Přírodní jemná péče o psí oči

Pokud váš pejsek trpí nadměrnou produkcí slz nebo vás trápí jiné problémy s očima, sáhněte po Lásce 05. Každá lahvička ukrývá cenné přírodní látky z chrpy a heřmánku získávané parní destilací, čili absolutně bez chemie.

Koupit

Čistě přírodní směs florálních vod pro péči o oční okolí s pozitivními vlastnostmi pro kondici zraku a očního orgánu. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

Receptura pro každodenní péči

Jemné florální vody jsou pro psí oko šetrné, a tak můžete přípravek používat ke každodenní hygieně očního okolí nebo výplachům očí, například po delším pobytu v prašném prostředí.

Čistě přírodní složení

Léčiva pro lidi, tedy různé oční kapky nebo masti, mohou obsahovat antibiotika a kortikoidy. LÁSKA 05 neobsahuje žádné uměle vytvořené chemikálie, pouze výtažky z rostlin. Ostatně zvířata je z přírody sama znají.

Optimální pro péči o oční okolí

Psí oko, stejně jako to lidské, patří mezi nejcitlivější orgány. Obsažené účinné látky čistí, ale nedráždí, hydratují a příznivě působí na kožní buňky v nejbližším okolí očí.

Hlavní ingredience

Heřmánek lékařský

Heřmánek obsahuje účinné látky podporující hojení a působící protizánětlivě. Heřmánek je vynikající přírodní antiflogistikum především při zánětu spojivek. Pomáhá při alergiích, ekzémech, při svědění.

Chrpa polní

Účinné látky chrpy pomáhají s nejrůznějšími problémy očních orgánů. Zvířata tuto bylinu ve volné přírodě vyhledávají při zeleném zákalu, při únavě očí a obecně při zhoršujícím se zraku.

LÁSKA 05 - Péče o oči pro péči o oční okolí s pozitivními vlastnostmi pro kondici zraku a očního orgánu 285 Kč

Koupit

LÁSKA 05 - Péče o oči pro péči o oční okolí s pozitivními vlastnostmi pro kondici zraku a očního orgánu 285 Kč

Koupit

Spokojení zákazníci

V zimním období mou malou Bei trápí očíčka. Často jí z nich tečou slzy a tvoří se nadměrné ospalinky, které také dráždí oční okolí. Díky přípravku Péče o oči od Dokonalé lásky, se příznaky výrazně zmírnily. Bailey, pokud si může sama vybrat, preferuje Dokonalou lásku.

Kateřina Vršanová

Koupila jsem od Vás další přípravek, na očička a po týdnu používání vidím jak se mu očka sklidnily. Mockrát děkujeme. A jen tak dál!

Ivana Rozkydalová

Bora (labradoodle) mávala často výtok z očí, ale odkedy jej ich pravidelne ošetrujeme prípravkom Péče o oči, výtoky úplne zmizli a dokonca sa stratili aj čierne škvrny v očnom okolí.

MVDr. Zuzana Stražanová

Produkt na čištění u očí nám vyhovuje, protože je přírodní. A je to znát, náš Joel sám nastavuje, když vidí, že mám lahvičku. Ostatním čivavákům to také dělá dobře a je jim to příjemné. Ospalky i takovou tu dráhu po výtoku to zvládá fakt perfektně.

Karolína Dumbrová

A ešte na záver večera predsa len jedna vec. Máme od vás aj hydrolát na oči pre našu 9 ročnú maltezáčku, ktorá má žiaľ od šteniatka problém s jedným očkom. A teda len druhý deň používania a očko je celkom iné. Ráno a večer čistíme a natrieme vašim olejčekom . Ďakujem, škoda že som nekúpila skôr.

Svetlana Avtanas

Nám se zase výborně osvědčily kapky "péče o oči",účinné řešeni pro pejsany ,kteří trpi slzenim očí stejně jako brabantíci.

Liduška Kuchařová

Funguje a krásně voní. Prověřené u všech tří westíků. Používám i pro sebe na odličování.

Simča
Chci si pořídit Lásku 05 - Péče o oči >