SVĚT VAŠÍ KOČKY

On-line seminář

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

250

Popis produktu

SVĚT VAŠÍ KOČKY

Datum konání: čtvrtek 22. 09. od 18 hodin on-line s vámi
Přednášející: Michal Babka
Cena tohoto on-line semináře: 250 Kč
Délka přednášky: 120 minut (2 hodiny)

Budeme si povídat o kočičí duši a psychice. To je samozřejmě široké téma, ale určitě nás nejvíc bude zajímat ADAPTACE, SOCIALIZACE, STRES, TRAUMATA…
Posvítíme si na nejčastější KOČIČÍ VIRY, odkud se berou, co způsobují a co s tím my můžeme dělat.
Zamyslíme se i nad etikou partnerství s kočkami, nad tím, že kočky nejsou divoké ani polodivoké, že potřebují naši péči a fungující vztahy.
Samozřejmě si představíme dary přírody pro prevenci i podporu léčby tělesného nebo psychického problému kočky. A určitě budeme probírat i téma bezpečnosti, čím je kočičí organismus tak zvláštní a proč se vyplatí dávat si na některé věci pozor.
Čekají na Vás zkušenosti a rady našich hostů a podíváme se spolu i na moc zajímavá místa.
Těšíme se!


Důležité:

Přístup k on-line semináři obdržíte na váš email uvedený v objednávce, po uhrazení ceny, den před jeho spuštěním, tzn. 21.09.2022. V případě objednání 22.09.2022 bude přístup odeslán tentýž den. Informaci o zaslaném přístupu vám rovněž potvrdíme prostřednictvím SMS.

Pokud by se objevily jakékoliv komplikace, zavolejte nám na 607 123 301 mezi 9 – 17 h nebo napište na objednavky@dokonalalaska.cz a společně to vyřešíme.

K účasti na online semináři potřebujete pouze počítač, notebook, telefon nebo tablet s internetovým připojením. Účastníci se mohou aktivně zapojovat prostřednictvím dotazů nebo být pasivními posluchači.

Nehodí se vám uvedený termín a čas? Nevadí. Webinář bude dostupný i následně ze záznamu.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „On-line seminář – SVĚT VAŠÍ KOČKY“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Více z Dokonalé Lásky