LÁSKA J41

Dezinfekční směs 100%

Síla přírody s příjemnou sváteční vůní

Hodnoceno 4.33 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

398

Není skladem

Popis produktu

Dezinfekční směs s obsahem ryze přírodních látek, rostlinných silic s prokazatelným antibakteriálním účinkem. Další působení je antivirotické a antifungální. 100% koncentrace účinných látek.


Způsob použití

 

• 5 až 8 kapek do rozptylového difuzéru, rozptyl po dobu 30 minut. Provádějte 4x denně.

• 6 až 10 kapek do aromalampy, přičemž miska s roztokem musí být nejméně 12 cm nad plamenem

• 1 kapku z vnější strany roušky

• 2 kapky na kapesníček pro občasnou inhalaci

• 4 až 10 kapek na pruh látky, kterou připnete k větráku

• 6 kapek do umyvadla s horkou vodou, míchejte a nechte páru s molekulami stoupat do prostoru

• 30 kapek promísit do 100 ml běžného tekutého mýdla nebo sprchového gelu

• 4 kapky promísených v epsomové nebo jadranské soli nebo ve 200 ml přírodního jablečného octa na koupel v teplé vodě po dobu 10 minut.

• 4 kapky nechte nasát hadicí vysavače

 

Upozornění

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla. Doba použitelnosti je 18 měsíců od data výroby. Nepoužívejte neředěné na pokožku a na sliznice. Není vhodné pro použití u dětí do 6 let. Použití není vhodné pro epileptiky a pro osoby s poruchou funkce důležitých životních orgánů. Nenahrazuje řádnou hygienu.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

  1. M

    Zatím je brzo na nějaké závěry …

    Hodnocení 3 z 5

    Martin Komeda (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Složení

Esenciální oleje: Thymus vulgaris (tymián), Thymus zygis (tymián ct. thymol), Eucalyptus radiata (eukalyptus), Laurus nobilis (vavřín), Rosmarinus officinalis (rozmarýn), Cedrus atlantica (cedr atlaský), Pelargonium graveolens (geranium), Foeniculum vulgare (fenykl), Melissa officinalis (meduňka), Mentha piperita (máta peprná), Cinnamomum tamala (skořicovník bay), Citrus limon (citrus limonový), Ocimum basilicum (bazalka sladká).

Meduňka lékařská

Meduňkový čaj z listů snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání. Nově se uznávají protivirové účinky, zvláště u herpesvirů (opary). Z listů se rovněž připravuje meduňkový likér. Nať se používá v lidovém lékařství jako hypnotikum a sedativum. Používá se také jako koření. V kuchyni se pro svou citrusovou vůni za čerstva přidává do míchaných nápojů a ovocných salátů.

Sbírá se list nebo celá nať – zásadně před květem. Je třeba sušit ji rychle, ne však na slunci, vhodné jsou nízké teploty. Tradičně se používá vnitřně výluh samostatně nebo ve směsi, hlavně s kozlíkem a chmelovými šišticemi.

Geranium

Mnohé druhy jsou již po staletí využívány pro své líbivé květy, dekorativní listy a pokryvný účinek jako okrasné rostliny, např. kakost krvavý, kakost luční, kakost lesní a byly z nich vyšlechtěny mnohé kultivary odlišující se habitem neb barvou květů či listů. Populární se stávají i druhy stínomilné, těch se využívá jako půdokryvných pro vytvoření uzavřeného porostu pod korunami stromů, např. kakost oddenkatý či kakost Endressův. Pro suchá výslunná místa, skalky či suché zídky je vhodný kakost krvavý. Původní druhy kakostů se množí semeny a kultivary dělením nebo kořenovými řízky.

Rozmarýn

Rozmarýn (Rosmarinus) je rod rostlin z čeledi hluchavkovitých. Jsou to stálezelené aromatické polokeře nebo keře s úzce kopinatými nebo čárkovitými listy, rozšířené ve středomořské oblasti a severozápadní Africe. Rod zahrnuje pouze několik málo druhů a jejich přirozených kříženců.

Fenykl

Má protikřečové účinky na střeva, proti nadýmání (plody jsou důležitou složkou větropudného čaje pro malé děti). Podporuje tvorbu mléka u matek. Má i močopudný vliv a ulehčuje odkašlávání. Byl doporučován i proti červům v uších.

Více z Dokonalé Lásky