Sleva

LÁSKA J48

Luxusní dezinfekční olej

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

674 606

Není skladem

Popis produktu

Luxusní dezinfekční olej z darů čisté přírody s garancí 100 % obsahu přírodních složek.

Dezinfekční olej s obsahem ryze přírodních látek, rostlinných silic s prokazatelným antibakteriálním účinkem. Další působení je antivirotické a antifungální. Už vás nudí a unavuje ta věčná dezinfekce? Tak si to zpříjemněte! Dezinfekce může být i zážitková 😉 . Jedinečná souhra účinku a slastí. I přes nevídanou vůni se jedná o směs s výraznými antibakteriálními účinky.

ÚČINNÉ LÁTKY jsou polonasycené mastné kyseliny, které můžeme znát také pod označením esenciální oleje. Jedná se o silice bylin a dřevin obsahující mnohé zajímavé a prospěšné chemické látky v unikátním poměru, jak to dokáže vytvořit jedině příroda. Mnohé z těchto látek poskytují účinnou ochranu právě v tomto období.


Způsob použití

Použijte přiměřené množství (přibližně 1 až 3 ml) a rozetřete v rukách a mezi prsty. Olejová směs se dobře roztírá a má přirozenou vstřebatelnost, takže po aplikaci nezůstane na pokožce nepříjemný pocit jako po použití gelu. Před použitím na citlivou pokožku doporučujeme provést zkoušku na malé ploše pokožky. Jedná se o silnější koncentraci účinných látek, proto se potenciálně může objevit kožní reakce. Neaplikujte na sliznice. Není vhodné pro použití u dětí do 6 let.

Upozornění

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla. Doba použitelnosti je 18 měsíců od data výroby.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

  1. J

    Olej krásně voní , rychle se vstřebává , ruce i přes můj pokročilý věk , po tomto oleji nemám ani suché , ani vrásčité

    Hodnocení 5 z 5

    Jolana H. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Složení

Esenciální oleje: Aquilaria agallocha, Rosa damascena, Santalum alba, Mentha spicata, Thymus serpyllum, Melaleuca quinquenervia, Pogostemon cablin, Citrus aurantium amara; mandlový olej, slunečnicový olej, vitamín E.

Oud (Aquilaria agallocha)

Esenciální olej z agarového dřeva patří k nejvzácnějším aromaterapeutickým látkám. Snižuje stavy deprese tím, že zmírňuje úzkost a vyvolává pocity radosti a štěstí. Jedinečná a bohatá vůně této silice má pozitivní terapeutický vliv na náladu úzkostného jedince, ale také osvěžuje mysl a vybízí k povznesení. Tato skvělá vůně vyniká velice zvláštním nenapodobitelným tónem, který lze označit jako jantarový, dřevitý, hluboký. Oud je ve směsi obsažen pro dosažení jedinečné parfumerské kompozice a zdůraznění jedinečné individuality.

Mateřídouška

Esenciální olej zíkávaný z tymiánu patří k nejštědřejším poskytovatelům velmi účinné antimikrobiální látky a tou je THYMOL. Vědecký archiv PubMed uvádí 943 relevantních vědeckých studií zabývajících se těmito unikátními účinky. Dalšími důležitými konstituenty ve složení bylinné silice jsou například karvakrol, beta-karyofylen, alfa-terpineol, p-cymen. Příroda nabízí mnohé dary a možnosti pomoci, ale je nutné vědět, kam správně sáhnout. Thymus serpyllum s perspektivním účinným složením roste v horských výškách. My používáme mateřídoušku z bulharských a slovinských pohoří.

Niaouli / kajeput zelenokvětý (Melaleuca quinquenervia )

Niaouli je skvělou náhradou za tea-tree. Tyto stromy jsou si docela blízce příbuzné, ale složení získávané silice je rozdílné. Pro použití u zvířat není vhodný olej tea-tree, protože je příliš agresivní a nelze jej označit za zcela bezpečný. Niaouli je mnohem jemnější a přitom se jedná o stejně výkonný dezinficient.

