KDYŽ PES NESNÁŠÍ JÍZDU AUTEM

Je to docela velký problém, když plány na skvělý výlet nebo dovolenou kazí fakt, že pes nesnáší jízdu autem. Chvěje se, třese, slintá, někdy i zvrací, evidentně to pro něj nejsou příjemné chvíle.

Pořídit LÁSKU 50

Ve více než 85 % je příčinou stres, strach nebo jiný psychický diskomfort. Jen málokdy se jedná o skutečnou cestovní nevolnost neboli kinetózu.

Při cestovním stresu a problematickém cestování autem se v praxi osvědčuje čistě přírodní veterinární přípravek LÁSKA 50 PRO RYCHLÉ ZKLIDNĚNÍ.

Jen málokdy se jedná o skutečnou cestovní nevolnost neboli kinetózu. Ale i na tu máme řešení 😉 Kontaktujte nás a připravíme vám řešení pro pejska na míru.

V JAKÉ CHVÍLI PŘÍPRAVEK POUŽÍT?
Sáhněte po něm právě ve chvíli, kdy VY poprvé začnete myslet na to, že vás a PSA čeká cesta – a „co se všechno zase bude dít“.
Protože v tu chvíli se začínají i u psa spouštět biochemické procesy vedoucí brzy k neklidu, stresu, strachu nebo i panice.
Neváhejte využít účinky přírodních látek i pro sebe, jedná se příjemné stabilizátory emocí a relaxanty, které mohou ve vypjatější situaci jedině prospět

Snadné dávkování

Používejte způsobem, který je pro psa přirozený - inhalací a vetřením do srsti. Oproti práškům a tabletám se neužívá vnitřně, takže šetříte organismus psa.

100% přírodní

Účinná směs rostlinných relaxantů a stabilizátorů emocí.

Praktické balení

Praktické balení i na cesty a pohodlný dávkovač.

Vhodné i pro lidi

A ještě odpověď na častý dotaz. Ano, i když je to přípravek pro psy, má podobné účinky i na lidi.

Čistě přírodní složení

NEROLI

Nádherně vonící molekuly květu hořkého pomeranče přináší uklidnění a uvolnění nervového napětí. Neroli je jedním z nejvýkonnějších stabilizátorů emocí.

MAJORÁNKA

Esenciální olej majoránky je účinný relaxant. Uklidňuje nervovou soustavu i svalstvo. Přináší také úlevu při křečích. Je také často využívána při astmatu. Snižuje krevní tlak a podporuje správnou funkci trávicího systému.

LEVANDULE

Levandule přináší zvířatům i lidem prospěch v širokém záběru. Je to šetrný dezinficient, podporuje hojení a také je to výkonný relaxant. V západní kultuře je pro léčebné účinky využívána od středověku, v jiných civilizacích ještě déle.

HEŘMÁNEK

Každý zná alespoň některé z blahodárných účinků heřmánku. Tato naše domácí bylinka poskytuje účinky analgetické, protizánětlivé, podporující hojení, antihistaminické a mnohé další. Pro nervovou soustavu a emoce přináší uklidnění a relaxaci.

LÁSKA 50 - Pro rychlé zklidnění Směs účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. od 387 Kč

Pořídit LÁSKU 50

LÁSKA 50 - Pro rychlé zklidnění Směs účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. od 387 Kč

Pořídit LÁSKU 50