LÁSKA J42

Dezinfekční olej - 13 bylin

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

448

Popis produktu

Dezinfekční směs 10% s obsahem ryze přírodních látek, rostlinných silic ze třinácti druhů bylin s prokazatelným antibakteriálním účinkem. Další působení je antivirotické a antifungální.

Použijte přiměřené množství (přibližně 1 ml) a rozetřete v rukách a mezi prsty.

Olejová směs se dobře roztírá a má přirozenou vstřebatelnost, takže po aplikaci nezůstane na pokožce nepříjemný pocit jako po použití gelu. Obsah lahvičky vydrží při běžném používání na 4 až 6 měsíců.


Způsob použití

Použijte přiměřené množství (přibližně 1 ml) a rozetřete v rukách a mezi prsty.

Upozornění

Nepoužívejte na citlivou pokožku. Jedná se o silnější koncentraci účinných látek, proto se potenciálně může objevit kožní reakce. Neaplikujte na sliznice. Není vhodné pro použití u dětí do 6 let. Nenahrazuje řádnou hygienu. Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla. Doba použitelnosti je 18 měsíců od data výroby.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

  1. J

    TOP výrobek – naprosto dokonalý

    Hodnocení 5 z 5

    Jana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Složení

Esenciální oleje: Thymus vulgaris (tymián), Thymus zygis (tymián ct. thymol), Eucalyptus radiata (eukalyptus), Laurus nobilis (vavřín), Rosmarinus officinalis (rozmarýn), Cedrus atlantica (cedr atlaský), Pelargonium graveolens (geranium),Foeniculum vulgare (fenykl), Melissa officinalis (meduňka), Mentha piperita (máta peprná), Cinnamomum tamala (skořicovník tamala), Citrus limon (citroník kyselý), Ocimum basilicum (bazalka sladká); mandlový olej, slunečnicový olej, vitamín E.

Více z Dokonalé Lásky