Je stejně výkonný jako tea-tree a přitom o tolik šetrnější a voňavější! Niaouli je tak šetrný dezinficient, že jej využíváme i tam, kde jsou jiné látky nevhodné kvůli agresivnímu účinku a rizika podráždění. Proto jej využíváme i při naší práci se zvířátky (to jsou ještě citlivější organismy než dětské). Tradičně je tento esenciální olej využíván při nachlazení či chřipce, kdy napomáhá vykašlávání, napomáhá uvolnění svalů, pomáhá při bolestech kloubů a v neposlední řadě je důležitým přírodním antibiotikem.

Máta kadeřavá (Mentha spicata)

Poskytuje dezinfekční a stahující účinek, posiluje trávení a zažívání.

Tento druh máty je jemnější a celkově příjemnější než její příbuzná máta peprná. Máta kadeřavá posiluje imunitu, působí protizánětlivě, usnadňuje odkašlávání, pomáhá při dýchacích a trávicích potížích, uvolňuje svalové napětí, pomáhá zajizvení, mírní bolesti hlavy, tonizuje psychický stav a zároveň jemně uklidňuje. Je to výkonné antiseptikum a disponuje antivirotickými účinky. Máta kadeřavá je pro své účinky tradičně využívána ve farmacii, ale my ji máme nejraději takovou, jak ji poskytla příroda.

Neroli – hořký pomerančový květ (Citrus aurantium amara)

Má výrazně antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti, zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Také má antibakteriální, protizánětlivé, sedativní a tonizující účinky. Je to olej vhodný pro všechny typy pleti, ale především je používán pro obnovu a revitalizaci vysychající kůže. Neroli významně podporuje obnovu buněk.

Růže damascénská (Rosa damascena)

Damascénská růže je tradičně používána v nejdražších parfémech. Její označení „královna květin a vůní“ je přiléhavé. Společně s jasmínem a santalem patří historicky k nejpoužívanějším parfumerským složkám. Ale nás kromě nádherné vůně zajímá i antivirotický a antibakteriální účinek. A ten je značný. Věda se v minulosti zabývala především antioxidačními účinky růžového oleje, ale v posledních dvaceti letech výzkum v oblasti antomikrobiálního působení nabral na obrátkách. Dnes na toto téma nalezneme již přes 2400 důvěryhodných studií. Růže je také progesteronní zdroj.

Santal (Santalum album)

Parovodní destilace santalového dřeva má velmi dlouhou tradici. Santal přináší tolik pozitivních účinků, že patří k nejvyhledávanějším složkám v přírodních recepturách. Také je využíván ve farmacii a v parfumerských odvětvích. Dřívější bezohledné vytěžování santalového dřeva způsobilo, že tato látka je dnes velmi vzácná. Naštěstí již existují šetrné způsoby získávání silice ze stromů. Nejsou tak výtěžné, ale pokud chceme santalové stromy zachovat, nezbývá než se smířit s tím, že se jedná o látku velmi vzácnou. Kromě úžasné vůně, která tak skvěle vyvažuje růži a neroli a spojuje ostatní v harmonický celek, disponuje značnými antibakteriálními účinky.

patchouli (Pogostemon cablin)

Něžně zdůrazňuje zemité tóny a tím příjemně dolaďuje sladkost i hořkost ostatních složek. Přináší do směsi spirituální nádech a osobitou hloubku. Je to uklidňující a konejšivá látka.

Patchouli poskytuje skvělé účinky na kůži, tradičně je tento esenciální olej využíván ve východní medicíně ve směsích pro léčbu suché pokožky, dermatitid a jiných potíží. A jak uvádějí četné vědecké studie, patchouli disponuje značným antivirotickým a antibakteriálním účinkem.

Více z Dokonalé Lásky