Infekční kašel u psa

Období podzimu a jara je náročné pro všechny, obzvláště na onemocnění horních cest dýchacích. U psů lze nejčastěji pozorovat psincový kašel, tedy infekční laryngotracheitidu.

Na rozvoji tohoto onemocnění se podílí několik původců současně (viry a bakterie). Onemocnění je kapénkově přenosné a je vysoce infekční. Z těchto důvodů se velice rychle infikuje velká skupina psů. Agens se velice rychle pomnožují na sliznici horních cest dýchacích.

Pořídit LÁSKU 10

LÁSKA 10 Dokonalá voda je biocidní roztok určený k úpravě pitné vody za účelem redukce bakterií a virů.
Není to zázrak! Je to dar moderní vědy s láskou k přírodě. V mnohém umí nahradit antibiotika a nešetrné dezinficienty. Navíc likviduje nejen bakterie, ale i viry. Přitom jde jen a opravdu o sůl a vodu. A k tomu jeden skvělý český vynález.
Při infekčním kašli používejte od prvního zakašlání. Zvláště, jsou-li v domácnosti další zvířata.

Jak poznám, že má pes psincový kašel?

Typickým je záchvatovitý suchý kašel. Často se k němu přidává i dávení a vykašlávání hlenu, případně pěny. Lze pozorovat vodnatý výtok z nosu, napínání na zvracení nebo změna, či ztráta hlasu.

Kdy navštívit veterinárního lékaře?

Ve výjimečných případech může psincový kašel přejít až v zánět průdušek a plic. Poté se obvykle objeví i horečka, apatie, vlhký kašel a ztížené dýchání. Zvýšená opatrnost by měla být u psů s onemocněním srdce a chronickým onemocněním plic.

Oznámeno jako biocidní roztok pro úpravu pitné vody.

LÁSKA 10 Dokonalá voda je oznámen na ministerstvu zdravotnictví jako přípravek pro úpravu pitné vody pro lidi a zvířata. Typ biocidního přípravku 5 – Pitná voda.

Jak používat LÁSKU 10 Dokonalou vodu

Aplikace a dávkování

Řeďte s pitnou vodou v poměru 8 ml (1 víčko) prostředku na 1 l pitné vody pro běžnou péči. V intenzivním režimu lze použít až 32 ml (4 víčka) prostředku na 1 l pitné vody. Doba podávání v obou případech ředění by neměla přesáhnout dobu 7–10 dní v kuse.

Nezapomeňte na probiotika.

I my lidé při antibiotické léčbě užíváme probiotika. Proto je vhodné od pátého dne používání LÁSKY 10 Dokonalé vody přidávat probiotika pro obnovu střevní mikroflóry. LÁSKA B01 Chlorella je ideální přírodní doplněk probiotik.

Lze kombinovat s jinými přípravky?

Biocidní přípravek LÁSKA 10 Dokonalá voda lze kombinovat například s jitrocelovým sirupem, nebo jinými mukolitiky. Není vhodné přípravek kombinovat a antibiotiky.

Hlavní ingredience

VODA

Voda je základ života. Její chemický vzorec je H2O. Na Zemském povrchu je jí zhruba 98%, ovšem pouze 0,007% je voda pitná. Voda se vyskytuje ve všech skupenstvích známých skupenstvích (plyn, kapalina a pevné skupenství).

SŮL

Sůl je životně důležitou látkou pro všechny organismy na světě. Jedná se o jednoduchou sloučeninu sodíku a chloru s chemickým vzorce NaCl. V přírodě se vyskytuje v podobě nerostu halitu, nebo také známém jako kamenná sůl.

ELEKTROLÝZA

Elektrolýza je fyzikálně-chemický jev, způsobený průchodem stejnosměrného elektrického proudu kapalinou, ve které jsou umístěny vhodné elektrody.

LÁSKA 10 Dokonalá voda - Biocidní roztok e-dison Přípravek pro dezinfekci pitné vody pro lidi a zvířata 229 Kč

Pořídit LÁSKU 10

LÁSKA 10 Dokonalá voda - Biocidní roztok e-dison Přípravek pro dezinfekci pitné vody pro lidi a zvířata 229 Kč

Pořídit LÁSKU 10

Co si o LÁSCE 10 Dokonalá voda myslí ostatní zákazníci?

x krát se nám již osvědčila při průjmech, dokonce, pokud předpokládám nějaký problém - např. výstava, dovolená apod. dávám preventivně před a i pak občas v průběhu a máme pokoj ;-)

Lucie Smrčková

Děkujeme za záchranu našeho psa! Jsme moc vděční Dokonalá lásko.

Milada Machová

Po asi páté recidivě psincového kašle u 9-ti měsíční jezevčí holčičky jsme po třetích antb zoufale hledali alternativu. Narazila jsem i na dokonalou vodu. Říkali jsme si-co můžeme ztratit...Voda dorazila od objednání do dvou dnů.Ihned jsme zahájili léčbu-4víčka do litru vody. První den-žádný efekt.Ale od druhého dne-rapidní zlepšování stavu a dnes-týden po intenzivní kůře jsme bez otravného a vyčerpávajícího kašle!SUPER A MOC DĚKUJI DOKONALÉ LÁSCE!šTĚNDA JE JAKO VYMĚNĚNÁ, NEJEN ŽE NEKAŠLE, ALE JE MOŽNÁ AŽ PŘEHNANĚ AKTIVNÍ :-), PŘESTALA CHODIT A UŽ JEN LÍTÁ.MOC A MOC DĚKUJI ZA DOKONALOU VODU!!!

Daniela Poulová

Děkuji za dokonalou vodu. Ještě nikdy jsme nevyřešili kotcový kašel tak rychle a pohodově.

Věra Mrázková

Dokonalou vodu jsem objednala vlastně jen ze zvědavosti, žádné zvláštní obtíže jsme neměli. První den z toho psi moc nadšení nebyli, asi cítili, že s vodou "něco" je a příjem tekutin byl znatelně nižší. Přibližně třetí den už ale dávali přednost upravené, Dokonalé vodě, před obyčejnou a také vypité množství se vrátilo k normálu. Také se začaly projevovat účinky, mohu-li to tak říct. Psi najednou začali být mnohem mazlivější. Skoro až vlezlí :)) nebo nevím jak to nazvat, když vás pes zasedne nebo si bez ptaní lehne na hlavu :D Také mohu potvrdit zlepšení stolice. Jsem rozhodně mile překvapená a spokojená.

Ivana Gottliebová

Zkusil jsem tento produkt proto že můj pes bígl není pes, ale prasátko a sní na co přijde a na co nepřijde tak si stejně najde. Mám o něj trvale strach, že zase bude mít nějakou vážnou infekci. Takže jsem pořídil toto, protože mě veterinář varoval, že teď je kritické období když to všechno taje a plzeň (a slovany obzvlášť) je plná odpadků z potravin. Kromě toho, že jsem trochu klidnější, ale i tak ho ženu, když zase pátrá, tak jsem vypozoroval co byste mohli také zdůraznit. Především pes o dost víc pije a také se mu o moc zlepšila stolice. A co mě potěšilo, že mu přestalo smrdět z tlamy. To si vysvětluji tak, že při pití to čistí i tlamu. Vaše produkty i počiny už déle sleduji. Jen tak dál. S úctou Ing. Karel Mican.

Karel Mican Ing.
Chci si pořídit Lásku 10 - Dokonalou vodu - Biocidní roztok >