepřišel a doufám, že nepřijde. Máslo jsem vyzkoušela a úžasné. Byl to opravdový relax, a koupel mě po dlouhé době uklidnila. Je až neuvěřitelné, že vaše přípravky fungují, přesně jak píšete. Děkujem za tento dárek a moc to pro nás znamená.

Lucie Bulisová

Líbí a chtěla bych Vám moc poděkovat. Asi před týdnem jsem si u Vás koupila Lásku 40, podpora při záchvatu. Můj pudlík má někdy mírné záchvaty epilepsie. Měla jsem feninku, která epilepsií trpěla hodně a brala léky. Po nich byla stále při chuti a nabírala na váze. Při jedné naší procházce s Joučkem nás opět jeden potkal. V batůžku jsem sebou měla kapičky. Dle návodu jsem je použila a opravdu fungují. Záchvat odezněl mnohem dřív než jindy a opět jsme pokračovali, jako by se nic nestalo. Takže jsem ráda, že jsem na radu kamarádky objevila Dokonalou lásku ♥ děkuji.

Mirka Vokřínková

U nás pes-krysařík 12 let, občasné záchvaty epilepsie, pokaká se, je úplně chudáček mimo... tyto kapky výborná první pomoc, veliká úleva, rychlé vyjití ze záchvatu, doporučuju i těm největším nevěřníkům a skeptikům ( taky jsem byla) .. ještě máme kapičky na zoubky ... oboje kapky jsou úžasné a děkuji za ně...

Šárka Mikolášková

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat, že jste, za Vaše produkty a přístup! Olejíček na dásně používám, stejně tak olej do difuzérku na zklidnění ep. psíků a před týdnem jsem poprve použila olejíček na zastavení ep. záchvatu. Bála jsem se , aby dávkování bylo správné, protože Myška má 1,7 kg, ale udělala jsem podle instrukcí masku z dlaně, ve které byly rozetřené tři kapky oleje. Jakmile se třikrát nadechla, začla dýchat klidněji, přestala panikařit a záchvat trval rozhodně kratší dobu, než ten předešlý. I po něm byla rychleji ,,zpět ".

Zuzana Růžičková

Ani nejde spočítat, kolikrát jsem s touto lahvičkou dostávala svého japánka Danyska z epileptickeho záchvatu, můžu potvrdit že opravdu funguje.. Děkuji Dokonalé lásce za její přípravky, prodloužily Danyskovi život. Přeji Vám hodně úspěchů a hodně spokojených chlupáčků i páníčků❤

Magdalena Netušilova
Chci si pořídit LÁSKU 40 - Pomoc při záchvatu >