Magnolie Nag Champa

přírodní parfém

Hodnoceno 4.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

od 137

  • 1 ml
  • 5 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Esenciální olej a vůně magnolie jsou na východě známy pod názvem Nag Champa. Silice je získávána z bílých a oranžových květů divoce rostoucích indických stromů magnolie. Tyto krásné květy jsou sbírány v noci, kdy voní nejvíce. Představujeme vám jednu z nejoblíbenějších vůní, která si jistě zaslouží vaši pozornost..

Přírodní parfém magnolie (nebo chcete-li Nag Champa) se vyznačuje obdivuhodnou vůní, která je opojná a přitom svěží, květinová, se spirituálním podtónem. To činí tento parfém jedinečným jak pro společenské příležitosti, tak pro intimní meditaci.

Terapeutický význam parfému:
Inspirace a podpora kreativity

  • pro zvýšení sebevědomí
  • psychické tonikum
  • příjemně afrodiziakální účinek
  • vhodný i při alergii a astmatu

Zajímavost : Esenciální olej magnolie, známější pod názvem Nag Champa, je nejužívanější vůní pro přírodní vonné tyčinky. Jeho napodobeniny se objevují ve složení drahých komerčních parfémů.


Způsob použití

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Ano, tento parfém můžete používat i se svým pejskem.

Ještě prohloubíte Váš vztah a dodáte mu nový rozměr společné relaxace.

A navíc organismus psa jemně zazásobíte prospěšnými látkami.

Aplikujte roll-onem parfém na svou dlaň, zlehka rozetřete – a pak už se věnujte Vaší oblíbené činnosti s pejsky, hlaďte se a mazlete.


Hodnocení zákazníků

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další přírodní parfémy v nabídce

Složení

Santalum album, Michelia champaka

Michelia champaka - Olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván parní destilací z květu stromu.

Santal (Santalum album)

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici. Santal přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích. Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou. Kromě úžasné vůně, která tak skvěle vyvažuje růži a neroli a spojuje ostatní v harmonický celek, disponuje značnými antibakteriálními účinky.

Magnólie

Kůra Magnolia officinalis byla dlouho používána v tradiční čínské medicíně. V Japonsku byla Magnolia obovata používána podobně. Lihové extrakty z kůry magnólií mají silný dezinfekční účinek.

Ztráta některých vzácných druhů šácholanů může mít vliv na výzkum rakoviny a krevního tlaku. Šácholany jsou užívány pro svoje účinky proti respiračním problémům, bakteriálním infekcím, virům a vysokému krevnímu tlaku.

Více z Dokonalé Lásky