Difuzér

CoolAir Aroma

pro prostorovou aromaterapii

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

980

Popis produktu

Pokojový difuzér pro účinnou prostorovou aromaterapii.

Praktický pokojový difuzér pracující “za studena” a bez páry. Esence se nezahřívají, a proto si zachovávají svou kvalitu a vůni. Difuzér je z nezávadného plastu a hodí se do jakéhokoli prostoru běžné velikosti – do čekáren a veterinárních ordinací, do depozitu, do místnosti v útulku a samozřejmě i k vám domů.

Difuzér je tichý a má velmi malou spotřebu elektrické energie.

Výhodou tohoto způsobu aplikace léčebné nebo preventivní směsi je také pohodlný provoz a relativně krátká doba, po kterou musí kočičky nebo pejskové zůstat v dosahu difuzéru.


Způsob použití

Dávkování může být různé podle vybrané směsi, ale obecně platí, že na 30 až 90 minut terapie nakapejte 6 kapek z lahvičky na horní část aromafiltru.

V preventivním režimu

Provádějte terapii 1x týdně až 1x denně po dobu 30 minut v režimu difuzéru I.

V režimu pro podporu léčby

Provádějte terapii 1x denně až 3x denně po dobu 30 minut v režimu difuzéru II.

Návod k použití:

Difuzér je vypnutý. Ze spodní části difuzéru (zevnitř) jemně vyšroubujte výměnný aromafiltr. Na jeho horní plochu nakapejte příslušný počet kapek léčebné nebo preventivní směsi. Zašroubujte aromafiltr zpět do dna difuzéru. Zapněte difuzér do režimu I nebo II.

Pokud chcete používat více různých směsí, pořiďte si současně i stejný počet aromafiltrů.

Poznámka:

Prostorovou aromaterapii pro kočky nebo psy můžete provozovat i bez námi nabízeného difuzéru, v takovém případě potřebujete alespoň parní zvlhčovač, do jehož nádržky nakapete směs. Některé parní zvlhčovače jsou vybaveny i nádržkou na esenciální oleje. K provozování aromaterapie je nutné mít zvlhčovač s dostatečným výkonem, aby zvládl uvolnit do prostoru páru z 1 litru vody za 30 minut. Obecně použití parního zvlhčovače neupřednostňujeme, protože je zde větší spotřeba směsi (do 1 litru vody kapejte 20 kapek), dalším důvodem je fakt, že přítomnost páry a vlhkosti často není žádoucí. Kvalita esenciálních olejů uvolněných do prostoru společně s párou může být narušena.

Z těchto důvodů doporučujeme k provozování prostorové aromaterapie pro kočičky a pejsky osvědčený a prověřený difuzér CoolAir Aroma, který máme za bezkonkurenční cenu.

Upozornění

Na koupi difuzéru nemůže být uplatněna žádná sleva. Děkujeme za pochopení.


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Difuzér CoolAir Aroma pro prostorovou aromaterapii”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Doplňky k difuzéru