Přírodní péče o tlapky a čenich

Popraskané tlapky a hrubá kůže na čumáku hlavně v zimě vyžadují každodenní péči. Nasolené chodníky jsou největší peklo. Ale věčně je obcházet obloukem nemůžete.

Máme pro vás překvapivě účinné přírodní řešení. A je vhodné i pro kočky a jiná zvířata - a dokonce i pro lidi.

Pořídit čistě přírodní balzám Láska 31

Láska 31 Balzám na tlapky a čenich je skutečně přírodní. Nenajdete v něm žádné konzervanty a emulgátory.

Stačí až 6x denně natřít na polštářky (a čenich).

Už žádné popraskání, žádná suchá kůže. Poraněné tlapky se zahojí. Tohle je jedinečná čistě přírodní ochrana před krutými mrazy, leptavou solí a ostrým ledem.

NA TLAPKY

Mráz vysušuje, led zraňuje. Balzám chrání. Konec suchým a popraskaným pacičkám! Jen hebká kůže a žádné ranky.

NA ČENICH

Ztluštění vrchní kůže rohoviny čumáku a jeho nadměrné odlučování kožních buněk je nepříjemné a bolestivé nejen v zimě. Přitom stačí tak málo – pravidelně promazávat.

NA OTLAKY

Hlavně velká plemena trpí na otlaky na loktech a patách. Pravidelné používání balzámu zmenšuje riziko prasknutí otlaku a následné infekce.

TAKÉ PRO LIDI

Naši zákazníci přišli na to, že balzám skvěle funguje i na jejich paty, které jsou pak hebké a netrhají jim ponožky.

ČISTĚ PŘÍRODNÍ

Jako vždy se v Dokonalé Lásce můžete spolehnout na maximální kvalitu a šetrnou sílu synergie čistě přírodních surovin. Nic navíc!

ÚČINNÉ LÁTKY Z DARŮ PŘÍRODY

BAMBUCKÉ MÁSLO

Bambucké máslo poskytuje výživu a prospěšné látky pro kůži. Je extrémně bohaté na vitamíny a nezmýdelnitelné látky. Máslo chrání, zklidňuje, zvláčňuje kůži a napomáhá reparaci kožní buňky.

Růžové dřevo

Olej z růžového dřeva normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Je vhodný pro péči o suchou a ochablou kůži. Vyhlazuje jizvy a zvrásnění u stárnoucí kůže.

HEŘMÁNEK lékařský

Především působí protizánětlivě, podporuje hojení. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Semena černé mrkve

Olej ze semen divoké mrkve pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže a chrání kožní buňky proti nežádoucím procesům. Je to agentní adaptogen, který svoji činnost zaměřuje na poškozenou nebo anomální buňku.

Dokonalá LÁSKA 31 - Péče o psí a kočičí tlapky Ochranný balzám pro aplikaci na zrohovatělou kůži tlapek. Krémovitě pastovitá směs olejů chrání a ošetřuje kůži tlapek před vlivy nepříznivého venkovního prostředí. 385 Kč

Pořídit čistě přírodní balzám Láska 31

Dokonalá LÁSKA 31 - Péče o psí a kočičí tlapky Ochranný balzám pro aplikaci na zrohovatělou kůži tlapek. Krémovitě pastovitá směs olejů chrání a ošetřuje kůži tlapek před vlivy nepříznivého venkovního prostředí. 385 Kč

Pořídit čistě přírodní balzám Láska 31

Spokojení zákazníci

Balzám Dokonalé Lásky mohu jen doporučit, je skvělý. Účinný, jakmile tlapky namažu po chvilce jsou jemné. DOPORUČUJI

Katka

Čistě přírodní Balzám na tlapky je úžasný. Už druhý den po mazání jsou tlapky heboučké. Bleskové dodání. Za nás velká spokojenost.

Jana

Jsem velmi spokojená s olejíčkem na zubní kámen a úžasným voňavým balzámem na tlapičky! Nejen že je úžasně jemný a voňavý, ale moje fenka miluje jeho aplikaci a užívá si to naplno!

Pavlína

Babetka si péči užívá a oba výrobky jsou super,zoubky nám pochválil i pan veterinář a tlapky jsou po použití hebké a voňavé.Ještě máme šampon proti alergii,svědění a s tím jsme taky spokojeni.Takže za nás Dokonalá láska ANO

Jana Foretníková

Naprostá spokojenost u mě i u naší nejvzácnější princezny :-D Zlepšení na tlapkách i na čumáčku je viditelné po pár dnech. Za tlapičky nás pochválil i náš pan veterinář. A ta skvělá vůně heřmánku! Jednička!

Zdena Hanychová
Chci pořídit balzám Láska 31 >