Přírodní péče o tlapky a čenich

Popraskané tlapičky a hrubá kůže na čumáčku zvláště v chladu a zimě, a také v horkém létě, vyžadují každodenní péči. A co teprve blátivá břečka a nasolené chodníky - ty umějí dát zabrat!

Ale je zde překvapivě účinná a maximálně šetrná péče z darů čisté přírody. Pro psy i pro kočky. 

Pořídit čistě přírodní balzám Láska 31

Láska 31 Balzám na tlapky a čenich je unikátní směs zcela přírodních látek, bez použití konzervantů a emulgátorů. Překvapivě účinná a maximálně šetrná přírodní péče! Optimální pro psí a kočičí tlapičky i čenich.

Stačí pravidelně malé množství jemně vetřít a zapracovat do bříšek a meziprstí tlapek a do kůže v oblasti čenichu.

Balzám pak poskytuje:
• Pravidelnou péči se znatelným prospěchem pro kůži inklinující k vysychání, zvrásňování nebo popraskání.
• Hojivou a regenerační péči po pohybu v nepříznivém terénu.
• Posílenou ochranu před nepříznivými vlivy prostředí a terénu. Tedy hlavně V ZIMĚ a V LÉTĚ.

NA TLAPIČKY

Konec suchým a popraskaným tlapičkám! Konec obav z prasklé rohoviny, drobného krvácení a dalších nepříjemných a bolestivých jevů.

NA ČUMÁČEK

Ztluštění vrchní kůže rohoviny čumáčku a jeho nadměrné odlučování kožních buněk je nepříjemné a přitom stačí tak málo: pravidelně promazávat.

NA OTLAKY

Obzvláště velká a těžká plemena často trpí na otlaky na loktech a patách. Pravidelné používání balzámu zmenšuje riziko prasknutí otlaku a následné infekce.

MOHOU POUŽÍVAT I LIDÉ?

Ano jde o skvělý balzám pro psí tlapky a čenich. Naši zákazníci ale přišli na to, že i jejich paty jsou po pravidelné péči zvířecím balzámkem jemné, hebké a již se jim tolik netrhají ponožky;)

ÚČINNÉ LÁTKY Z DARŮ PŘÍRODY

BAMBUCKÉ MÁSLO

Bambucké máslo poskytuje výživu a prospěšné látky pro kůži. Je extrémně bohaté na vitamíny a nezmýdelnitelné látky. Máslo chrání, zklidňuje, zvláčňuje kůži a napomáhá reparaci kožní buňky.

Růžové dřevo

Olej z růžového dřeva normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Je vhodný pro péči o suchou a ochablou kůži. Vyhlazuje jizvy a zvrásnění u stárnoucí kůže.

HEŘMÁNEK lékařský

Především působí protizánětlivě, podporuje hojení. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Semena černé mrkve

Olej ze semen divoké mrkve pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže a chrání kožní buňky proti nežádoucím procesům. Je to agentní adaptogen, který svoji činnost zaměřuje na poškozenou nebo anomální buňku.

Dokonalá LÁSKA 31 - Péče o psí a kočičí tlapky Ochranný balzám pro aplikaci na zrohovatělou kůži tlapek. Krémovitě pastovitá směs olejů chrání a ošetřuje kůži tlapek před vlivy nepříznivého venkovního prostředí. Ať již se jedná o chlad nebo horko. 385 Kč

Pořídit čistě přírodní balzám Láska 31

Dokonalá LÁSKA 31 - Péče o psí a kočičí tlapky Ochranný balzám pro aplikaci na zrohovatělou kůži tlapek. Krémovitě pastovitá směs olejů chrání a ošetřuje kůži tlapek před vlivy nepříznivého venkovního prostředí. Ať již se jedná o chlad nebo horko. 385 Kč

Pořídit čistě přírodní balzám Láska 31

KDY SE TEDY NEJVÍCE HODÍ?

  • VYSYCHÁNÍ KŮŽE
  • TŘEPIVOST
  • ZVRÁSNĚNÍ
  • POPRASKÁNÍ
  • POMOC A OCHRANA V SEZÓNĚ

ALE JE SKVěLý TAKé V JINýCH SITUACíCH!

  • OTLAKY
  • DRÁPKY
  • CECÍKY

Spokojení zákazníci

Balzám Dokonalé Lásky mohu jen doporučit, je skvělý. Účinný, jakmile tlapky namažu po chvilce jsou jemné. DOPORUČUJI

Katka

Čistě přírodní Balzám na tlapky je úžasný. Už druhý den po mazání jsou tlapky heboučké. Bleskové dodání. Za nás velká spokojenost.

Jana

Jsem velmi spokojená s olejíčkem na zubní kámen a úžasným voňavým balzámem na tlapičky! Nejen že je úžasně jemný a voňavý, ale moje fenka miluje jeho aplikaci a užívá si to naplno!

Pavlína

Babetka si péči užívá a oba výrobky jsou super,zoubky nám pochválil i pan veterinář a tlapky jsou po použití hebké a voňavé.Ještě máme šampon proti alergii,svědění a s tím jsme taky spokojeni.Takže za nás Dokonalá láska ANO

Jana Foretníková

Naprostá spokojenost u mě i u naší nejvzácnější princezny :-D Zlepšení na tlapkách i na čumáčku je viditelné po pár dnech. Za tlapičky nás pochválil i náš pan veterinář. A ta skvělá vůně heřmánku! Jednička!

Zdena Hanychová
Chci pořídit balzám Láska 31 >