PŘÍRODA MÁ ŘEŠENÍ PROTI KLÍŠTATŮM A BLECHÁM!

Ochrana před klíšťaty a blechami? Jistě! Je nutná. Ale rozhodně ne za cenu ohrožení zdraví našich psů. A proto je zde příroda a její mocné schopnosti. Chytrá ochrana proti klíšťatům a blechám je přiměřená a bezpečná. Čistě přírodní ochrana nezabíjí, ale účinně odpuzuje.

Pořídit přírodní antiparazitika

Už jsme se nemohli dívat na to, jak jsme se nechali zblbnout a pod vidinou efektu dáváme našim psům obojky, pipety nebo spreje plné jedů a syntetické chemie. Proto jsme využili ty nejchytřejší dary přírody a vyvinuli jsme pro naše psy čistě přírodní a přitom tak účinnou ochranu před klíšťaty a hmyzem.

ÚČINNĚ ODPUZUJE MNOHO DRUHŮ HMYZU I ROZTOČŮ

Klíště a blecha. Na prvním místě v účinnosti je potřeba zmínit klíšťata a blechy, protože s nimi se můžeme na našich pejscích potkat nejčastěji. Ale přírodní látky jsou účinné i proti sviluškám, klošům i létajícímu hmyzu.

JEMNÝ ZÁSYP

Zásyp, to je skvělá čistě přírodní záležitost plně v souladu s psími zájmy. Je určený k jemnému vetření do srsti a kůže a poskytuje dostatečnou ochranu proti klíšťatům i blechám. Vedle antiparazitálního účinku poskytuje i působení antifungální, takže poslouží proti plísním a mykozám. Účinné látky jsou nimba, máta, cedr, meduňka, geranium a vavřín. Další podpůrné látky jsou zelený jíl a aloe vera.

OBLÍBENÝ SPREJ

Příjemná čistě přírodní vůně účinných bylinných látek a jablečného octa. To je velký rozdíl oproti toxickému zápachu syntetických preparátů. Sprej se používá jako ochrana každodenní jednoduchou aplikací na srst a kůži. Když se chystáte do „nebezpečného“ terénu, použijete jej více, když jdete jen na ranní venčení, tak postačí ochrana z předchozího dne.

ŠAMPON NEJEN NA ODBLEŠENÍ

Tento přírodní šampon je skvělým doplňkem ke spreji nebo zásypu pro posílení účinku. A samozřejmě je to skvělá pomůcka na odblešení pejska. Doporučená frekvence používání v sezoně je 1x týdně. Šampon je také skvělou podporou při protiplísňové léčbě.

ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ FUNGUJE!

NIMBA - Azadirachta indica

Je využívána od dávných dob v ajurvédské medicíně pro své četné pozitivní účinky na organismus. Kromě toho, že má velmi silné antiparazitální a protiplísňové účinky, je skvělá i při dermatitidě, ekzémech a jiných kožních potížích. Nimba je skvělý pomocník pro skvělou kondici a kvalitu srsti.

CEDR - Cedrus deodara

Cedrové dřevo a stromy jsou v podstatě neohrozitelné parazity a plísněmi. A stejně neohrozitelný a nekompromisní vůči hmyzu, roztočům i plísním je esenciální olej získávaný z cedru. Nejsilnější antiparazitální účinky poskytuje cedr himalájský, který používáme v účinné směsi.

MÁTA - Mentha piperita

Máta je všeobecně známou léčivkou, podporuje dýchání a trávení. A také poskytuje antiparazitální účinky. Jak bylo i vědecky prokázáno, je tato bylina a esenciální olej z ní získávaný účinnější než mnohé syntetické insekticidy.

GERANIUM - Pelargonium graveolens

Silice z pelargonie má antidepresivní, uvolňující, osvěžující vlastnosti a uklidňuje při nervovém napětí. Odpuzuje obtížný hmyz, ale i vši a roupy. Pomáhá hojit rány, popáleniny nebo vředy, zabraňuje tvorbě jizev. 

VAVŘÍN - Laurus nobilis

Silice z vavřínu je využívána jako antidepresivum. Také pomáhá zmírnit dráždivý kašel, dezinfikuje a čistí vzduch. Vavřín je také skvělý proti lupům. Nás nyní ale nejvíce zajímá výrazný účinek antiparazitální a protiplísňový. Pro tyto účinky byly bobkové listy používány odedávna.

MEDUŇKA - Melissa officinalis

Meduňka je úžasná bylina využívaná pro mnohé účely ve farmacii i kosmetice. Poskytuje totiž mnoho užitečných účinků, ať již jako výkonné antivirotikum, nebo jako relaxant na psychiku. A že je účinným repelentem, to ví asi každý, kdo meduňku vysazuje na záhony.

Antiparazitika pro psy Čistě přírodní ochrana psů proti klíšťatům a blechám od 368 Kč

Pořídit přírodní antiparazitika

Antiparazitika pro psy Čistě přírodní ochrana psů proti klíšťatům a blechám od 368 Kč

Pořídit přírodní antiparazitika
Chci si pořídit přírodní antiparazitika pro psy >