Difuzér

CoolAir Aroma

pro prostorovou aromaterapii

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 11 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 14)

1,248

Není skladem

Popis produktu

Pokojový difuzér pro účinnou prostorovou aromaterapii.

Praktický pokojový difuzér pracující “za studena” a bez páry. Esence se nezahřívají, a proto si zachovávají svou kvalitu a vůni. Difuzér je z nezávadného plastu a hodí se do jakéhokoli prostoru běžné velikosti – do čekáren a veterinárních ordinací, do depozitu, do místnosti v útulku a samozřejmě i k vám domů.

Difuzér je tichý a má velmi malou spotřebu elektrické energie.

Výhodou tohoto způsobu aplikace léčebné nebo preventivní směsi je také pohodlný provoz a relativně krátká doba, po kterou musí kočičky nebo pejskové zůstat v dosahu difuzéru.


Způsob použití

Dávkování může být různé podle vybrané směsi, ale obecně platí, že na 30 až 90 minut terapie nakapejte 6 kapek z lahvičky na horní část aromafiltru.

V preventivním režimu

Provádějte terapii 1x týdně až 1x denně po dobu 30 minut v režimu difuzéru I.

V režimu pro podporu léčby

Provádějte terapii 1x denně až 3x denně po dobu 30 minut v režimu difuzéru II.

Návod k použití:

Difuzér je vypnutý. Ze spodní části difuzéru (zevnitř) jemně vyšroubujte výměnný aromafiltr. Na jeho horní plochu nakapejte příslušný počet kapek léčebné nebo preventivní směsi. Zašroubujte aromafiltr zpět do dna difuzéru. Zapněte difuzér do režimu I nebo II.

Pokud chcete používat více různých směsí, pořiďte si současně i stejný počet aromafiltrů.

Poznámka:

Prostorovou aromaterapii pro kočky nebo psy můžete provozovat i bez námi nabízeného difuzéru, v takovém případě potřebujete alespoň parní zvlhčovač, do jehož nádržky nakapete směs. Některé parní zvlhčovače jsou vybaveny i nádržkou na esenciální oleje. K provozování aromaterapie je nutné mít zvlhčovač s dostatečným výkonem, aby zvládl uvolnit do prostoru páru z 1 litru vody za 30 minut. Obecně použití parního zvlhčovače neupřednostňujeme, protože je zde větší spotřeba směsi (do 1 litru vody kapejte 20 kapek), dalším důvodem je fakt, že přítomnost páry a vlhkosti často není žádoucí. Kvalita esenciálních olejů uvolněných do prostoru společně s párou může být narušena.

Upozornění

Na koupi difuzéru nemůže být uplatněna žádná sleva. Děkujeme za pochopení.


Hodnocení zákazníků

 1. K

  Úžasná věc na zklidnění

  Obrázek #1 z Krista Bělohoubková
  Hodnocení 5 z 5

  Krista Bělohoubková (ověřený vlastník)

 2. J

  Přístroj výborný

  Hodnocení 5 z 5

  Jana B. (ověřený vlastník)

 3. P

  Z tohoto “vynálezu” jsem přímo nadšená. Já k němu četla vynikající recenze, a opravdu je to tak, jak se v nich píše. Výrobek funguje skvěle.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra K. (ověřený vlastník)

 4. J

  Skvělý pomocník pro zachování intenzity a kvality inhalovaného prostředku (oleje). Při provozu není jeho chod vůbec slyšet, takže je třeba na něho myslet při odchodu (a nebo si pořídit časovač do zásuvky). Je malý, v interiéru svým designem vůbec nepřekáží. Ideální je si k němu pořídit zásobu aromafiltrů, protože jakmile okusíte jeho pozitiva, tak nebudete chtít přestat se zkoušením různých druhů aroma olejů 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Johana (ověřený vlastník)

 5. L

  Používala jsem pro fenečku masážní olejíček proti separační úzkosti, následně proti strachu a úzkosti, jelikož fenka měla kožní problémy, rozhodli jsme se pro prostorovou terapii díky difuzéru a olejíčku proti separační úzkosti. Byt je provoněný, což je příjemné, a (ťuk ťuk ťuk, musím zaklepat,abych nic nezakřikla) dovoluji si po čtyřech dnech říci, že začíná zabírat. Fenečka například včera zvládla dvouhodinnovou samotu doma. Difuzér používáme zatím dvakrát denně (ráno a večer) na dvě hodinky… Budeme snižovat, až budeme mít jistotu, že je fenka úplně v pohodě. Děkujeme za velikánskou ochotu Michalu Babkovi, který trpělivě a ochotě odpovídal na všechny moje dotazy a posílal olejíčky na zkoušku. V dnešní době “byznysu” se jen tak nevidí takový perfektní přístup k zákazníkovi.

  Lenka Hovorková

 6. I

  Difuzér používáme již několik měsíců, používáme většinou 2x denně po dvou hodinách, je tichý, funguje bez problémů. Používáme směs na podporu dýchání, naše fenka kavalíra má problémy s měkkým patrem a srdíčkem. Během pár dní se Amálce výrazně ulevilo, je veselejší, spokojenější a zdravější. Nově máme směs na posílení imunity. Obě směsi nádherně voní. Moc děkujeme panu Babkovi za velkou ochotu.

  Iveta Lupuljevová

 7. S

  Jsme velmi spokojení, protože difuzér je tichý a není nutné do toho kapat moc kapek. Používáme zatím dvakrát přes den, jednou ráno a jednou večer, vždy na dvě hodiny. Je to čtrnáct dní a Agneška mi přijde mnohem mnohem klidnější a tak nějak vyrovnanější. A přitom není nějak ospalá nebo unavená jak jsem se předtím trochu bála. Pěkné je, že se to líbí i Abbynce, která nijak psychiku nepotřebuje srovnávat. A asi i já jsem tak nějak klidnější:)

  Saša Halferková

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Doplňky k difuzéru

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA