Hrdina z válečné zóny Max potřebuje tvoji pomoc!

Představujeme vám Maxe, křížence belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině zažil, co si jen málokdo umí představit. Přežívání ve válečné zóně, hladovění, osamění. A pak těsně u něj explodoval granát. Došlo tak k velmi vážnému úrazu pohybového aparátu (přelámání křížové kosti). Následně mu musel být amputován i ocas.  Maxův drsný příběh tímto ale neskončil. Ona totiž i bezprostřední péče na východě byla dalším traumatizujícím zážitkem a zdrojem utrpení.


JAK MŮŽEŠ POMOCI TOMUHLE SKVĚLÉMU PSOVI?

Maxík je speciální případ. Každé dva týdny až tři týdny vypotřebuje soupravu tří terapeutických přípravků, které mu mimořádně pomáhají a každý den přinášejí nutnou úlevu a naladění.

Pořiďte pro Maxíka do Útulku Tibet balíček tří nejnutnějších přípravků. Je to pro něj zásoba na tři týdny. Opravdu se hodí každý balíček! Max možná právě čeká na ten od vás…

Pořiďte Maxovi jeho balíček – se slevou a bez dopravného. Stačí provést objednávku. My balíček od vás hned odešleme na naše náklady do Útulku Tibet.


Maxík je bojovník a jeho zbraní je láska a optimismus!

Teď už je na tom Max mnohem lépe. Prochází ohromným vývojem a prokázal obrovskou statečnost. Ale je na tom lépe hlavně díky tomu, že se dostal do rukou Bětky a Marka v útulku Tibet.

Terapie posttraumatického stavu i péče o tělesný organismus, to je každodenní porce práce, respektu a nadšení. A to v Tibetu umějí. Kdo podporujete nebo znáte Útulek Tibet a jeho kouzlo, tak víte přesně, o čem je řeč.

Všechny tři přípravky jsou Maxovi podávány k dobrovolnému příjmu, především vtíráním do kůže a srsti a vnitřně (olizováním z prstů a dlaní). A to 2x až 4x denně. Ano, spotřeba je značná a zabere to čas – ale v útulku vědí, proč to dělají a vidí den za dnem, jaký význam má terapie pro Maxe.


Představujeme vám Útulek Tibet

Útulek Tibet:

“Pomáháme pejskům, kočičkám i jiným zvířatům v nouzi. Hledáme pro ně domov, nebo jim sami domov nabízíme. Zachraňujeme je, léčíme, krmíme a ze všech sil se snažíme, aby našli někoho, kdo je bude milovat jako my.

Máme přes sto kočiček, několik starších či handicapovaných pejsků, ale i prasátka, kravičky, ovce nebo slepice.”

Pro Maxe je opravdu moc moc dobře, že se dostal právě k Bětce a Markovi do Útulku Tibet.


A děkujeme vám i my z Dokonalé Lásky, za vaši lásku a za to, že vám není lhostejný osud nevinných tvorů.

Balíček pro Maxe obsahuje tyhle tři terapeutické pomůcky

1

Pro podporu mozkové činnosti

Je to především přípravek Cognitive+ pro podporu mozkové činnosti, pro zlepšení poznávacích schopností, pro regulaci nervových procesů a celkově pro lepší adaptaci a dobrou náladu. Ten Maxík může (a vyžaduje) kdykoliv a v maximálním množství.

2

Pro pohybový aparát

Láska 14 Intenzivní boswelie je mazání pro pravidelné dolaďování pohybového aparátu, především pro harmonizaci svalového nervstva a pro úlevu od bolesti.

3

Pro konejšivou úlevu

Krizovou lahvičku Láska 52 pro konejšivou úlevu psychiky a nervové soustavy tu umí Maxík vymlasknout najednou a žádostivě koulí očima, že potřebuje další. Snažíme se s ní samozřejmě šetřit, ale je zapotřebí neustále…